Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 40%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.PTKM-R-A6,406,406,406,67%6,67%1941.2426,406,40  
2.INGR-R-A4,504,504,503,93%3,93%4.87321.9294,504,534,344,50
3.ATPL-R-A460,00459,00459,452,00%1,97%689316.563459,00463,00453,00459,00
4.ERNT-R-A1.020,001.055,001.041,651,93%0,93%191198.9551.020,001.055,001.025,001.055,00
5.SAPN-R-A230,00230,00230,001,77%1,77%2460230,00230,00  
6.DLKV-R-A13,2013,1513,121,15%1,63%2152.82113,0013,2012,7013,15
7.VLEN-R-B9,359,359,351,08%1,08%6706.2659,359,359,259,35
8.JDGT-R-A1.010,001.010,001.010,001,00%1,00%1010.1001.010,001.010,00  
9.IMZV-R-A55,5055,5055,500,91%0,91%1477755,5055,50  
10.ZABA-R-A62,8062,6062,620,64%0,56%16710.45862,6062,8062,4062,80
11.ATGR-R-A965,00965,00965,000,52%0,52%900868.500965,00965,00  
12.JDRN-R-B5,6817,1017,040,35%-0,18%17.701100.5945,685,70  
13.DDJH-R-A16,0016,0516,030,31%0,19%2743316,0016,0515,3016,30
14.LKPC-R-A402,00402,00402,000,00%-0,20%187.236402,00402,00402,00428,00
15.DELT-R-A1.530,001.530,001.530,000,00%0,00%34.5901.530,001.530,00  
16.INA-R-A3.280,003.280,003.280,000,00%0,57%516.4003.280,003.280,003.280,003.500,00
17.KRAS-R-A400,00400,00400,000,00%0,00%8634.400400,00400,00400,00406,00
18.CROBEX 1.809,68 -0,15%       
19.ADPL-R-A199,50199,00199,04-0,25%-0,13%32163.891199,00199,50198,50199,00
20.HT-R-A149,50149,50149,44-0,33%-0,10%8.0121.197.288149,00149,50  
21.ARNT-R-A418,00414,00417,00-0,48%0,45%83.336414,00418,00414,00418,00
22.RIVP-R-A40,3040,1040,18-0,74%-0,20%23.624949.26840,0040,40  
23.ADRS-P-A418,00415,00415,29-0,95%-0,89%3.7751.567.731415,00418,00  
24.LRH-R-A4.140,004.140,004.140,00-0,96%-0,09%312.4204.140,004.140,004.120,004.180,00
25.HMST-R-A300,00300,00300,00-1,32%-1,32%5115.300300,00300,00  
26.PODR-R-A324,00320,00322,39-1,54%-0,73%733236.309320,00324,00320,00323,00
27.THNK-R-A116,00116,00116,00-3,33%-1,59%252.900116,00116,00116,00125,00
28.SLRS-R-A690,00690,00690,00-5,48%-5,48%32.070690,00690,00  
29.BD62-R-A12,0012,0012,00-17,24%-17,24%1231.47612,0012,00  
        5.653.711    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook