Dionice po promjeni cijene

RBOznakaPromjenaPočetni
datum
Pros. cijena na
poč. datum
Likv. 10 dana
na poč. datum
Pros. dn. promet
na poč. datum
Krajnji
datum
Pros. cijena na
krajnji datum
Likv. 10 dana
na krajnji datum
Pros. dn. promet
na krajnji datum
1. KORF-R-A101,33%31.12.201035,98100%85.22428.10.201172,44100%274.499
2. DDJH-R-A63,32%31.12.201031,22100%84.87328.10.201150,99100%132.536
3. RIVP-R-A42,91%30.12.20108,2580%16.34928.10.201111,79100%138.713
4. BLJE-R-A30,51%31.12.201071,77100%877.72428.10.201193,67100%891.016
5. PTKM-R-A20,05%31.12.2010165,44100%181.31528.10.2011198,61100%663.883
6. VIRO-R-A16,02%31.12.2010359,58100%552.69828.10.2011417,18100%95.649
7. KRAS-R-A12,58%31.12.2010434,00100%57.05827.10.2011488,5990%96.401
8. KODT-P-A7,00%31.12.2010986,0070%67.62828.10.20111.055,0090%31.916
9. OPTE-R-A1,60%31.12.201025,6090%19.63328.10.201126,01100%11.511
10. KNZM-R-A1,15%31.12.2010178,36100%27.22628.10.2011180,42100%100.372
11. TISK-R-A-1,83%30.12.2010154,5270%38.05128.10.2011151,70100%53.108
12. KOEI-R-A-3,75%31.12.2010530,00100%125.72128.10.2011510,1290%361.449
13. HTPK-R-A-4,11%31.12.201061,5780%14.77628.10.201159,04100%66.816
14. AUHR-R-A-10,57%31.12.2010335,4470%37.00626.10.2011300,0070%15.347
15. PBZ-R-A-10,62%31.12.2010565,00100%44.13728.10.2011505,0080%359.236
16. VERN-R-A-10,95%31.12.201063,3680%11.87326.10.201156,4270%3.046
17. LEDO-R-A-11,94%31.12.20105.830,00100%332.91728.10.20115.134,17100%118.170
18. ADPL-R-A-12,26%31.12.2010115,67100%517.41928.10.2011101,49100%470.594
19. ZABA-R-A-12,84%31.12.201050,38100%229.64428.10.201143,91100%199.869
20. HT-R-A-14,14%31.12.2010289,38100%6.992.86428.10.2011248,47100%2.482.842
21. THNK-R-A-15,08%31.12.20101.160,82100%55.71228.10.2011985,7790%36.651
22. PODR-R-A-15,51%31.12.2010305,05100%172.88528.10.2011257,73100%185.094
23. ADRS-P-A-20,72%31.12.2010263,51100%738.71428.10.2011208,90100%721.459
24. LKRI-R-A-21,00%31.12.2010181,45100%23.69128.10.2011143,34100%107.842
25. BPBA-R-A-22,22%31.12.201063,0070%17.27128.10.201149,0080%23.183
26. ERNT-R-A-23,22%31.12.20101.361,92100%452.45128.10.20111.045,62100%724.176
27. JNAF-R-A-23,43%31.12.20103.000,0090%485.78528.10.20112.297,0080%16.529
28. INDG-R-A-26,89%31.12.2010595,0090%117.19327.10.2011434,9970%4.567
29. ISTT-R-A-27,71%31.12.2010297,1570%24.39528.10.2011214,8090%14.298
30. ULPL-R-A-29,49%31.12.2010564,00100%267.33228.10.2011397,69100%97.090
31. JDPL-R-A-31,85%31.12.2010140,17100%108.55728.10.201195,5280%30.762
32. ATGR-R-A-35,98%31.12.2010805,00100%372.82828.10.2011515,36100%803.109
33. HDEL-R-A-36,60%31.12.2010154,6390%37.50428.10.201198,0380%23.506
34. DLKV-R-A-41,89%31.12.2010257,49100%653.26328.10.2011149,64100%224.563
35. ATPL-R-A-43,73%31.12.2010733,64100%484.51228.10.2011412,79100%416.550
36. IGH-R-A-47,34%31.12.20101.686,82100%358.10828.10.2011888,32100%245.412
37. INGR-R-A-49,46%31.12.201016,70100%394.60328.10.20118,44100%340.906
38. VDKT-R-A-53,13%31.12.2010254,4480%30.03428.10.2011119,25100%113.443
39. BD62-R-A-53,62%31.12.201083,9690%46.04826.10.201138,9470%6.956
40. LKPC-R-A-53,97%31.12.20101.668,00100%153.90228.10.2011767,8290%33.693
41. MGMA-R-A-81,68%31.12.201026,97100%93.25628.10.20114,94100%24.640
SPONZOR portala MojeDionice.com:
bitcoin.hr - cijene kriptovaluta s pouzdanih burzi
Copyright © 2008-2021 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook