Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 79%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.IPKK-R-A78,0078,0078,0023,81%23,81%754678,0078,00  
2.FMPS-R-A12,0012,0012,0021,21%21,21%1001.20012,0012,00  
3.THNK-R-A99,00115,00109,3716,16%5,88%1.100120.31299,00115,00  
4.JDGT-R-A1.070,001.090,001.093,925,83%4,20%804879.5101.070,001.100,00  
5.PODR-R-A262,00265,00262,442,71%0,22%2.721714.110262,00265,00  
6.DLKV-R-A18,0018,0517,992,27%1,24%4.42679.64017,9518,05  
7.INGR-R-A4,004,084,052,26%1,50%1.5996.4764,004,08  
8.INA-R-A3.060,003.120,003.104,711,96%1,46%34105.5603.040,003.120,00  
9.HHLD-R-A2,342,342,341,74%1,74%6211.4532,342,34  
10.LKPC-R-A500,00500,00500,001,63%1,63%21.000500,00500,00  
11.PBZ-R-A790,00795,00793,731,27%1,11%251199.225790,00795,00  
12.ULPL-R-A130,00130,00130,001,17%0,85%192.470130,00130,00  
13.PLAG-R-A1.760,001.770,001.762,501,14%0,71%80141.0001.760,001.770,00  
14.DELT-R-A1.800,001.800,001.800,001,12%1,12%11.8001.800,001.800,00  
15.HUPZ-R-A3.640,003.640,003.640,001,11%1,11%27.2803.640,003.640,00  
16.HT-R-A162,50164,00162,980,92%0,67%4.441723.798162,50164,00  
17.KRAS-R-A442,00442,00442,000,91%0,91%500221.000442,00442,00  
18.AUHR-R-A645,00645,00645,000,78%0,61%21.290645,00645,00  
19.DDJH-R-A15,8016,0015,800,63%-0,63%73211.56915,7516,00  
20.ATGR-R-A960,00960,00960,000,52%0,52%21.920960,00960,00  
21.CROBEX 1.851,65 0,29%       
22.MAIS-R-A284,00286,00284,030,00%1,44%4.0721.156.554278,00286,00  
23.ULJN-R-A10,0010,0010,000,00%0,00%2002.00010,0010,00  
24.GAMA-R-A73,5073,5073,500,00%0,00%1218.89473,5073,50  
25.ERNT-R-A1.155,001.150,001.152,770,00%0,00%4754.1801.150,001.160,00  
26.VART-R-110,9010,9010,900,00%0,00%3503.81510,9010,90  
27.ACI-R-A5.000,005.000,005.000,000,00%0,00%210.0005.000,005.000,00  
28.ADRS-R-A490,00490,00490,000,00%-0,01%31.470490,00490,00  
29.TPNG-R-A52,0052,0052,000,00%0,00%643.32852,0052,00  
30.ATPL-R-A642,00640,00637,780,00%0,78%351223.862632,00646,00  
31.HTCP-R-A350,00350,00350,000,00%0,00%5719.950350,00350,00  
32.LPLH-R-A185,00185,00185,000,00%0,00%2370185,00185,00  
33.PTKM-R-A13,0013,0013,000,00%0,00%2763.58813,0013,00  
34.SNBA-R-A32,0032,0032,000,00%0,00%60519.36032,0032,00  
35.KODT-R-A1.810,001.810,001.810,000,00%0,00%1018.1001.810,001.810,00  
36.SAPN-R-A266,00266,00266,000,00%0,00%8923.674266,00266,00  
37.JDRN-R-B5,525,505,500,00%0,00%7.56541.6225,505,58  
38.RIVP-R-A42,0041,7041,790,00%0,02%27.1711.135.53641,3042,20  
39.ADPL-R-A194,00193,50193,65-0,26%-0,60%203.873193,50194,00  
40.ARNT-R-A438,00436,00437,49-0,46%-0,07%12152.936436,00438,00  
41.ADRS-P-A431,00429,00429,43-0,69%-0,17%239.877429,00431,00  
42.VLEN-R-B11,0010,9010,82-0,91%-2,08%5.13655.58210,7011,00  
43.ZABA-R-A58,0058,0058,11-1,02%-0,84%71141.31758,0058,60  
44.SNHA-R-A70,0070,0070,00-1,41%-1,41%1047.28070,0070,00  
45.JDPL-R-A29,6029,0029,29-2,03%-1,74%50314.73429,0029,60  
46.LKRI-R-A47,0047,0047,00-2,08%-2,08%502.35047,0047,00  
47.MDKA-R-A16.600,0016.600,0016.600,00-2,35%-1,97%116.60016.600,0016.600,00  
48.PCTS-R-A52,5052,5052,50-4,55%-4,55%1045.46052,5052,50  
49.RIZO-R-A57,0057,0057,00-5,00%-5,00%1057057,0057,00  
50.BETA-R-A40,0040,0040,15-5,66%-2,55%38615.50040,0040,40  
        6.173.538    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook