Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 54%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.HPDG-R-A13,1014,7013,3412,21%1,83%98013.07413,1014,7013,6014,40
2.ATPL-R-A380,00409,00396,629,65%6,72%524207.831380,00410,00  
3.HBRL-R-A14,3014,3014,305,93%5,93%4057214,3014,30  
4.CROS-R-A6.250,006.350,006.225,005,83%3,75%1062.2505.900,006.350,005.750,006.500,00
5.DLKV-R-A6,746,906,765,50%-1,60%11.46877.5316,507,00  
6.THNK-R-A124,00129,00125,283,20%0,22%9411.776123,00129,00124,00129,00
7.ATGR-R-A1.080,001.110,001.094,802,78%1,37%913999.5501.070,001.110,001.100,001.130,00
8.HHLD-R-A2,362,362,362,61%2,61%1.1612.7402,362,36  
9.ZABA-R-A59,2059,2059,202,07%0,71%15959,2059,2057,6059,20
10.HPB-R-A430,00426,00426,821,43%-1,76%240102.436426,00430,00422,00438,00
11.PODR-R-A364,00366,00365,040,55%0,86%1.316480.399364,00366,00  
12.RIVP-R-A34,6034,1034,110,29%-0,23%12.591429.50934,0034,6034,1034,40
13.CROBEX 1.736,83 0,27%       
14.JDGT-R-A1.010,001.010,001.010,000,00%0,00%55.0501.010,001.010,00  
15.ADRS-R-A470,00470,00470,000,00%0,00%2940470,00470,00470,00472,00
16.KODT-R-A1.000,001.000,001.000,000,00%0,00%33.0001.000,001.000,00  
17.ARNT-R-A350,00350,00350,000,00%-0,16%7024.500350,00350,00350,00355,00
18.PLAG-R-A1.630,001.630,001.630,000,00%0,00%1626.0801.630,001.630,001.630,001.640,00
19.LKPC-R-A354,00354,00354,000,00%0,00%51.770354,00354,00340,00378,00
20.ADRS-P-A427,00425,00426,390,00%-0,16%547233.237425,00427,00  
21.HZVG-R-A15,0015,0015,000,00%0,00%1522515,0015,00  
22.ULPL-R-A99,8099,8099,800,00%3,80%252.49599,8099,8095,0099,80
23.PBZ-R-A725,00725,00725,000,00%-0,46%42.900725,00725,00725,00745,00
24.SLPF-R-A22,8022,8022,800,00%0,00%3006.84022,8022,80  
25.JDOS-R-A3.200,003.200,003.200,000,00%0,00%722.4003.200,003.200,00  
26.SAPN-R-A236,00236,00236,000,00%0,00%143.304236,00236,00  
27.ADPL-R-A179,00178,50178,79-0,28%-0,74%1.628291.077178,50179,00  
28.DDJH-R-A12,7012,6512,70-0,39%-1,17%1.20015.24212,6512,8012,5013,20
29.LRHC-R-A1.600,001.690,001.603,21-0,59%-2,48%2844.8901.600,001.690,00  
30.IGH-R-A155,50154,00154,19-0,65%-0,77%39560.904154,00155,50153,00160,00
31.HT-R-A154,00155,00154,74-0,96%-0,32%1.398216.328154,00155,50155,00156,50
32.ERNT-R-A1.010,001.000,001.001,00-0,99%-0,89%110110.1101.000,001.010,00998,001.010,00
33.TPNG-R-A38,8039,4039,31-1,01%0,38%2.14884.43738,8039,80  
34.OPTE-R-A1,621,611,62-1,23%0,00%46.46575.1551,601,65  
35.AUHR-R-A685,00685,00685,00-1,44%-1,44%1685685,00685,00685,00705,00
36.KOEI-R-A575,00560,00571,08-2,61%-0,68%9353.110560,00575,00  
37.JDRN-R-B12,1012,2012,13-3,17%-1,22%3.00036.38612,1012,20  
38.KRAS-R-A366,00360,00363,00-3,23%-2,42%6021.780360,00366,00358,00372,00
39.VART-R-112,5012,5012,50-3,85%-3,85%1001.25012,5012,5012,4013,00
40.BD62-R-A13,5013,5013,50-4,26%-4,26%1492.01213,5013,50  
41.INGR-R-A3,483,473,47-5,96%0,00%5.00017.3533,473,483,473,65
42.PTKM-R-A45,0042,0044,18-6,67%-7,03%79034.90142,0049,0041,2047,80
43.VIRO-R-A105,0095,00102,68-7,77%-0,31%66568.27995,00105,0095,00102,00
44.PUNT-R-A0,800,800,80-16,67%-16,67%3.9603.1680,800,80  
45.RIZO-R-A20,0020,0020,00-20,00%-20,00%3264020,0020,00  
46.KABA-R-A4,444,444,44-23,45%-23,45%1416264,444,44  
        3.858.799    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook