Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 44%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.KABA-R-A7,007,007,007,69%7,69%11777,007,00  
2.LEDO-R-A308,00320,00322,003,90%-0,05%345111.090306,00338,00  
3.JDGT-R-A1.110,001.110,001.110,002,78%2,78%99.9901.110,001.110,00  
4.TPNG-R-A57,0057,0057,002,70%2,70%15757,0057,00  
5.DDJH-R-A16,4016,8515,522,43%-6,95%9.229143.22514,5016,85  
6.PLAG-R-A1.770,001.810,001.790,422,26%3,15%2442.9701.770,001.810,00  
7.AMDN-R-A97,5097,5097,502,09%2,09%20319.79397,5097,50  
8.ZB-R-A10,7010,7010,701,90%1,90%5245.60710,7010,70  
9.ADRS-P-A428,00436,00435,651,87%1,73%324141.152428,00436,00  
10.HHLD-R-A2,642,642,641,54%1,15%5001.3202,642,64  
11.VLEN-R-B14,2014,2014,201,43%0,07%90512.85114,2014,20  
12.MAIS-R-A288,00290,00288,661,40%0,93%10028.866288,00290,00  
13.JDPL-R-A34,0034,0032,971,19%-4,90%3.298108.71931,8034,00  
14.ATGR-R-A900,00910,00907,891,11%1,15%3834.500900,00915,00  
15.JMNC-R-A4.880,004.780,004.830,000,84%-1,06%1677.2804.780,004.880,00  
16.CKML-R-A6.200,006.200,006.200,000,81%0,81%16.2006.200,006.200,00  
17.RIZO-R-A42,0042,0042,000,48%0,48%88337.08642,0042,00  
18.PODR-R-A268,00271,00268,160,37%-0,78%7419.844268,00271,00  
19.RIVP-R-A43,0042,9042,810,23%0,21%5.959255.10242,7043,10  
20.ARNT-R-A435,00434,00434,800,23%0,11%510221.747433,00441,00  
21.CROBEX 1.858,08 0,02%       
22.INA-R-A3.260,003.260,003.260,000,00%0,00%2478.2403.260,003.260,00  
23.ZABA-R-A58,6058,6058,020,00%0,02%3.076178.48158,0058,60  
24.PLJK-R-A2,682,682,680,00%0,00%1664452,682,68  
25.SLPF-R-A37,0037,0037,000,00%0,00%2278.39937,0037,00  
26.VIRO-R-A228,00228,00228,000,00%1,57%388.664228,00228,00  
27.LKPC-R-A500,00500,00503,380,00%0,68%3417.115500,00505,00  
28.MIV-R-A3.380,003.380,003.380,000,00%0,00%13.3803.380,003.380,00  
29.AGMM-R-A250,00250,00250,000,00%0,00%11528.750250,00250,00  
30.ERNT-R-A1.195,001.195,001.193,520,00%-0,29%122145.6101.190,001.195,00  
31.BDSS-R-A105,00105,00105,000,00%0,00%909.450105,00105,00  
32.PRFC-R-A16,0016,0016,000,00%0,00%1211.93616,0016,00  
33.HT-R-A165,00166,00166,500,00%0,63%4.925819.990165,00167,00  
34.LKRI-R-A47,8047,8047,800,00%0,00%1990847,8047,80  
35.ADRS-R-A482,00482,00482,000,00%0,22%62.892482,00482,00  
36.HJDR-R-A230,00230,00230,000,00%0,00%204.600230,00230,00  
37.DELT-R-A1.760,001.760,001.760,000,00%0,00%11.7601.760,001.760,00  
38.KOTR-P-A1.350,001.350,001.350,000,00%0,00%1013.5001.350,001.350,00  
39.ATLN-R-A176,00176,00176,000,00%0,00%356.160176,00176,00  
40.GAMA-R-A73,0073,0073,000,00%0,00%1188.61473,0073,00  
41.JNAF-R-A5.200,005.200,005.200,000,00%0,00%315.6005.200,005.200,00  
42.ADPL-R-A170,00171,00170,03-0,29%-0,27%15426.184170,00171,00  
43.SLRS-R-A845,00845,00845,00-0,59%-0,59%32.535845,00845,00  
44.TISK-R-A32,8032,8032,80-0,61%-0,61%1032832,8032,80  
45.HBRL-R-A14,0014,0014,00-0,71%-0,71%2.99341.90214,0014,00  
46.HDEL-R-A20,2020,2020,20-0,98%-0,98%2054.14120,2020,20  
47.IGH-R-A200,00201,00200,15-1,47%-1,44%6513.010200,00201,00  
48.OPTE-R-A2,792,752,77-1,79%-2,12%10.68029.5612,752,79  
49.INGR-R-A3,733,783,76-2,07%0,00%23.90989.8533,593,90  
50.HMST-R-A300,00300,00300,00-2,60%-2,60%5015.000300,00300,00  
51.ULPL-R-A153,50149,50144,42-2,61%-5,92%27639.860139,50153,50  
52.BLJE-R-A2,952,852,81-2,73%-3,10%23.04064.7882,672,96  
53.DLKV-R-A17,8017,5017,47-3,05%-2,13%6.130107.10417,2518,00  
54.ULJN-R-A14,5014,5014,50-3,33%-3,33%4626.69914,5014,50  
55.LRH-R-A4.160,004.160,004.160,00-4,15%-3,35%14.1604.160,004.160,00  
56.ATPL-R-A680,00650,00664,05-4,41%-2,24%1.301863.928650,00690,00  
57.VART-R-110,2010,2010,20-7,27%-11,07%3.60036.72010,2010,20  
58.THNK-R-A220,00200,00203,40-9,09%-12,79%30862.648195,00230,00  
59.ZVZD-R-A134,00134,00134,00-10,67%-10,67%547.236134,00134,00  
60.JDRN-R-B8,557,807,34-13,33%-40,81%78.385575.1056,908,55  
61.PIVK-R-A10,5010,5010,50-15,32%-15,32%2702.83510,5010,50  
62.VPIK-R-A4,054,054,05-18,18%-18,18%3.05312.3654,054,05  
        4.637.930    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook