Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 68%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.RIZO-R-A43,0049,4946,8115,09%8,86%59427.80343,0049,49  
2.THNK-R-A120,20137,33134,5313,50%14,25%5.655760.789120,20143,99  
3.IPKK-R-A84,9984,9984,995,96%5,96%868084,9984,99  
4.IGH-R-A223,71235,05224,745,62%-2,50%8318.654222,52235,05  
5.ULPL-R-A151,00159,26155,235,47%3,38%1.112172.620151,00159,80  
6.AUHR-R-A628,06649,97639,023,50%1,69%106.390628,06649,97  
7.KOTR-P-A1.349,901.349,901.349,903,05%3,05%1722.9481.349,901.349,90  
8.JMNC-R-A13.000,0013.250,0013.313,372,81%-1,69%33439.34113.000,0013.700,00  
9.SAPN-R-A255,00255,00255,002,74%2,14%205.100255,00255,00  
10.DDJH-R-A19,9120,4920,302,45%1,55%6.854139.13519,9120,79  
11.DLKV-R-A20,0120,5020,712,45%1,67%19.419402.12219,9021,14  
12.LEDO-R-A847,00835,00829,241,46%-0,17%168139.313810,00847,00  
13.ATPL-R-A588,40595,96592,981,28%1,29%834494.542588,40598,00  
14.TPNG-R-A58,5058,5058,501,26%1,70%25014.62558,5058,50  
15.VART-R-112,1012,1512,101,25%-0,82%88210.67312,0512,15  
16.ADPL-R-A169,90171,00170,471,18%0,45%969165.188169,90171,00  
17.HTPK-R-A60,0060,0060,000,84%0,84%1.13067.80060,0060,00  
18.ULJN-R-A14,1414,2314,200,64%0,42%5007.09914,1414,23  
19.TUHO-R-A3.245,003.249,003.245,890,59%0,49%1858.4263.245,003.249,00  
20.LKRI-R-A49,1149,2349,230,43%0,43%71235.04849,1149,23  
21.OPTE-R-A3,083,063,110,33%1,63%5.39516.7653,063,11  
22.ARNT-R-A470,10471,52475,780,32%1,13%233110.856470,10480,00  
23.KOEI-R-A695,00695,00695,000,27%-0,36%2618.070695,00695,00  
24.PRFC-R-A16,2316,0516,190,25%0,25%6139.92716,0516,23  
25.CROBEX 1.865,47 0,17%       
26.QUNE-R-A7,117,117,110,14%0,14%4002.8447,117,11  
27.OLVD-R-A75,1175,1175,110,13%0,13%43032.29775,1175,11  
28.SNBA-R-A32,0031,8131,820,09%-0,47%581.84631,8132,00  
29.VIRO-R-A249,00241,20243,530,08%0,13%7217.534241,20250,00  
30.HMST-R-A350,09350,09350,090,04%0,04%7225.206350,09350,09  
31.PODR-R-A297,03297,06297,050,01%-1,30%7020.793297,03297,06  
32.LULG-R-A21,8521,8521,850,00%7,85%3269921,8521,85  
33.PLAG-R-A6.760,001.687,501.688,970,00%0,09%17114.8506.750,006.760,00  
34.HPDG-R-A15,5015,5015,500,00%0,00%1191.84515,5015,50  
35.ZABA-R-A52,0052,3952,150,00%-0,13%48225.13552,0052,39  
36.LURA-R-A380,00380,00380,000,00%0,00%124.560380,00380,00  
37.PBZ-R-A750,00750,00750,000,00%0,00%8463.000750,00750,00  
38.ILRA-R-A1.400,00175,00175,000,00%0,00%11.4001.400,001.400,00  
39.ZB-R-A11,0011,0011,000,00%0,00%1.00011.00011,0011,00  
40.HPB-R-A540,00540,00540,000,00%0,00%3820.520540,00540,00  
41.ADRS-P-A438,00435,76435,80-0,06%-0,09%244106.335435,73438,00  
42.LRH-R-A3.978,003.976,003.977,19-0,10%1,26%2183.5213.975,993.979,00  
43.JDPL-R-A37,7738,8837,50-0,10%-2,87%72227.07836,7138,89  
44.RIVP-R-A43,7743,7743,82-0,16%-0,09%11.082485.58243,6843,99  
45.KRAS-R-A460,00460,00460,00-0,22%-0,50%4420.240460,00460,00  
46.HT-R-A166,75166,31166,50-0,31%-0,29%1.234205.466166,22166,82  
47.ERNT-R-A1.205,001.206,001.207,75-0,33%0,18%219264.4971.205,001.209,98  
48.GAMA-R-A70,0269,9570,01-0,36%-0,27%1349.38169,9570,02  
49.PVCM-R-A199,08199,02199,06-0,49%0,09%12023.888199,02199,08  
50.INGR-R-A3,874,043,97-0,49%-4,57%17.13468.0873,804,04  
51.MAIS-R-A295,01291,02291,98-1,35%-1,50%14943.505291,02295,01  
52.VLEN-R-B14,9514,4014,52-1,44%-0,75%7.230104.97914,1115,00  
53.LKPC-R-A501,00501,00501,00-3,62%-3,62%52.505501,00501,00  
54.BLJE-R-A5,115,004,97-5,12%-3,50%13.75568.4194,905,25  
55.MIV-R-A3.000,003.000,003.000,00-14,29%-14,29%39.0003.000,003.000,00  
        5.009.927    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook