Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 45%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ULJN-R-A7,809,509,8418,75%36,48%2.55525.1437,8011,709,0011,40
2.THNK-R-A106,00119,00111,0613,33%10,20%31034.430106,00119,00  
3.SNBA-R-A29,0029,0029,0011,54%11,54%1.06130.76929,0029,00  
4.DLKV-R-A6,867,327,306,71%5,04%1.3339.7276,867,326,967,36
5.VIRO-R-A73,5074,5073,646,43%5,20%49036.08671,0074,50  
6.ULPL-R-A59,8061,0060,353,74%1,77%33320.09659,8061,0054,6065,00
7.PTKM-R-A34,8034,9034,832,95%2,71%301.04534,8034,9031,0034,90
8.VLEN-R-B5,955,955,951,71%2,59%10605,955,95  
9.KOEI-R-A610,00600,00605,561,69%1,07%180109.000600,00610,00590,00610,00
10.INGR-R-A3,533,603,581,41%0,85%5812.0813,523,603,523,70
11.INA-R-A3.140,003.140,003.140,511,29%-1,24%39122.4803.140,003.160,003.140,003.220,00
12.OPTE-R-A1,611,631,611,24%0,00%46.15274.1911,601,631,601,63
13.ADRS-R-A515,00515,00515,000,98%0,74%73.605515,00515,00510,00515,00
14.HT-R-A159,00159,50158,860,95%0,33%1.535243.846158,00159,50158,00159,50
15.ZABA-R-A63,8063,8063,640,95%0,70%41626.47663,4063,8063,2064,00
16.CROS-P-A6.150,006.150,006.150,000,82%0,82%318.4506.150,006.150,006.150,006.400,00
17.PIKR-R-A70,0070,0070,000,72%0,72%67947.53070,0070,00  
18.ADRS-P-A440,00440,00441,260,46%0,43%372164.150440,00442,00440,00443,00
19.DDJH-R-A11,3511,4011,350,44%0,18%1.39515.82811,3011,4511,4011,70
20.JDGT-R-A1.070,001.070,001.070,000,00%0,00%1010.7001.070,001.070,001.050,001.070,00
21.ATGR-R-A1.120,001.120,001.120,000,00%-0,26%102114.2401.120,001.120,001.120,001.130,00
22.LRHC-R-A1.530,001.530,001.530,000,00%0,38%23.0601.530,001.530,00  
23.JDPL-R-A13,6013,6013,600,00%0,00%3004.08013,6013,6013,6015,30
24.HPDG-R-A13,3013,3013,300,00%0,00%3039913,3013,3013,3014,50
25.ATLN-R-A162,00164,00162,190,00%-1,10%528.434162,00164,00160,00164,00
26.HMST-R-A418,00418,00418,000,00%0,00%5824.244418,00418,00418,00420,00
27.MAIS-R-A302,00300,00300,000,00%0,00%1.182354.604300,00302,00300,00302,00
28.KODT-R-A990,00990,00990,000,00%0,00%2423.760990,00990,00990,001.020,00
29.CROBEX 1.766,70 -0,03%       
30.ADPL-R-A181,50181,00180,21-0,28%-0,13%987177.868180,00181,50180,00181,00
31.ARNT-R-A330,00329,00329,64-0,30%-0,11%258.241329,00330,00  
32.ERNT-R-A1.070,001.065,001.064,58-0,47%-0,58%7276.6501.060,001.070,001.065,001.070,00
33.PODR-R-A372,00372,00372,00-0,53%-0,57%82.976372,00372,00372,00373,00
34.KABA-R-A6,906,906,90-0,72%-0,72%1621.1186,906,90  
35.RIVP-R-A33,5033,1033,11-1,19%-1,22%4.744157.07333,1033,5033,1033,30
36.IPKK-R-A32,6032,6032,60-1,21%-1,21%1961932,6032,60  
37.KRAS-R-A394,00388,00391,94-1,52%1,12%10541.154388,00396,00388,00394,00
38.SAPN-R-A238,00236,00236,56-1,67%-2,09%7116.796236,00238,00234,00246,00
39.ATPL-R-A303,00307,00303,40-2,54%-2,15%413125.303300,00314,00300,00306,00
40.JDRN-R-B15,0015,0015,00-3,23%-3,23%3915.86515,0015,00  
41.GRNL-R-A18,0014,5015,06-3,33%0,40%5468.22214,5018,00  
42.CKML-R-A4.620,004.620,004.620,00-3,75%-3,65%523.1004.620,004.620,004.600,004.980,00
43.HHLD-R-A3,003,003,00-3,85%-3,85%2507503,003,00  
44.AUHR-R-A720,00720,00720,00-4,00%-3,93%1.5001.080.000720,00720,00  
45.HZLA-R-A100,00100,00100,00-7,41%-7,41%202.000100,00100,00  
        3.256.248    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2019 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook