Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 51%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ULJN-R-A25,0029,9925,0427,29%6,28%50412.62025,0029,99  
2.VDKT-R-A36,7040,0036,969,65%2,64%44516.44836,7040,00  
3.BPBA-R-A6,897,406,917,25%0,14%1591.0996,897,40  
4.ULPL-R-A136,88142,00137,707,17%2,55%43059.211136,88142,00  
5.VLEN-R-B12,3512,9412,756,50%4,94%25.158320.79812,2013,39  
6.PIKR-R-A90,0090,0090,005,88%7,02%121.08090,0090,00  
7.LPLH-R-A191,98191,99191,994,91%4,91%203.840191,98191,99  
8.ERNT-R-A1.200,001.249,001.201,283,91%-1,59%247296.7151.200,001.249,00  
9.KRAS-R-A464,99475,00466,923,26%1,50%7836.420464,99475,00  
10.VJSN-R-A3,103,103,102,99%2,99%1123473,103,10  
11.INGR-R-A4,394,494,372,05%-1,13%4.20418.3884,374,49  
12.BETA-R-A43,7143,7743,751,79%-1,69%1617.04443,7143,77  
13.LULG-R-A23,0023,0023,001,68%1,68%3818.76323,0023,00  
14.ATPL-R-A417,99424,00423,511,44%2,66%1.371580.635416,20431,99  
15.KOTR-P-A1.380,001.380,001.380,001,10%1,10%34.1401.380,001.380,00  
16.PODR-R-A317,80315,00317,500,99%1,78%237.302315,00317,90  
17.ADRS-P-A453,98453,00450,270,87%0,26%354159.397449,10453,98  
18.ATGR-R-A829,80823,00826,110,57%0,87%221182.570823,00853,00  
19.ATLN-R-A154,98151,00152,730,55%1,70%233.513151,00154,98  
20.CROBEX 1.891,75 0,28%       
21.JDPL-R-A33,8034,0033,610,15%3,61%2086.99133,2034,00  
22.HT-R-A180,47180,53180,500,06%-0,11%1.204217.328180,47180,60  
23.MAIS-R-A319,89320,00319,590,00%-0,13%24477.980318,00320,00  
24.INA-R-A3.195,003.195,003.195,000,00%0,00%13.1953.195,003.195,00  
25.LRH-R-A3.781,003.800,003.796,380,00%-0,05%63239.1723.781,003.800,00  
26.KODT-R-A1.600,001.600,001.600,000,00%0,00%812.8001.600,001.600,00  
27.BRIN-R-A26,0026,0026,000,00%0,00%2257226,0026,00  
28.ZB-R-A15,2614,5014,570,00%0,34%1.14416.67114,5015,26  
29.IGH-R-A280,01280,00280,000,00%-0,50%267.280280,00280,01  
30.DELT-R-A1.801,001.801,001.801,00-0,01%-0,01%35.4031.801,001.801,00  
31.ZABA-R-A54,1854,1654,17-0,04%-1,11%22612.24354,1654,18  
32.ARNT-R-A489,00489,00488,67-0,20%-0,27%284138.781488,00491,50  
33.RIVP-R-A44,0143,9844,03-0,23%0,18%19.727868.52143,9244,15  
34.VART-R-115,8615,8315,84-1,00%-0,94%4967.85415,8315,86  
35.ADPL-R-A168,43167,25168,09-1,06%-0,60%635106.740167,03169,01  
36.LRHC-R-A1.700,001.700,001.700,00-1,11%-0,05%23.4001.700,001.700,00  
37.JNAF-R-A5.650,005.600,005.625,00-1,23%-0,79%422.5005.600,005.650,00  
38.PVCM-R-A204,00202,07203,91-1,43%-0,53%636129.686202,07204,00  
39.KOEI-R-A721,00719,00720,75-1,51%-1,27%7151.173719,00721,00  
40.DLKV-R-A22,8622,5022,61-1,53%-0,18%92120.82222,5022,86  
41.JDOS-R-A3.000,003.000,003.000,00-1,64%-1,64%13.0003.000,003.000,00  
42.ACI-R-A5.503,005.503,005.503,00-1,73%-1,73%422.0125.503,005.503,00  
43.LKPC-R-A521,00520,00520,06-1,91%-1,90%12162.927520,00521,00  
44.SLPF-R-A49,0049,0049,00-1,98%-1,80%1215.92949,0049,00  
45.SNHA-R-A77,0277,0077,02-2,53%-2,51%16112.40077,0077,02  
46.TPNG-R-A69,0067,2368,50-2,57%-0,72%28019.18067,2369,00  
47.GAMA-R-A78,0075,5576,51-3,39%-2,16%38829.68775,5278,00  
48.PCTS-R-A55,0153,0254,31-3,62%-2,93%1618.74353,0255,01  
49.SAPN-R-A270,00262,00266,67-6,07%1,33%123.200262,00270,00  
50.PTKM-R-A15,1015,0015,07-6,19%-5,75%1.20018.07915,0015,10  
51.DDJH-R-A32,6130,0530,80-8,10%-5,81%6.354195.67429,3034,94  
52.MGMA-R-A0,450,450,45-8,16%-8,16%2.2221.0000,450,45  
        4.051.273    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook