Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 68%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.RIZO-R-A43,0049,4946,8115,09%8,86%59427.80343,0049,49  
2.THNK-R-A120,20137,33134,5313,50%14,25%5.655760.789120,20143,99  
3.IPKK-R-A84,9984,9984,995,96%5,96%868084,9984,99  
4.IGH-R-A223,71235,05224,745,62%-2,50%8318.654222,52235,05  
5.ULPL-R-A151,00159,26155,235,47%3,38%1.112172.620151,00159,80  
6.AUHR-R-A628,06649,97639,023,50%1,69%106.390628,06649,97  
7.KOTR-P-A1.349,901.349,901.349,903,05%3,05%1722.9481.349,901.349,90  
8.JMNC-R-A13.000,0013.250,0013.313,372,81%-1,69%33439.34113.000,0013.700,00  
9.SAPN-R-A255,00255,00255,002,74%2,14%205.100255,00255,00  
10.DDJH-R-A19,9120,4920,302,45%1,55%6.854139.13519,9120,79  
11.DLKV-R-A20,0120,5020,712,45%1,67%19.419402.12219,9021,14  
12.LEDO-R-A847,00835,00829,241,46%-0,17%168139.313810,00847,00  
13.ATPL-R-A588,40595,96592,981,28%1,29%834494.542588,40598,00  
14.TPNG-R-A58,5058,5058,501,26%1,70%25014.62558,5058,50  
15.VART-R-112,1012,1512,101,25%-0,82%88210.67312,0512,15  
16.ADPL-R-A169,90171,00170,471,18%0,45%969165.188169,90171,00  
17.HTPK-R-A60,0060,0060,000,84%0,84%1.13067.80060,0060,00  
18.ULJN-R-A14,1414,2314,200,64%0,42%5007.09914,1414,23  
19.TUHO-R-A3.245,003.249,003.245,890,59%0,49%1858.4263.245,003.249,00  
20.LKRI-R-A49,1149,2349,230,43%0,43%71235.04849,1149,23  
21.OPTE-R-A3,083,063,110,33%1,63%5.39516.7653,063,11  
22.ARNT-R-A470,10471,52475,780,32%1,13%233110.856470,10480,00  
23.KOEI-R-A695,00695,00695,000,27%-0,36%2618.070695,00695,00  
24.PRFC-R-A16,2316,0516,190,25%0,25%6139.92716,0516,23  
25.CROBEX 1.865,47 0,17%       
26.QUNE-R-A7,117,117,110,14%0,14%4002.8447,117,11  
27.OLVD-R-A75,1175,1175,110,13%0,13%43032.29775,1175,11  
28.SNBA-R-A32,0031,8131,820,09%-0,47%581.84631,8132,00  
29.VIRO-R-A249,00241,20243,530,08%0,13%7217.534241,20250,00  
30.HMST-R-A350,09350,09350,090,04%0,04%7225.206350,09350,09  
31.PODR-R-A297,03297,06297,050,01%-1,30%7020.793297,03297,06  
32.HPDG-R-A15,5015,5015,500,00%0,00%1191.84515,5015,50  
33.HPB-R-A540,00540,00540,000,00%0,00%3820.520540,00540,00  
34.LURA-R-A380,00380,00380,000,00%0,00%124.560380,00380,00  
35.ZB-R-A11,0011,0011,000,00%0,00%1.00011.00011,0011,00  
36.PLAG-R-A6.760,006.750,006.755,880,00%0,09%17114.8506.750,006.760,00  
37.ILRA-R-A1.400,001.400,001.400,000,00%0,00%11.4001.400,001.400,00  
38.PBZ-R-A750,00750,00750,000,00%0,00%8463.000750,00750,00  
39.ZABA-R-A52,0052,3952,150,00%-0,13%48225.13552,0052,39  
40.LULG-R-A21,8521,8521,850,00%7,85%3269921,8521,85  
41.ADRS-P-A438,00435,76435,80-0,06%-0,09%244106.335435,73438,00  
42.LRH-R-A3.978,003.976,003.977,19-0,10%1,26%2183.5213.975,993.979,00  
43.JDPL-R-A37,7738,8837,50-0,10%-2,87%72227.07836,7138,89  
44.RIVP-R-A43,7743,7743,82-0,16%-0,09%11.082485.58243,6843,99  
45.KRAS-R-A460,00460,00460,00-0,22%-0,50%4420.240460,00460,00  
46.HT-R-A166,75166,31166,50-0,31%-0,29%1.234205.466166,22166,82  
47.ERNT-R-A1.205,001.206,001.207,75-0,33%0,18%219264.4971.205,001.209,98  
48.GAMA-R-A70,0269,9570,01-0,36%-0,27%1349.38169,9570,02  
49.PVCM-R-A199,08199,02199,06-0,49%0,09%12023.888199,02199,08  
50.INGR-R-A3,874,043,97-0,49%-4,57%17.13468.0873,804,04  
51.MAIS-R-A295,01291,02291,98-1,35%-1,50%14943.505291,02295,01  
52.VLEN-R-B14,9514,4014,52-1,44%-0,75%7.230104.97914,1115,00  
53.LKPC-R-A501,00501,00501,00-3,62%-3,62%52.505501,00501,00  
54.BLJE-R-A5,115,004,97-5,12%-3,50%13.75568.4194,905,25  
55.MIV-R-A3.000,003.000,003.000,00-14,29%-14,29%39.0003.000,003.000,00  
        5.009.927    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
SPONZORI portala MojeDionice.com:
OTP Invest
Copyright © 2008-2017 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook