Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 42%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.HUPZ-R-A3.200,003.300,003.240,0010,00%8,00%1032.4003.200,003.300,003.060,003.320,00
2.ERNT-R-A1.070,001.090,001.088,855,31%4,90%113123.0401.070,001.090,001.040,001.095,00
3.DELT-R-A1.700,001.700,001.700,002,41%2,41%1932.3001.700,001.700,00  
4.INGR-R-A4,003,943,972,34%2,85%14.23556.4443,904,043,923,94
5.TUHO-R-A2.960,002.960,002.960,002,07%2,00%12.9602.960,002.960,002.860,002.940,00
6.PBZ-R-A755,00755,00757,162,03%1,08%9773.445755,00760,00750,00760,00
7.SNHA-R-A64,0064,0064,001,59%1,59%392.49664,0064,00  
8.BETA-R-A39,0039,0039,001,56%1,64%2389739,0039,00  
9.ATGR-R-A1.000,001.000,00996,211,52%1,40%2928.890990,001.000,00990,001.000,00
10.LRH-R-A4.140,004.140,004.140,001,47%1,47%186770.0404.140,004.140,004.080,004.160,00
11.ATPL-R-A417,00418,00408,280,97%-0,86%5321.639402,00418,00  
12.RIVP-R-A40,2040,2040,100,75%0,45%1.45058.13840,0040,2040,0040,20
13.IGH-R-A157,00157,00157,010,64%-2,10%18529.047155,00164,50157,00163,50
14.CROBEX 1.818,34 0,40%       
15.PODR-R-A334,00336,00335,570,30%0,14%10735.906334,00340,00336,00339,00
16.KTJV-R-A31,0031,0031,000,00%0,00%1253.87531,0031,00  
17.MGMA-R-A0,330,330,330,00%0,00%100,330,33  
18.MAIS-R-A298,00298,00298,000,00%0,00%5014.900298,00298,00298,00302,00
19.VLEN-R-B9,509,709,600,00%-1,03%2.85227.3739,459,709,509,70
20.TKPR-R-A320,00320,00320,000,00%0,00%165.120320,00320,00  
21.CROS-P-A5.900,005.900,005.900,000,00%0,00%953.1005.900,005.900,00  
22.ARNT-R-A413,00413,00413,000,00%0,59%3.0001.239.000413,00413,00406,00413,00
23.JDRN-R-B5,305,305,300,00%0,00%1.3607.2085,305,30  
24.VIRO-R-A114,00114,00113,950,00%-0,66%222.507113,00114,00113,00121,00
25.PRFC-R-A11,0011,0011,000,00%0,00%1401.54011,0011,00  
26.PCTS-R-A44,2044,2044,200,00%0,00%2089.19444,2044,20  
27.HZLA-R-A130,00130,00130,000,00%0,00%344.420130,00130,00  
28.SAPN-R-A250,00250,00250,000,00%0,00%153.750250,00250,00  
29.ADRS-P-A431,00424,00424,41-0,24%-0,67%2.7931.185.384424,00431,00  
30.HT-R-A155,00154,50154,75-0,32%-0,16%2.024313.218153,50155,00154,50156,00
31.ADPL-R-A196,00194,50195,62-0,51%-0,35%9017.606194,00196,00194,50196,00
32.HPB-R-A525,00525,00525,00-0,94%-0,94%21.050525,00525,00  
33.ULPL-R-A103,00102,00102,12-0,97%-0,85%40241.054102,00103,00102,00105,00
34.HTCP-R-A326,00326,00326,00-1,21%-1,21%4314.018326,00326,00  
35.DLKV-R-A11,6511,5011,61-1,29%-1,02%3.50040.62011,5011,8511,5011,90
36.ZABA-R-A58,6058,0058,57-1,36%-0,90%6.286368.16558,0059,8058,0060,00
37.KRAS-R-A404,00404,00404,00-1,46%-1,46%3313.332404,00404,00  
38.OPTE-R-A1,761,761,76-2,22%-3,30%5008801,761,761,761,82
39.SNBA-R-A27,2027,2027,20-3,55%-3,55%701.90427,2027,20  
40.LULG-R-A2.000,002.000,002.000,00-4,76%-4,76%24.0002.000,002.000,00  
41.VART-R-18,058,058,05-5,29%-5,29%7005.6358,058,05  
42.PIKR-R-A79,5079,5079,50-6,47%-6,47%24319.31979,5079,50  
43.PTKM-R-A6,206,206,20-22,50%-22,50%271676,206,20  
44.THNK-R-A60,0035,0044,32-59,30%-43,48%6.766299.87334,6060,0033,8039,00
        4.965.853    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook