Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 74%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.VJSN-R-A8,008,008,0014,29%14,29%1531.2248,008,00  
2.ATLN-R-A176,00177,00176,675,35%5,35%3530176,00177,00  
3.THNK-R-A161,60160,00160,993,23%8,62%6.2771.010.521155,00165,00  
4.RIVP-R-A43,6744,9644,572,98%2,01%130.4875.816.06943,6144,96  
5.ATPL-R-A575,00585,98579,452,44%-1,53%174100.825575,00587,49  
6.LRH-R-A4.100,004.198,004.142,002,39%3,44%728.9944.100,004.198,00  
7.JMNC-R-A12.995,0013.300,0013.032,782,32%2,04%9117.29512.995,0013.300,00  
8.KOEI-R-A699,99703,54700,551,95%0,97%301210.866699,99703,54  
9.ADRS-P-A439,90444,00439,841,88%0,92%3.2381.424.213435,00444,00  
10.LRHC-R-A1.699,691.725,001.702,941,47%0,18%96163.4821.699,601.725,00  
11.HT-R-A166,25168,30167,461,23%0,72%4.675782.863166,25168,30  
12.PVCM-R-A199,11201,00202,100,96%1,18%18236.782199,10205,00  
13.CROBEX 1.875,01 0,78%       
14.KODT-P-A1.559,001.559,001.559,000,58%0,58%57.7951.559,001.559,00  
15.LEDO-R-A785,00799,00788,940,50%-2,91%282222.482785,00802,00  
16.DLKV-R-A20,0020,4020,030,49%-1,86%2.14943.03519,8320,40  
17.INGR-R-A4,094,114,050,24%0,25%15.90364.3973,944,11  
18.KRAS-R-A460,00460,00460,000,22%0,16%5424.840460,00460,00  
19.ZABA-R-A51,7552,5051,960,21%-0,36%1.38872.11851,7552,50  
20.DDJH-R-A20,2820,5020,140,20%-0,64%2.40148.36819,9220,50  
21.PLAG-R-A6.752,001.688,001.688,000,03%0,03%320.2566.752,006.752,00  
22.SNHA-R-A72,1072,0372,220,01%0,28%15010.83372,0372,32  
23.ARNT-R-A470,55470,55470,550,01%-0,33%270127.049470,55470,55  
24.PODR-R-A300,00300,00299,810,00%-0,06%891267.133295,55300,00  
25.LURA-R-A380,00380,00380,000,00%0,00%83.040380,00380,00  
26.HPB-R-A541,00545,00541,450,00%0,60%277149.983536,00549,99  
27.HMAM-R-A300,00300,00300,000,00%0,00%11333.900300,00300,00  
28.LKRI-R-A49,5049,2349,290,00%0,12%94946.77249,2349,50  
29.KOES-R-A550,00550,00550,000,00%0,00%1910.450550,00550,00  
30.BLJE-R-A5,065,075,110,00%3,02%3.67918.7984,955,24  
31.HMST-R-A350,01350,01350,010,00%0,00%412144.204350,01350,01  
32.INA-R-A3.250,003.250,003.250,000,00%0,00%2478.0003.250,003.250,00  
33.LKPC-R-A500,01500,00500,000,00%-0,08%3618.000500,00500,01  
34.JNAF-R-A5.299,005.299,005.299,00-0,02%-0,02%27143.0735.299,005.299,00  
35.ERNT-R-A1.191,021.185,001.185,68-0,51%-1,45%8094.8541.180,001.191,02  
36.BD62-R-A14,5014,4014,50-0,69%-0,96%6058.77014,4014,55  
37.HUPZ-R-A3.300,003.300,003.300,00-1,05%-1,05%1033.0003.300,003.300,00  
38.JDPL-R-A36,9936,6034,80-1,05%-3,39%1133.93333,5037,05  
39.OPTE-R-A3,043,003,01-1,32%0,00%9.11427.4263,003,07  
40.ULPL-R-A148,01148,00148,00-1,40%-4,57%7711.396148,00148,01  
41.ADPL-R-A172,86170,00170,14-1,67%-0,64%667113.482170,00172,86  
42.MAIS-R-A291,50290,00291,39-1,69%-1,22%29184.795290,00292,00  
43.SAPN-R-A255,00250,05252,53-1,94%-0,97%205.051250,05255,00  
44.IGH-R-A221,01218,00220,08-3,11%-3,99%34676.149217,06225,00  
45.VLEN-R-B14,1714,0014,06-3,45%-2,16%2.60436.61114,0014,17  
46.PTKM-R-A14,8014,5614,75-3,58%-1,99%4566414,5614,80  
47.HDEL-R-A25,0225,0225,02-3,77%-3,77%1694.22825,0225,02  
48.VIRO-R-A249,00240,05244,74-3,98%0,80%8621.048240,05249,00  
49.VART-R-111,6111,6111,61-4,44%-4,05%1041.20711,6111,61  
50.LULG-R-A21,9820,0020,65-8,47%-5,49%1553.20120,0021,98  
51.ULJN-R-A12,5012,5012,50-12,16%-11,97%1.54619.32512,5012,50  
52.ZVZD-R-A601,00601,00601,00-19,87%-19,87%1601601,00601,00  
        11.793.932    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook