Dionice po promjeni cijene

RBOznakaPromjenaPočetni
datum
Pros. cijena na
poč. datum
Likv. 10 dana
na poč. datum
Pros. dn. promet
na poč. datum
Krajnji
datum
Pros. cijena na
krajnji datum
Likv. 10 dana
na krajnji datum
Pros. dn. promet
na krajnji datum
1. ZABA-R-A44,68%12.01.201635,8390%98.42712.10.201651,84100%198.363
2. PVCM-R-A93,49%08.01.201686,0150%14.34712.10.2016166,42100%187.830
3. ATGR-R-A6,91%12.01.2016819,9390%547.80112.10.2016876,61100%164.598
4. HT-R-A15,29%12.01.2016141,56100%1.315.03612.10.2016163,20100%1.611.616
5. ATPL-R-A84,59%12.01.2016126,8690%162.50212.10.2016234,17100%226.071
6. OPTE-R-A38,10%12.01.20161,8990%74.33412.10.20162,61100%103.123
7. ERNT-R-A15,37%12.01.2016993,22100%253.04312.10.20161.145,86100%72.025
8. PODR-R-A14,69%12.01.2016328,6390%526.48512.10.2016376,89100%207.556
9. BLJE-R-A11,69%12.01.201624,20100%55.48812.10.201627,03100%54.563
10. INGR-R-A5,71%12.01.20162,8080%32.51512.10.20162,96100%142.524
11. VART-R-16,00%12.01.201617,0090%12.03612.10.201618,02100%72.535
12. DLKV-R-A11,60%12.01.20161.302,00100%77.16212.10.20161.453,00100%142.740
13. ARNT-R-A34,15%12.01.2016320,8690%54.44712.10.2016430,43100%168.771
14. DDJH-R-A72,15%12.01.201630,09100%256.09312.10.201651,80100%112.361
15. ADRS-R-A14,86%12.01.2016526,7490%138.72112.10.2016604,99100%443.894
16. ADRS-P-A30,02%12.01.2016361,13100%833.16912.10.2016469,55100%654.228
17. ADPL-R-A47,68%12.01.201696,53100%69.18612.10.2016142,56100%385.281
18. RIVP-R-A49,73%12.01.201623,73100%998.51912.10.201635,53100%1.630.615
19. PTKM-R-A60,61%11.01.201612,4990%23.41112.10.201620,0690%29.712
20. DELT-R-A9.900,00%12.01.201622,0080%9.19211.10.20162.200,0090%11.033
21. PRFC-R-A108,49%11.01.201619,5550%41.42012.10.201640,7690%18.715
22. MAIS-R-A15,96%12.01.2016226,4360%28.98712.10.2016262,5690%344.140
23. VPIK-R-A7,53%12.01.201644,6580%25.00812.10.201648,0190%18.295
24. LEDO-R-A24,44%11.01.20169.000,4790%620.62112.10.201611.200,0090%540.347
25. PBZ-R-A28,81%12.01.2016590,0070%26.34512.10.2016760,0090%78.917
26. KRAS-R-A6,00%12.01.2016500,0090%125.07112.10.2016529,9990%102.008
27. KOEI-R-A7,73%12.01.2016650,7080%200.10312.10.2016700,9990%71.665
28. VDKT-R-A17,70%12.01.2016280,8680%128.78412.10.2016330,5680%26.324
29. HMST-R-A-1,49%11.01.2016270,3850%25.27711.10.2016266,3480%31.426
30. ULPL-R-A-8,56%11.01.2016133,6790%28.36012.10.2016122,2380%48.322
31. JMNC-R-A11,00%30.12.2015113.690,4010%795.83312.10.2016126.200,0080%533.464
32. ZVZD-R-A77,84%08.01.20162.556,2050%13.03712.10.20164.545,9980%184.254
33. GAMA-R-A10,96%11.01.201650,2970%19.34811.10.201655,8080%21.834
34. MGMA-R-A-38,16%12.01.20160,7660%3.25012.10.20160,4780%8.345
35. LKPC-R-A-11,44%11.01.2016653,0080%91.82512.10.2016578,2980%38.958
36. AUHR-R-A73,64%11.01.2016430,0050%13.88212.10.2016746,6580%248.241
37. HPB-R-A13,25%12.01.2016600,4650%219.01612.10.2016680,0080%60.428
38. HIMR-R-A63,33%12.01.2016490,0090%51.50111.10.2016800,3280%91.039
39. HHLD-R-A72,31%12.01.20161,9590%5.14612.10.20163,3680%6.719
40. LULG-R-A19,71%11.01.201618,1140%4.22712.10.201621,6870%6.547
41. RHMF-O-26CA8,12%12.01.2016101,7490%8.097.08912.10.2016110,0070%19.690.510
42. JDGT-R-A-7,89%12.01.20161.040,0070%49.73412.10.2016957,9070%76.045
43. MDKA-R-A40,43%05.01.201612.027,7540%36.88011.10.201616.890,9170%131.143
44. LPLH-R-A17,72%11.01.2016193,0060%13.63512.10.2016227,1970%49.760
45. LKRI-R-A14,37%12.01.201642,7480%121.99012.10.201648,8870%27.188
46. IGH-R-A-11,34%12.01.2016103,5660%8.85212.10.201691,8270%18.003
47. SLPF-R-A55,43%11.01.201643,9120%7.43711.10.201668,2570%25.540
48. KOTR-P-A-10,61%28.12.20151.480,0020%6.66012.10.20161.323,0070%54.227
49. PCTS-R-A1,33%11.01.201648,0040%11.07312.10.201648,6470%15.066
50. BETA-R-A-3,03%11.01.201650,5370%22.15912.10.201649,0070%13.346
51. INA-R-A22,81%12.01.20162.600,0090%67.89411.10.20163.193,1070%40.886
52. VLEN-R-B45,19%04.01.20164,8920%5.07312.10.20167,1070%44.636
53. KODT-R-A16,53%12.01.20161.270,1170%27.86212.10.20161.480,0070%96.071
54. SAPN-R-A0,63%30.12.2015320,0040%61.42212.10.2016322,0370%27.032
55. TPNG-R-A2,98%12.01.201671,3780%18.60811.10.201673,5070%136.059
56. SNHA-R-A3,69%12.01.201682,0180%36.03712.10.201685,0460%47.213
57. ATLN-R-A29,56%08.01.2016114,9980%23.53112.10.2016148,9860%21.895
58. BD62-R-A27,15%08.01.201622,8040%6.48211.10.201628,9960%18.176
59. HDEL-R-A2,04%12.01.201624,5050%7.65306.10.201625,0060%4.199
60. RIZO-R-A-8,91%12.01.2016101,2990%79.89012.10.201692,2660%32.311
61. JNAF-R-A17,88%04.01.20164.500,0050%36.78311.10.20165.304,5850%239.209
62. CKML-R-A26,00%08.01.201651,0240%183.40012.10.201664,2950%114.820
63. SUNH-R-A16,04%12.01.201620,8880%90.91312.10.201624,2350%25.172
64. IPKK-R-A77,74%30.12.201563,3440%19.33407.10.2016112,5850%3.750
65. SLRS-R-A0,35%12.01.2016750,0150%14.95912.10.2016752,6150%12.657
66. HUPZ-R-A41,58%12.01.20161.900,0050%70.67910.10.20162.689,9850%69.370
67. HTPK-R-A20,07%29.12.201560,0020%2.25012.10.201672,0450%33.962
68. KTJV-R-A9,47%11.01.201619,0040%4.01412.10.201620,8050%5.360
69. KODT-P-A17,30%11.01.20161.180,7130%20.20612.10.20161.385,0050%50.684
70. PLAG-R-A25,29%12.01.20161.087,5080%118.64910.10.20161.362,5050%12.452
71. THNK-R-A59,18%08.01.2016280,0060%30.28610.10.2016445,7140%24.349
72. RHMF-O-19BA2,31%11.01.2016110,6080%5.545.21612.10.2016113,1540%2.803.484
73. ACI-R-A14,44%07.01.20165.680,0050%67.10710.10.20166.500,0340%66.580
74. TISK-R-A-18,77%11.01.2016180,0050%10.52810.10.2016146,2130%4.268
75. PUNT-R-A-1,96%04.01.20161,0220%1.59204.10.20161,0030%97
76. JDPL-R-A36,77%11.01.201622,0080%13.17312.10.201630,0930%12.953
77. HZLA-R-A36,34%29.12.201579,9510%16007.10.2016109,0030%26.907
78. BPBA-R-A11,84%11.01.20166,5930%2.17511.10.20167,3730%1.352
79. LRH-R-A6,63%12.01.20163.683,3360%99.65010.10.20163.927,5030%80.024
80. TUHO-R-A14,00%12.01.20162.500,0160%71.30810.10.20162.850,0030%39.730
81. RHMF-O-187A0,37%07.01.2016106,4170%8.964.83112.10.2016106,8030%1.673.350
82. PIVK-R-A24,51%04.01.2016199,9930%1.37304.10.2016249,0030%15.847
83. HBRL-R-A24,08%07.01.201610,8840%10.30112.10.201613,5030%18.212
84. RHMF-O-247E5,10%30.12.2015114,0340%27.694.62003.10.2016119,8520%770.231
85. BRIN-R-A11,92%12.01.201625,0040%1.25006.10.201627,9820%4.000
86. ELKP-R-A-4,42%07.01.2016220,0010%2.20011.10.2016210,2820%3.890
87. JDOS-R-A4,00%30.12.20152.699,9930%21.41612.10.20162.808,0020%21.560
88. HTCP-R-A15,55%30.12.2015200,0020%11.60103.10.2016231,1020%10.397
89. PIKR-R-A-19,17%30.12.2015120,0020%7.25006.10.201697,0020%1.355
90. VIRO-R-A24,30%04.01.2016309,7330%100.07510.10.2016385,0020%155.687
91. HMAM-R-A28,13%12.01.2016234,1360%5.07310.10.2016300,0020%9.050
92. RHMF-O-257A6,40%28.12.2015105,1710%1.577.47812.10.2016111,9020%3.314.500
93. KBZ-R-A-56,00%04.01.2016159,1010%10.977.90029.09.201670,0010%140
94. KABA-R-A-7,32%30.12.20159,7030%2.86012.10.20168,9910%90
95. RHMF-O-227E2,36%07.01.2016117,8240%8.775.26429.09.2016120,6010%7.461.202
96. SPNV-R-A-11,76%30.12.2015850,0130%10.94705.10.2016750,0310%2.250
97. GRNL-R-A-18,65%30.12.2015144,9520%1.186.96130.09.2016117,9210%117.919
98. LURA-R-A-5,71%28.12.2015350,0020%7.70007.10.2016330,0010%338.910
99. ILRA-R-A40,00%05.01.2016125,0050%23.91310.10.2016175,0110%142.804
100. RHMF-O-17BA-1,38%12.01.2016107,5780%41.847.38029.09.2016106,0910%4.880.100
101. HPDG-R-A-16,38%30.12.201524,0020%2.40030.09.201620,0710%421
102. ZVCV-R-A-1,50%08.01.201696,4740%10.13610.10.201695,0210%95
SPONZOR portala MojeDionice.com:
bitcoin.hr - cijene kriptovaluta s pouzdanih burzi
Copyright © 2008-2021 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook