Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 27%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.IKBA-R-A1.300,001.300,001.300,009,24%9,24%1215.6001.300,001.300,00  
2.INGR-R-A3,483,863,767,22%7,43%26.14198.3473,483,86  
3.ULJN-R-A15,0015,0015,004,17%4,17%2203.30015,0015,00  
4.BD62-R-A13,6013,6013,603,82%3,82%4865313,6013,60  
5.KODT-R-A1.700,001.700,001.700,003,66%3,66%23.4001.700,001.700,00  
6.ATGR-R-A875,00900,00897,573,45%3,17%208186.695875,00905,00  
7.IGH-R-A200,00204,00203,083,03%2,25%367.311200,00207,00  
8.PCTS-R-A53,0053,0053,001,92%1,92%28314.99953,0053,00  
9.ULPL-R-A153,50153,50153,501,66%1,32%131.996153,50153,50  
10.MAIS-R-A286,00286,00286,001,42%1,42%339.438286,00286,00  
11.DLKV-R-A17,8518,0517,851,40%-0,61%2.66647.57817,6518,05  
12.ZABA-R-A58,6058,6058,011,03%0,02%70040.60658,0058,60  
13.HT-R-A164,00166,00165,460,91%0,26%2.932485.139164,00166,50  
14.VIRO-R-A226,00228,00224,480,88%-0,67%9621.550224,00228,00  
15.HBRL-R-A14,1014,1014,100,71%0,71%1115514,1014,10  
16.HUPZ-R-A3.340,003.360,003.352,620,60%0,38%84281.6203.340,003.360,00  
17.HPDG-R-A19,5019,5019,500,00%0,00%1001.95019,5019,50  
18.TUHO-R-A3.160,003.200,003.199,180,00%-0,03%49156.7603.160,003.200,00  
19.LKPC-R-A500,00500,00500,000,00%0,00%31.500500,00500,00  
20.PLJK-R-A2,682,682,680,00%0,00%2.2866.1262,682,68  
21.DELT-R-A1.760,001.760,001.760,000,00%0,00%23.5201.760,001.760,00  
22.GAMA-R-A73,0073,0073,000,00%0,00%34024.82073,0073,00  
23.ZB-R-A10,5010,5010,500,00%0,00%97810.26910,5010,50  
24.SLPF-R-A37,0037,0037,000,00%0,00%27210.06437,0037,00  
25.BETA-R-A41,0041,0041,000,00%0,00%28311.60341,0041,00  
26.ADPL-R-A171,50171,50170,490,00%-0,29%808137.760170,00171,50  
27.CROBEX 1.857,69 -0,12%       
28.PODR-R-A268,00270,00270,26-0,37%0,07%9.9982.702.066267,00271,00  
29.ADRS-R-A480,00482,00480,92-0,41%-0,64%5024.046480,00484,00  
30.ERNT-R-A1.200,001.195,001.196,99-0,42%-0,25%6881.3951.195,001.200,00  
31.RIVP-R-A43,0042,8042,72-0,47%-0,30%8.367357.46342,6043,10  
32.PLAG-R-A1.760,001.770,001.735,71-0,56%-2,92%63109.3501.710,001.770,00  
33.ATLN-R-A176,00176,00176,00-0,56%-0,56%101.760176,00176,00  
34.SNHA-R-A73,5073,5073,50-0,68%-0,68%30722.56573,5073,50  
35.KOEI-R-A710,00710,00710,00-0,70%-0,28%21.420710,00710,00  
36.VPIK-R-A4,954,954,95-0,80%-0,80%2701.3374,954,95  
37.JNAF-R-A5.200,005.200,005.200,00-0,95%-0,95%1683.2005.200,005.200,00  
38.ARNT-R-A439,00433,00434,34-1,37%-0,22%249108.150433,00439,00  
39.SAPN-R-A252,00252,00252,00-1,56%-2,56%297.308252,00252,00  
40.THNK-R-A230,00220,00233,23-1,79%12,25%963224.598220,00248,00  
41.DDJH-R-A16,7516,4516,68-1,79%0,36%2.78746.49716,4517,00  
42.AMDN-R-A95,5095,5095,50-2,05%-2,05%403.82095,5095,50  
43.ADRS-P-A429,00428,00428,25-2,28%-1,02%12653.960428,00429,00  
44.BLJE-R-A2,972,932,90-2,33%-6,15%22.03763.8242,753,00  
45.ATPL-R-A698,00680,00679,28-2,58%-1,55%409277.824670,00698,00  
46.VLEN-R-B14,4014,0014,19-2,78%-1,46%7.131101.20914,0014,40  
47.OPTE-R-A2,882,802,83-2,78%-3,74%9.32226.3712,802,88  
48.LKRI-R-A47,8047,8047,80-3,24%-3,24%1004.78047,8047,80  
49.HPB-R-A535,00515,00516,29-3,74%-5,56%3116.005515,00535,00  
50.JDGT-R-A1.080,001.080,001.080,00-5,26%-5,26%33.2401.080,001.080,00  
51.SNBA-R-A26,4026,4026,40-5,71%-5,71%3284526,4026,40  
52.TISK-R-A33,0033,0033,00-5,71%-5,71%401.32033,0033,00  
53.LEDO-R-A330,00308,00322,16-6,67%-2,61%499160.758301,00334,00  
54.JMNC-R-A5.000,004.740,004.881,60-7,06%-3,37%25122.0404.740,005.000,00  
55.MGMA-R-A0,420,420,42-10,64%-20,75%1.7077170,420,42  
56.LULG-R-A2.400,002.400,002.400,00-11,11%-11,11%12.4002.400,002.400,00  
57.JDPL-R-A36,6033,6034,67-11,11%-9,36%1.00334.77933,4036,60  
58.ZVZD-R-A150,00150,00150,00-20,63%-20,63%7811.700150,00150,00  
59.JDRN-R-B10,009,0012,40  146.1971.812.9348,5518,00  
        8.052.437    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook