ZTOS : Financijska izvješća

Sažetak   Trgovanje      Dioničari   Dividenda   TA    Bilanca   Dobit    Novčani tok   Promjene kapitala  
Format izvješća:   Način prikaza:
AOPPozicija2026-06
kon.
2026-03
kon.
2025-12
kon. r.
2025-12
kon.
2025-09
kon.
2025-06
kon.
2024-12
kon. r.
2024-12
kon.
 AKTIVA         
1A) POTRAŽIVANJA ZA UPISANI A NEUPLAĆENI KAPITAL 00
2B) DUGOTRAJNA IMOVINA (AOP 003+010+020+031+036) 384.248.268273.115.202
3I. NEMATERIJALNA IMOVINA (AOP 004 do 009) 101.793.46629.075.841
41. Izdaci za razvoj 00
52. Koncesije, patenti, licencije, robne i uslužne marke, softver i ostala prava 15.294.61815.053.050
63. Goodwill 60.841.78413.525.231
74. Predujmovi za nabavu nematerijalne imovine 00
85. Nematerijalna imovina u pripremi 00
96. Ostala nematerijalna imovina 25.657.064497.561
10II. MATERIJALNA IMOVINA (AOP 011 do 019) 276.480.639238.523.096
111. Zemljište 74.632.50160.070.089
122. Građevinski objekti 122.466.862114.314.532
133. Postrojenja i oprema 49.277.38336.789.854
144. Alati, pogonski inventar i transportna imovina 4.212.5223.819.173
155. Biološka imovina 7.425.9277.574.555
166. Predujmovi za materijalnu imovinu 1.267.5151.429.751
177. Materijalna imovina u pripremi 17.197.92913.153.965
188. Ostala materijalna imovina 00
199. Ulaganje u nekretnine 01.371.177
20III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA (AOP 021 do 030) 2.460.7942.298.872
211. Ulaganja u udjele (dionice) poduzetnika unutar grupe 00
222. Ulaganja u ostale vrijednosne papire poduzetnika unutar grupe 00
233. Dani zajmovi, depoziti i slično poduzetnicima unutar grupe 00
244.Ulaganja u udjele (dionice) društava povezanih sudjelujućim interesom 00
255. Ulaganja u ostale vrijednosne papire društava povezanih sudjelujućim interesom 00
266. Dani zajmovi, depoziti i slično društvima povezanim sudjelujućim interesom 00
277. Ulaganja u vrijednosne papire 00
288. Dani zajmovi, depoziti i slično 2.396.9852.240.787
299. Ostala ulaganja koja se obračunavaju metodom udjela 00
3010. Ostala dugotrajna financijska imovina 63.80958.084
31IV. POTRAŽIVANJA (AOP 032 do 035) 500.0000
321. Potraživanja od poduzetnika unutar grupe 00
332. Potraživanja od društava povezanih sudjelujućim interesom 00
343. Potraživanja od kupaca 500.0000
354. Ostala potraživanja 00
36V. ODGOĐENA POREZNA IMOVINA 3.013.3703.217.393
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA (AOP 038+046+053+063) 248.316.855254.193.344
38I. ZALIHE (AOP 039 do 045) 118.854.241116.825.153
391. Sirovine i materijal 27.797.92627.697.955
402. Proizvodnja u tijeku 55.804.60847.591.769
413. Gotovi proizvodi 9.298.8247.615.804
424. Trgovačka roba 16.491.59728.816.432
435. Predujmovi za zalihe 9.168.1094.810.016
446. Dugotrajna imovina namijenjena prodaji 293.177293.177
457. Biološka imovina 00
46II. POTRAŽIVANJA (AOP 047 do 052) 82.319.56663.662.108
471. Potraživanja od poduzetnika unutar grupe 00
482. Potraživanja od društava povezanih sudjelujućim interesom 00
493. Potraživanja od kupaca 66.133.06045.677.253
504. Potraživanja od zaposlenika i članova poduzetnika 101.20587.613
515. Potraživanja od države i drugih institucija 12.587.02910.538.015
526. Ostala potraživanja 3.498.2727.359.227
53III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA (AOP 054 do 062) 22.956.46811.783.936
541. Ulaganja u udjele (dionice) poduzetnika unutar grupe 00
552. Ulaganja u ostale vrijednosne papire poduzetnika unutar grupe 00
563. Dani zajmovi, depoziti i slično poduzetnicima unutar grupe 00
574. Ulaganja u udjele (dionice) društava povezanih sudjelujućim interesom 00
585. Ulaganja u ostale vrijednosne papire društava povezanih sudjelujućim interesom 00
596. Dani zajmovi, depoziti i slično društvima povezanim sudjelujućim interesom 00
607. Ulaganja u vrijednosne papire 2.6691.184
618. Dani zajmovi, depoziti i slično 22.899.06211.765.190
629. Ostala financijska imovina 54.73717.562
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI 24.186.58061.922.148
64D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI 1.179.9100
65E) UKUPNO AKTIVA (AOP 001+002+037+064) 633.745.033527.308.547
66F) IZVANBILANČNI ZAPISI 00
 PASIVA         
67A) KAPITAL I REZERVE (AOP 068 do 070+076+077+083+086+089) 375.525.431384.343.639
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL 25.607.67525.607.675
69II. KAPITALNE REZERVE 82.866.22082.866.220
70III. REZERVE IZ DOBITI (AOP 071+072-073+074+075) 12.930.39012.930.390
711. Zakonske rezerve 00
722. Rezerve za vlastite dionice 5.207.3705.207.370
733. Vlastite dionice i udjeli (odbitna stavka) -5.207.370-5.207.370
744. Statutarne rezerve 00
755. Ostale rezerve 12.930.39012.930.390
76IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE 00
77V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO (AOP 078 do 082) 00
781. Fer vrijednost financijske imovine kroz ostalu sveobuhvatnu dobit (odnosno raspoložive za prodaju) 00
792. Učinkoviti dio zaštite novčanih tokova 00
803. Učinkoviti dio zaštite neto ulaganja u inozemstvu 00
814. Ostale rezerve fer vrijednosti 00
825. Tečajne razlike iz preračuna inozemnog poslovanja (konsolidacija) 00
83VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK (AOP 084-085) 228.513.177243.982.597
841. Zadržana dobit 228.513.177243.982.597
852. Preneseni gubitak 00
86VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE (AOP 087-088) 9.062.1472.165.104
871. Dobit poslovne godine 9.062.1472.165.104
882. Gubitak poslovne godine 00
89VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES 16.545.82116.791.653
90B) REZERVIRANJA (AOP 091 do 096) 1.502.503630.364
911. Rezerviranja za mirovine, otpremnine i slične obveze 1.502.503630.364
922. Rezerviranja za porezne obveze 00
933. Rezerviranja za započete sudske sporove 00
944. Rezerviranja za troškove obnavljanja prirodnih bogatstava 00
955. Rezerviranja za troškove u jamstvenim rokovima 00
966. Druga rezerviranja 00
97C) DUGOROČNE OBVEZE (AOP 098 do 108) 146.117.19053.307.353
981. Obveze prema poduzetnicima unutar grupe 00
992. Obveze za zajmove, depozite i slično poduzetnika unutar grupe 00
1003. Obveze prema društvima povezanim sudjelujućim interesom 00
1014. Obveze za zajmove, depozite i slično društava povezanih sudjelujućim interesom 00
1025. Obveze za zajmove, depozite i slično 00
1036. Obveze prema bankama i drugim financijskim institucijama 125.200.18132.439.307
1047. Obveze za predujmove 00
1058. Obveze prema dobavljačima 00
1069. Obveze po vrijednosnim papirima 00
10710. Ostale dugoročne obveze 17.857.57817.808.613
10811. Odgođena porezna obveza 3.059.4323.059.432
109D) KRATKOROČNE OBVEZE (AOP 110 do 123) 92.372.90671.131.551
1101. Obveze prema poduzetnicima unutar grupe 00
1112. Obveze za zajmove, depozite i slično poduzetnika unutar grupe 00
1123. Obveze prema društvima povezanim sudjelujućim interesom 00
1134. Obveze za zajmove, depozite i slično društava povezanih sudjelujućim interesom 00
1145. Obveze za zajmove, depozite i slično 00
1156. Obveze prema bankama i drugim financijskim institucijama 13.647.66620.665.704
1167. Obveze za predujmove 2.120.3342.090.591
1178. Obveze prema dobavljačima 45.996.57735.517.610
1189. Obveze po vrijednosnim papirima 00
11910. Obveze prema zaposlenicima 2.918.2322.913.801
12011. Obveze za poreze, doprinose i sličana davanja 7.334.1868.921.139
12112. Obveze s osnove udjela u rezultatu 15.469.4200
12213. Obveze po osnovi dugotrajne imovine namijenjene prodaji 00
12314. Ostale kratkoročne obveze 4.886.4911.022.706
124E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA 18.227.00317.895.640
125F) UKUPNO – PASIVA (AOP 067+090+097+109+124) 633.745.033527.308.547
126G) IZVANBILANČNI ZAPISI 00

Podaci iz financijskog izvještaja su u eurima.
SPONZOR portala MojeDionice.com:
bitcoin.hr - cijene kriptovaluta s pouzdanih burzi
Copyright © 2008-2026 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook