Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 41%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.BD62-R-A17,4017,4017,408,75%8,75%801.39217,4017,40  
2.PTKM-R-A13,8013,8013,826,15%-0,36%1.07914.91013,8014,0013,8014,00
3.TPNG-R-A37,0037,0037,003,93%3,93%59221.90437,0037,00  
4.MGMA-R-A0,300,300,303,45%3,45%4.0001.2000,300,30  
5.AUHR-R-A700,00710,00704,622,90%1,24%10674.690700,00710,00690,00710,00
6.ATGR-R-A1.080,001.100,001.084,672,80%1,64%169183.3101.080,001.100,001.080,001.100,00
7.LKPC-R-A360,00360,00360,002,27%2,27%82.880360,00360,00350,00360,00
8.JDRN-R-B12,0012,0012,001,69%1,18%2.33428.00812,0012,00  
9.PODR-R-A362,00360,00360,731,12%1,34%5.9252.137.302360,00365,00360,00362,00
10.KRAS-R-A400,00400,00400,001,01%0,72%10943.600400,00400,00388,00406,00
11.ADPL-R-A175,00175,00174,270,57%-0,38%988172.174174,00175,00174,50175,00
12.LKRI-R-A39,2039,2039,200,51%0,51%519639,2039,2039,2043,80
13.ADRS-P-A427,00427,00426,840,23%0,07%952406.352426,00427,00  
14.CROBEX 1.789,68 0,01%       
15.JDPL-R-A17,1017,1017,100,00%-0,18%1061.81317,1017,1015,8018,90
16.MAIS-R-A300,00302,00300,010,00%-0,02%8.2222.466.668300,00302,00300,00302,00
17.AGMM-R-A250,00250,00250,000,00%0,00%5814.500250,00250,00  
18.PBZ-R-A750,00750,00750,000,00%0,00%32.250750,00750,00740,00750,00
19.KOEI-R-A620,00620,00620,000,00%0,00%13684.320620,00620,00615,00620,00
20.HIMR-R-A810,00810,00810,000,00%0,00%21.620810,00810,00  
21.IPKK-R-A53,5053,5053,500,00%0,00%20010.70053,5053,50  
22.IGH-R-A175,00175,00175,000,00%-0,60%4700175,00175,00169,00175,00
23.DLKV-R-A10,3010,3510,330,00%-0,67%2.61427.00710,3010,3510,2510,35
24.INGR-R-A3,823,883,820,00%-1,55%2559743,823,883,823,88
25.MDKA-R-A16.000,0016.000,0016.000,000,00%0,00%116.00016.000,0016.000,0014.900,0016.100,00
26.HMST-R-A400,00400,00400,000,00%0,49%4116.400400,00400,00396,00400,00
27.ADRS-R-A486,00486,00486,000,00%-0,16%5124.786486,00486,00484,00488,00
28.JNAF-R-A3.800,003.800,003.800,000,00%0,00%13.8003.800,003.800,00  
29.ULPL-R-A84,0088,8083,62-0,22%-1,45%16013.37983,0088,8081,2088,80
30.HT-R-A152,00152,50153,33-0,33%0,67%5.639864.613152,00154,50  
31.ARNT-R-A378,00376,00377,60-0,53%-0,11%19975.142376,00378,00376,00378,00
32.RIVP-R-A37,3037,0036,93-0,80%-1,23%53.8491.988.67636,6037,30  
33.ERNT-R-A1.060,001.055,001.050,46-0,94%-2,13%594623.9751.045,001.060,001.055,001.060,00
34.JDGT-R-A1.000,001.000,001.000,00-0,99%-0,99%5252.0001.000,001.000,00  
35.VART-R-112,4012,3012,31-1,60%-2,15%1.07013.17012,3012,5012,0012,50
36.KODT-P-A1.000,00990,00999,62-1,98%-1,03%2625.990990,001.000,00990,001.020,00
37.ZABA-R-A59,2058,0058,93-2,03%-1,24%221.29658,0059,2058,0059,60
38.ATPL-R-A430,00430,00426,11-2,27%-2,78%22796.726420,00430,00  
39.HPB-R-A474,00462,00471,67-2,53%-1,21%4923.112462,00474,00462,00492,00
40.SAPN-R-A230,00230,00230,00-2,54%-2,54%20747.610230,00230,00  
41.IKBA-R-A1.260,001.250,001.255,45-3,10%-2,68%1113.8101.250,001.260,001.220,001.250,00
42.PLAG-R-A1.690,001.630,001.672,48-3,55%-1,04%298498.4001.630,001.690,001.630,001.700,00
43.OPTE-R-A1,681,621,67-3,57%-0,60%11.94419.9611,621,681,611,68
44.HPDG-R-A14,2014,2014,20-4,05%-4,05%761.07914,2014,2014,2014,90
45.SLRS-R-A630,00580,00584,60-7,20%-6,46%290169.535580,00630,00580,00635,00
46.DDJH-R-A17,0515,5516,37-8,80%-3,71%7.942130.01415,5517,35  
47.THNK-R-A100,0085,0092,49-22,02%-15,15%17316.00185,00100,0092,0099,00
        10.433.945    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook