Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 46%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ULJN-R-A14,4014,4014,4030,91%36,11%3505.04014,4014,40  
2.THNK-R-A177,00224,00207,7725,84%23,61%2.750571.377177,00232,00  
3.SLPF-R-A37,0037,0037,0013,50%13,01%1.09040.33037,0037,00  
4.SLRS-R-A850,00850,00850,004,29%4,29%54.250850,00850,00  
5.HUPZ-R-A3.340,003.340,003.340,003,09%1,01%310.0203.340,003.340,00  
6.PLJK-R-A2,682,682,682,68%2,68%5001.3402,682,68  
7.HDEL-R-A20,4020,4020,402,00%2,00%551.12220,4020,40  
8.ADRS-P-A430,00438,00432,661,86%0,96%647279.932430,00438,00  
9.PLAG-R-A1.790,001.780,001.788,001,71%2,51%58.9401.780,001.790,00  
10.KOEI-R-A710,00715,00711,991,42%-0,18%183130.295705,00715,00  
11.SNHA-R-A74,0074,0074,001,37%1,27%1047.69674,0074,00  
12.DLKV-R-A18,0517,8017,961,14%1,01%72112.95117,8018,05  
13.JNAF-R-A5.250,005.250,005.250,000,96%0,96%210.5005.250,005.250,00  
14.LRH-R-A4.240,004.340,004.304,120,93%-0,33%34146.3404.220,004.380,00  
15.ATPL-R-A692,00698,00690,000,87%0,38%2.0571.419.320676,00698,00  
16.AUHR-R-A640,00640,00640,000,79%0,79%8755.680640,00640,00  
17.AMDN-R-A97,5097,5097,500,52%0,52%858.28897,5097,50  
18.ERNT-R-A1.200,001.200,001.200,000,42%0,97%78.4001.200,001.200,00  
19.LEDO-R-A325,50330,00330,790,30%0,87%22574.427325,00338,50  
20.GRNL-R-A9,509,509,500,00%0,00%1131.0749,509,50  
21.KOES-R-A550,00550,00550,000,00%0,00%4424.200550,00550,00  
22.ACI-R-A5.200,005.200,005.200,000,00%0,00%15.2005.200,005.200,00  
23.ADPL-R-A170,00171,50170,980,00%-0,16%600102.585170,00171,50  
24.MIV-R-A3.380,003.380,003.380,000,00%0,00%13.3803.380,003.380,00  
25.INA-R-A3.260,003.260,003.260,000,00%0,00%35114.1003.260,003.260,00  
26.ATLN-R-A177,00177,00177,000,00%0,00%2354177,00177,00  
27.LURA-R-A380,00380,00380,000,00%0,00%2760380,00380,00  
28.VIRO-R-A226,00226,00226,000,00%-1,62%122.712226,00226,00  
29.HT-R-A164,00164,50165,030,00%0,17%3.327549.060164,00165,50  
30.ZABA-R-A58,0058,0058,000,00%-0,21%2.061119.53858,0058,00  
31.LKRI-R-A49,4049,4049,400,00%0,98%1049449,4049,40  
32.TISK-R-A35,0035,0035,000,00%0,00%1655.77535,0035,00  
33.ARNT-R-A438,00439,00435,300,00%-0,78%780339.531435,00439,00  
34.PBZ-R-A750,00760,00757,930,00%-0,27%8765.940750,00760,00  
35.LKPC-R-A500,00500,00500,000,00%0,00%3115.500500,00500,00  
36.CROBEX 1.859,99 -0,08%       
37.RIVP-R-A43,2043,0042,85-0,23%-0,35%17.679757.63342,7043,20  
38.PODR-R-A272,00271,00270,08-0,37%-1,67%382103.170270,00272,00  
39.KRAS-R-A476,00462,00465,87-0,43%-0,84%9544.258462,00476,00  
40.RIZO-R-A41,8041,8041,80-0,48%0,55%451.88141,8041,80  
41.DELT-R-A1.760,001.760,001.760,00-0,56%-0,56%23.5201.760,001.760,00  
42.KODT-P-A1.620,001.620,001.620,00-0,61%-0,61%11.6201.620,001.620,00  
43.HMST-R-A308,00308,00308,00-0,65%-0,65%82.464308,00308,00  
44.OPTE-R-A2,932,882,94-0,69%1,03%85.828251.9802,883,04  
45.IGH-R-A196,00198,00198,61-1,00%-0,12%14729.195195,00202,00  
46.ULPL-R-A154,00151,00151,50-1,95%-3,37%20631.209147,00157,00  
47.VLEN-R-B14,7014,4014,40-2,04%-1,91%1.41420.36614,4014,70  
48.MAIS-R-A282,00282,00282,00-2,08%-1,66%13036.660282,00282,00  
49.CKML-R-A6.150,006.150,006.150,00-2,38%-2,38%20123.0006.150,006.150,00  
50.LRHC-R-A1.860,001.850,001.851,15-2,63%-2,57%104192.5201.850,001.890,00  
51.BETA-R-A41,0041,0041,00-2,84%-2,75%1044.26441,0041,00  
52.BLJE-R-A3,103,003,09-2,91%2,66%33.844104.4602,943,15  
53.JDPL-R-A40,0037,8038,25-3,08%-1,97%5.271201.60635,6042,00  
54.ATGR-R-A870,00870,00870,00-3,33%-2,60%54.350870,00870,00  
55.INGR-R-A3,693,603,50-3,74%-3,58%6.54522.9153,473,69  
56.JMNC-R-A5.000,005.100,005.052,08-3,77%-2,75%48242.5005.000,005.100,00  
57.GAMA-R-A73,0073,0073,00-3,95%-3,95%23016.79073,0073,00  
58.HBRL-R-A14,0014,0014,00-4,18%-4,18%98913.84614,0014,00  
59.DDJH-R-A17,6016,7516,62-4,83%-7,46%18.057300.08716,0517,60  
60.ZVZD-R-A189,00189,00189,00-5,50%-5,50%6612.474189,00189,00  
61.LPLH-R-A152,00152,00152,00-5,59%-5,59%7511.400152,00152,00  
62.PCTS-R-A52,0052,0052,00-7,14%-7,14%1045.40852,0052,00  
63.HMAM-R-A270,00270,00270,00-10,00%-10,00%13335.910270,00270,00  
64.VPIK-R-A4,994,994,99-13,97%-13,97%1919534,994,99  
        6.722.888    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook