Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 65%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.JDRN-R-B12,0012,8012,366,67%3,69%1.85322.89412,0012,80  
2.LRHC-R-A1.900,001.940,001.916,004,30%3,01%1019.1601.900,001.940,00  
3.VLEN-R-B7,557,857,523,97%-0,79%7745.8197,507,857,407,95
4.JDPL-R-A15,2015,9015,133,92%-0,85%99215.01414,7015,90  
5.DDJH-R-A16,3516,8016,523,70%1,66%1.87030.89116,2016,8016,4016,80
6.HTCP-R-A328,00328,00328,003,14%3,14%8327.224328,00328,00  
7.JDOS-R-A2.900,002.900,002.900,002,11%2,11%3087.0002.900,002.900,00  
8.ATPL-R-A350,00356,00351,181,71%-0,07%20371.290350,00356,00345,00358,00
9.AUHR-R-A685,00685,00685,001,48%1,45%96.165685,00685,00675,00695,00
10.ZABA-R-A57,8058,0057,991,40%0,35%2.478143.69757,8058,4058,2058,80
11.INA-R-A3.160,003.200,003.195,291,27%1,12%34108.6403.160,003.200,003.200,003.280,00
12.KRAS-R-A384,00384,00384,001,05%0,13%207.680384,00384,00384,00398,00
13.ATGR-R-A1.070,001.080,001.067,360,93%-0,10%110117.4101.060,001.080,001.060,001.080,00
14.VART-R-111,0011,0011,000,92%0,92%2.50027.50011,0011,00  
15.SLPF-R-A25,8025,8025,800,78%0,78%501.29025,8025,80  
16.IKBA-R-A1.320,001.320,001.320,000,76%0,76%95125.4001.320,001.320,00  
17.RIVP-R-A37,4037,6037,560,53%-0,24%56.1812.110.09737,3037,60  
18.ERNT-R-A1.040,001.045,001.049,300,48%0,75%157164.7401.040,001.050,00  
19.ADRS-R-A490,00490,00490,060,41%0,39%1.548758.616490,00492,00490,00494,00
20.INGR-R-A3,803,813,820,26%0,53%7.98030.4543,803,823,703,88
21.CROBEX 1.782,80 0,08%       
22.JDGT-R-A1.010,001.010,001.010,000,00%0,00%1010.1001.010,001.010,00  
23.HPDG-R-A14,0014,0014,000,00%0,00%3.39147.47414,0014,00  
24.MAIS-R-A300,00300,00299,870,00%1,85%985295.372292,00300,00292,00302,00
25.IPKK-R-A46,0046,0046,000,00%0,00%401.84046,0046,00  
26.HIMR-R-A810,00810,00810,000,00%0,00%6351.030810,00810,00  
27.ULPL-R-A90,0090,0090,000,00%0,00%1079.63090,0090,0088,0090,00
28.HUPZ-R-A3.960,003.960,003.960,000,00%0,00%48190.0803.960,003.960,003.960,003.980,00
29.THNK-R-A76,5070,0073,010,00%4,55%23216.93870,0077,0065,0077,50
30.CROS-P-A6.000,006.000,006.000,000,00%0,00%18108.0006.000,006.000,00  
31.PODR-R-A345,00346,00345,15-0,29%-0,65%17660.747345,00346,00346,00348,00
32.ADRS-P-A430,00428,00429,20-0,47%-0,83%2510.730428,00430,00428,00433,00
33.LKPC-R-A384,00380,00381,89-0,52%-0,03%3714.130380,00384,00380,00390,00
34.HT-R-A153,50154,00153,91-0,65%-0,29%1.523234.407153,50154,00  
35.DLKV-R-A10,5010,5010,50-0,94%-1,13%3803.99010,5010,5010,3510,50
36.LRH-R-A4.020,004.020,004.020,00-1,47%-0,74%416.0804.020,004.020,004.020,004.060,00
37.ATLN-R-A172,00180,00173,60-1,64%-2,05%254.340172,00180,00172,00180,00
38.ADPL-R-A179,00179,00178,71-1,65%-2,27%619110.620178,50180,00  
39.VIRO-R-A113,00111,00112,48-1,77%-0,46%18420.697111,00113,00111,00117,00
40.ARNT-R-A367,00365,00365,18-2,14%-1,80%4.2031.534.855365,00367,00365,00367,00
41.OPTE-R-A1,711,641,65-4,09%-6,25%3.0004.9421,641,711,641,73
42.RIZO-R-A22,8022,8022,80-12,98%-12,98%12322,8022,80  
        6.627.005    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook