Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 91%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.DLKV-R-A5,365,645,428,88%6,27%44.751242.7495,125,665,505,64
2.IPKK-R-A37,0037,0037,007,56%7,56%1348137,0037,00  
3.VLEN-R-B5,555,755,677,48%5,59%4.59726.0655,555,755,555,85
4.CTKS-R-A55,0055,0055,006,80%6,80%1.72294.71055,0055,00  
5.SAPN-R-A200,00210,00206,675,00%6,56%5711.780200,00210,00202,00214,00
6.OPTE-R-A5,055,355,334,90%6,81%44.989240.0115,055,455,255,35
7.KODT-R-A1.180,001.180,001.180,003,51%3,51%1618.8801.180,001.180,001.160,001.190,00
8.HT-R-A154,50159,00157,463,25%2,59%19.3473.046.301154,50160,00  
9.ADRS-P-A455,00464,00460,472,88%2,10%1.594733.987455,00464,00  
10.LRHC-R-A1.400,001.440,001.402,672,86%2,14%1521.0401.400,001.440,00  
11.PODR-R-A411,00422,00414,092,68%0,97%4.4341.836.058411,00422,00418,00425,00
12.PLAG-R-A1.650,001.650,001.650,002,48%2,31%11.6501.650,001.650,001.620,001.650,00
13.JDGT-R-A1.080,001.100,001.097,811,85%2,24%3235.1301.080,001.100,001.100,001.220,00
14.CROS-P-A6.200,006.200,006.200,001,64%1,64%16.2006.200,006.200,00  
15.LKPC-R-A430,00430,00430,001,42%1,42%2410.320430,00430,00410,00430,00
16.INA-R-A3.100,003.100,003.100,001,31%0,59%35108.5003.100,003.100,003.060,003.100,00
17.ATPL-R-A316,00321,00318,421,26%2,72%463147.429315,00324,00309,00321,00
18.VART-R-117,0017,2017,141,18%0,82%5609.59617,0017,2017,0017,20
19.CROBEX 1.910,46 1,13%       
20.PTKM-R-A17,8018,1017,931,12%0,17%70012.54917,8018,1016,5018,10
21.ARNT-R-A362,00364,00363,251,11%1,45%912331.288362,00364,00358,00366,00
22.ADRS-R-A515,00515,00515,000,98%1,05%199.785515,00515,00515,00520,00
23.IGH-R-A114,00114,00114,770,88%1,75%51058.531114,00115,00108,00114,00
24.KODT-P-A1.170,001.170,001.170,000,86%0,86%910.5301.170,001.170,00  
25.ERNT-R-A1.180,001.180,001.179,760,85%0,83%144169.8851.175,001.180,001.175,001.180,00
26.VJSN-R-A6,656,656,650,76%0,76%815396,656,65  
27.AUHR-R-A730,00730,00730,000,69%0,69%4029.200730,00730,00725,00745,00
28.MAIS-R-A306,00308,00306,850,65%-0,49%11836.208306,00308,00306,00310,00
29.ADPL-R-A186,50187,50186,850,54%0,19%4.345811.877185,50188,50  
30.HTCP-R-A454,00454,00454,000,44%0,44%3415.436454,00454,00446,00454,00
31.RIVP-R-A40,0040,3040,230,25%0,85%39.8641.603.88840,0040,40  
32.CROS-R-A6.050,006.050,006.050,000,00%0,00%212.1006.050,006.050,006.000,006.200,00
33.PBZ-R-A740,00740,00740,000,00%0,00%5641.440740,00740,00735,00745,00
34.ATLN-R-A155,00155,00155,000,00%0,00%91.395155,00155,00150,00155,00
35.GRNL-R-A12,9012,9012,900,00%0,39%1620612,9012,90  
36.ULJN-R-A0,360,360,360,00%-12,20%1.1003960,360,360,360,48
37.JDTC-R-A12,0012,0012,000,00%0,00%2703.24012,0012,00  
38.VIRO-R-A69,5071,0070,250,00%-1,06%214169,5071,0071,0074,00
39.FMPS-R-A10,0010,0010,000,00%0,00%1.12311.23010,0010,00  
40.JDRN-R-B15,7015,6515,66-0,63%0,00%4917.68915,6515,70  
41.THNK-R-A129,00129,00129,00-0,77%-0,77%212.709129,00129,00129,00136,00
42.ZABA-R-A58,0057,5057,53-0,86%0,23%67238.66057,5058,0057,5058,00
43.BD62-R-A13,0013,0013,00-2,26%-2,26%1001.30013,0013,00  
44.DDJH-R-A10,4010,1010,19-2,88%0,69%1.52215.50510,0510,40  
45.CKML-R-A6.300,006.300,006.300,00-4,55%-4,55%212.6006.300,006.300,00  
        9.829.214    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2019 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook