Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 61%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.VIRO-R-A136,00138,00136,926,98%5,98%598.078136,00138,00130,00138,00
2.KOEI-R-A680,00680,00680,004,62%4,60%3423.120680,00680,00  
3.DLKV-R-A12,7013,0012,913,17%1,97%6786512,7013,0012,7013,15
4.INA-R-A3.260,003.280,003.261,482,50%1,92%2788.0603.260,003.280,003.280,003.500,00
5.HHLD-R-A2,522,522,521,61%1,61%1002522,522,52  
6.DELT-R-A1.530,001.530,001.530,001,32%1,32%34.5901.530,001.530,00  
7.HT-R-A148,50150,00149,591,01%1,02%6.483969.792148,00150,00  
8.ARNT-R-A412,00416,00415,140,97%0,79%145.812412,00416,00413,00420,00
9.PODR-R-A323,00325,00324,750,93%0,27%889288.700323,00325,00324,00325,00
10.RIVP-R-A40,2040,4040,260,75%0,30%8.957360.61640,1040,50  
11.CROBEX 1.812,33 0,69%       
12.ADPL-R-A198,50199,50199,290,50%0,53%2.687535.488198,50200,00199,00199,50
13.ERNT-R-A1.020,001.035,001.032,070,49%-0,05%229236.3451.020,001.035,001.035,001.040,00
14.LRH-R-A4.100,004.180,004.143,640,00%-0,87%1145.5804.100,004.180,004.140,004.180,00
15.ADRS-R-A484,00486,00484,840,00%-0,24%10952.848484,00486,00484,00488,00
16.PLAG-R-A1.780,001.780,001.780,000,00%1,84%2035.6001.780,001.780,001.780,001.790,00
17.JDPL-R-A27,2027,2027,200,00%0,00%1714.65127,2027,2025,2027,40
18.CKML-R-A6.200,006.200,006.200,000,00%0,00%743.4006.200,006.200,00  
19.ULPL-R-A109,00109,00109,000,00%3,65%101.090109,00109,00104,00109,00
20.ADRS-P-A420,00419,00419,010,00%0,07%1.487623.066419,00420,00418,00419,00
21.IMZV-R-A55,0055,0055,000,00%0,00%422055,0055,00  
22.PCTS-R-A44,2044,2044,200,00%0,00%35715.77944,2044,20  
23.SNHA-R-A63,0063,0063,000,00%0,00%34221.54663,0063,00  
24.DDJH-R-A16,0016,0016,00-0,31%-0,12%3866.17616,0016,0015,3016,05
25.JDRN-R-B5,7017,0417,07-0,35%-0,18%24.349138.6655,685,70  
26.LKPC-R-A404,00402,00402,80-0,50%-0,62%52.014402,00404,00402,00428,00
27.VART-R-18,858,858,85-0,56%-0,56%1131.0008,858,85  
28.ZABA-R-A62,4062,2062,27-0,96%-0,40%47429.51562,2062,8062,2062,80
29.HPB-R-A510,00510,00510,00-0,97%-0,97%3919.890510,00510,00  
30.JDGT-R-A1.000,001.000,001.000,00-0,99%-0,99%1515.0001.000,001.000,00  
31.GAMA-R-A55,0055,0055,00-1,79%-1,79%35219.36055,0055,00  
32.HZLA-R-A140,00140,00140,00-2,10%-2,10%618.540140,00140,00  
33.OPTE-R-A2,002,002,00-2,44%-1,48%1.9403.8802,002,001,982,04
34.ATPL-R-A454,00450,00450,56-3,02%-0,81%15368.935450,00454,00441,00454,00
35.INGR-R-A4,354,334,33-3,56%-1,59%6.00025.9894,334,35  
36.HUPZ-R-A2.860,002.840,002.839,09-4,05%-4,62%110312.3002.820,002.860,002.820,003.340,00
37.LRHC-R-A1.970,001.890,001.962,56-4,06%0,01%3976.5401.890,001.970,00  
38.BETA-R-A39,0036,2038,92-7,18%-0,21%2539.84736,2039,00  
39.HTPO-R-A73,0073,0073,00-9,32%-9,32%50036.50073,0073,00  
        4.139.649    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook