Dionice po promjeni cijene

RBOznakaPromjenaPočetni
datum
Pros. cijena na
poč. datum
Likv. 10 dana
na poč. datum
Pros. dn. promet
na poč. datum
Krajnji
datum
Pros. cijena na
krajnji datum
Likv. 10 dana
na krajnji datum
Pros. dn. promet
na krajnji datum
1. VDKT-R-A17,70%12.01.2016280,8680%128.78412.10.2016330,5680%26.324
2. ULPL-R-A-8,56%11.01.2016133,6790%28.36012.10.2016122,2380%48.322
3. KABA-R-A-7,32%30.12.20159,7030%2.86012.10.20168,9910%90
4. ZABA-R-A44,68%12.01.201635,8390%98.42712.10.201651,84100%198.363
5. JMNC-R-A11,00%30.12.2015113.690,4010%795.83312.10.2016126.200,0080%533.464
6. LULG-R-A19,71%11.01.201618,1140%4.22712.10.201621,6870%6.547
7. CKML-R-A26,00%08.01.201651,0240%183.40012.10.201664,2950%114.820
8. SNHA-R-A3,69%12.01.201682,0180%36.03712.10.201685,0460%47.213
9. PVCM-R-A93,49%08.01.201686,0150%14.34712.10.2016166,42100%187.830
10. ATLN-R-A29,56%08.01.2016114,9980%23.53112.10.2016148,9860%21.895
11. PTKM-R-A60,61%11.01.201612,4990%23.41112.10.201620,0690%29.712
12. RHMF-O-26CA8,12%12.01.2016101,7490%8.097.08912.10.2016110,0070%19.690.510
13. JDPL-R-A36,77%11.01.201622,0080%13.17312.10.201630,0930%12.953
14. JDGT-R-A-7,89%12.01.20161.040,0070%49.73412.10.2016957,9070%76.045
15. ZVZD-R-A77,84%08.01.20162.556,2050%13.03712.10.20164.545,9980%184.254
16. ATGR-R-A6,91%12.01.2016819,9390%547.80112.10.2016876,61100%164.598
17. HT-R-A15,29%12.01.2016141,56100%1.315.03612.10.2016163,20100%1.611.616
18. SUNH-R-A16,04%12.01.201620,8880%90.91312.10.201624,2350%25.172
19. ATPL-R-A84,59%12.01.2016126,8690%162.50212.10.2016234,17100%226.071
20. PRFC-R-A108,49%11.01.201619,5550%41.42012.10.201640,7690%18.715
21. MAIS-R-A15,96%12.01.2016226,4360%28.98712.10.2016262,5690%344.140
22. MGMA-R-A-38,16%12.01.20160,7660%3.25012.10.20160,4780%8.345
23. VPIK-R-A7,53%12.01.201644,6580%25.00812.10.201648,0190%18.295
24. OPTE-R-A38,10%12.01.20161,8990%74.33412.10.20162,61100%103.123
25. ERNT-R-A15,37%12.01.2016993,22100%253.04312.10.20161.145,86100%72.025
26. PODR-R-A14,69%12.01.2016328,6390%526.48512.10.2016376,89100%207.556
27. LEDO-R-A24,44%11.01.20169.000,4790%620.62112.10.201611.200,0090%540.347
28. BLJE-R-A11,69%12.01.201624,20100%55.48812.10.201627,03100%54.563
29. SLRS-R-A0,35%12.01.2016750,0150%14.95912.10.2016752,6150%12.657
30. INGR-R-A5,71%12.01.20162,8080%32.51512.10.20162,96100%142.524
31. LPLH-R-A17,72%11.01.2016193,0060%13.63512.10.2016227,1970%49.760
32. JDOS-R-A4,00%30.12.20152.699,9930%21.41612.10.20162.808,0020%21.560
33. LKRI-R-A14,37%12.01.201642,7480%121.99012.10.201648,8870%27.188
34. LKPC-R-A-11,44%11.01.2016653,0080%91.82512.10.2016578,2980%38.958
35. IGH-R-A-11,34%12.01.2016103,5660%8.85212.10.201691,8270%18.003
36. RHMF-O-187A0,37%07.01.2016106,4170%8.964.83112.10.2016106,8030%1.673.350
37. HTPK-R-A20,07%29.12.201560,0020%2.25012.10.201672,0450%33.962
38. KOTR-P-A-10,61%28.12.20151.480,0020%6.66012.10.20161.323,0070%54.227
39. HBRL-R-A24,08%07.01.201610,8840%10.30112.10.201613,5030%18.212
40. AUHR-R-A73,64%11.01.2016430,0050%13.88212.10.2016746,6580%248.241
41. PCTS-R-A1,33%11.01.201648,0040%11.07312.10.201648,6470%15.066
42. PBZ-R-A28,81%12.01.2016590,0070%26.34512.10.2016760,0090%78.917
43. KTJV-R-A9,47%11.01.201619,0040%4.01412.10.201620,8050%5.360
44. HPB-R-A13,25%12.01.2016600,4650%219.01612.10.2016680,0080%60.428
45. BETA-R-A-3,03%11.01.201650,5370%22.15912.10.201649,0070%13.346
46. VART-R-16,00%12.01.201617,0090%12.03612.10.201618,02100%72.535
47. DLKV-R-A11,60%12.01.20161.302,00100%77.16212.10.20161.453,00100%142.740
48. ARNT-R-A34,15%12.01.2016320,8690%54.44712.10.2016430,43100%168.771
49. KRAS-R-A6,00%12.01.2016500,0090%125.07112.10.2016529,9990%102.008
50. RHMF-O-19BA2,31%11.01.2016110,6080%5.545.21612.10.2016113,1540%2.803.484
51. VLEN-R-B45,19%04.01.20164,8920%5.07312.10.20167,1070%44.636
52. HHLD-R-A72,31%12.01.20161,9590%5.14612.10.20163,3680%6.719
53. KOEI-R-A7,73%12.01.2016650,7080%200.10312.10.2016700,9990%71.665
54. KODT-R-A16,53%12.01.20161.270,1170%27.86212.10.20161.480,0070%96.071
55. KODT-P-A17,30%11.01.20161.180,7130%20.20612.10.20161.385,0050%50.684
56. DDJH-R-A72,15%12.01.201630,09100%256.09312.10.201651,80100%112.361
57. RIZO-R-A-8,91%12.01.2016101,2990%79.89012.10.201692,2660%32.311
58. ADRS-R-A14,86%12.01.2016526,7490%138.72112.10.2016604,99100%443.894
59. ADRS-P-A30,02%12.01.2016361,13100%833.16912.10.2016469,55100%654.228
60. ADPL-R-A47,68%12.01.201696,53100%69.18612.10.2016142,56100%385.281
61. RIVP-R-A49,73%12.01.201623,73100%998.51912.10.201635,53100%1.630.615
62. SAPN-R-A0,63%30.12.2015320,0040%61.42212.10.2016322,0370%27.032
63. RHMF-O-257A6,40%28.12.2015105,1710%1.577.47812.10.2016111,9020%3.314.500
64. HMST-R-A-1,49%11.01.2016270,3850%25.27711.10.2016266,3480%31.426
65. JNAF-R-A17,88%04.01.20164.500,0050%36.78311.10.20165.304,5850%239.209
66. DELT-R-A9.900,00%12.01.201622,0080%9.19211.10.20162.200,0090%11.033
67. GAMA-R-A10,96%11.01.201650,2970%19.34811.10.201655,8080%21.834
68. BPBA-R-A11,84%11.01.20166,5930%2.17511.10.20167,3730%1.352
69. MDKA-R-A40,43%05.01.201612.027,7540%36.88011.10.201616.890,9170%131.143
70. ELKP-R-A-4,42%07.01.2016220,0010%2.20011.10.2016210,2820%3.890
71. BD62-R-A27,15%08.01.201622,8040%6.48211.10.201628,9960%18.176
72. SLPF-R-A55,43%11.01.201643,9120%7.43711.10.201668,2570%25.540
73. INA-R-A22,81%12.01.20162.600,0090%67.89411.10.20163.193,1070%40.886
74. HIMR-R-A63,33%12.01.2016490,0090%51.50111.10.2016800,3280%91.039
75. TPNG-R-A2,98%12.01.201671,3780%18.60811.10.201673,5070%136.059
76. TISK-R-A-18,77%11.01.2016180,0050%10.52810.10.2016146,2130%4.268
77. THNK-R-A59,18%08.01.2016280,0060%30.28610.10.2016445,7140%24.349
78. LRH-R-A6,63%12.01.20163.683,3360%99.65010.10.20163.927,5030%80.024
79. TUHO-R-A14,00%12.01.20162.500,0160%71.30810.10.20162.850,0030%39.730
80. ILRA-R-A40,00%05.01.2016125,0050%23.91310.10.2016175,0110%142.804
81. HUPZ-R-A41,58%12.01.20161.900,0050%70.67910.10.20162.689,9850%69.370
82. VIRO-R-A24,30%04.01.2016309,7330%100.07510.10.2016385,0020%155.687
83. HMAM-R-A28,13%12.01.2016234,1360%5.07310.10.2016300,0020%9.050
84. ZVCV-R-A-1,50%08.01.201696,4740%10.13610.10.201695,0210%95
85. PLAG-R-A25,29%12.01.20161.087,5080%118.64910.10.20161.362,5050%12.452
86. ACI-R-A14,44%07.01.20165.680,0050%67.10710.10.20166.500,0340%66.580
87. HZLA-R-A36,34%29.12.201579,9510%16007.10.2016109,0030%26.907
88. IPKK-R-A77,74%30.12.201563,3440%19.33407.10.2016112,5850%3.750
89. LURA-R-A-5,71%28.12.2015350,0020%7.70007.10.2016330,0010%338.910
90. BRIN-R-A11,92%12.01.201625,0040%1.25006.10.201627,9820%4.000
91. PIKR-R-A-19,17%30.12.2015120,0020%7.25006.10.201697,0020%1.355
92. HDEL-R-A2,04%12.01.201624,5050%7.65306.10.201625,0060%4.199
93. SPNV-R-A-11,76%30.12.2015850,0130%10.94705.10.2016750,0310%2.250
94. PUNT-R-A-1,96%04.01.20161,0220%1.59204.10.20161,0030%97
95. PIVK-R-A24,51%04.01.2016199,9930%1.37304.10.2016249,0030%15.847
96. RHMF-O-247E5,10%30.12.2015114,0340%27.694.62003.10.2016119,8520%770.231
97. HTCP-R-A15,55%30.12.2015200,0020%11.60103.10.2016231,1020%10.397
98. GRNL-R-A-18,65%30.12.2015144,9520%1.186.96130.09.2016117,9210%117.919
99. HPDG-R-A-16,38%30.12.201524,0020%2.40030.09.201620,0710%421
100. KBZ-R-A-56,00%04.01.2016159,1010%10.977.90029.09.201670,0010%140
101. RHMF-O-227E2,36%07.01.2016117,8240%8.775.26429.09.2016120,6010%7.461.202
102. RHMF-O-17BA-1,38%12.01.2016107,5780%41.847.38029.09.2016106,0910%4.880.100
SPONZOR portala MojeDionice.com:
bitcoin.hr - cijene kriptovaluta s pouzdanih burzi
Copyright © 2008-2021 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook