Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 51%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ULJN-R-A0,310,400,3629,03%33,33%36.42713.0730,310,42  
2.LKPC-R-A414,00450,00423,1312,50%5,78%4619.464414,00450,00  
3.VART-R-117,0017,0017,006,92%6,72%2003.40017,0017,00  
4.KABA-R-A9,109,109,104,60%4,60%605469,109,10  
5.ZPKL-R-A80,0080,0080,002,56%2,56%322.56080,0080,00  
6.ZABA-R-A63,0064,0063,432,40%1,75%4.998317.01463,0064,00  
7.LKRI-R-A40,0040,6040,442,01%1,86%1355.46040,0040,60  
8.JDRN-R-B15,8016,0015,901,91%0,82%3.00047.70015,8016,00  
9.RIVP-R-A34,0034,7034,441,76%1,06%47.3091.629.45434,0034,70  
10.HZLA-R-A129,00129,00129,001,57%1,57%151.935129,00129,00  
11.KOEI-R-A645,00655,00650,771,55%1,15%2616.920645,00655,00  
12.BD62-R-A14,2014,2014,201,43%1,43%3004.26014,2014,20  
13.ARNT-R-A340,00342,00341,430,59%0,21%7023.900340,00342,00  
14.LRH-R-A3.600,003.600,003.600,000,56%0,56%1761.2003.600,003.600,00  
15.CROBEX 1.805,33 0,47%       
16.ERNT-R-A1.080,001.085,001.084,930,46%-0,26%285309.2051.080,001.085,00  
17.PBZ-R-A790,00790,00790,000,00%0,00%430339.700790,00790,00  
18.KBZ-R-A100,00100,00100,000,00%0,00%606.000100,00100,00  
19.HMST-R-A420,00420,00420,000,00%0,00%5021.000420,00420,00  
20.MAIS-R-A300,00300,00300,000,00%0,00%23069.000300,00300,00  
21.JDOS-R-A3.500,003.500,003.500,000,00%0,00%13.5003.500,003.500,00  
22.LPLH-R-A148,00148,00148,000,00%0,00%12218.056148,00148,00  
23.INGR-R-A3,583,583,580,00%-0,56%8.80131.5083,583,58  
24.PODR-R-A376,00375,00375,17-0,27%-0,22%444166.576375,00376,00  
25.HT-R-A163,50163,00163,27-0,31%-0,23%4.725771.430162,00164,00  
26.KRAS-R-A388,00388,00388,00-0,51%-0,51%103.880388,00388,00  
27.SAPN-R-A230,00228,00229,10-0,87%-1,17%204.582228,00230,00  
28.ADRS-R-A505,00500,00504,97-0,99%-0,01%300151.490500,00505,00  
29.ADPL-R-A179,00176,50176,92-1,12%-0,45%626110.749176,50179,00  
30.ATPL-R-A272,00271,00267,27-1,81%-3,65%26570.826261,00272,00  
31.VLEN-R-B4,704,604,65-2,13%-1,06%1.2075.6104,604,70  
32.ULPL-R-A36,4035,2035,39-2,76%-1,97%33011.67835,2036,40  
33.DLKV-R-A6,406,206,24-2,82%-3,70%8.61453.7906,186,44  
34.HHLD-R-A2,902,902,90-3,33%-3,33%5241.5202,902,90  
35.PTKM-R-A15,0015,0015,00-3,85%-3,35%1.00015.00015,0015,00  
36.OPTE-R-A3,102,963,04-3,90%3,40%171.986523.6072,963,16  
37.LRHC-R-A1.360,001.420,001.402,22-4,05%-1,93%912.6201.350,001.420,00  
38.IGH-R-A111,00111,00111,00-5,13%-4,92%101.110111,00111,00  
39.TPNG-R-A34,0033,2033,63-5,14%-3,91%2468.27333,2034,00  
40.VIRO-R-A90,0090,0090,00-5,26%-1,40%504.50090,0090,00  
41.MDKA-R-A15.000,0014.600,0014.800,00-5,81%-3,27%229.60014.600,0015.000,00  
        4.891.695    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2019 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook