Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 60%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.PTKM-R-A14,1014,1014,1028,18%28,18%1001.41014,1014,10  
2.HTPK-R-A60,0060,0060,007,14%7,14%1.694101.64060,0060,00  
3.DDJH-R-A14,2514,5014,324,69%2,21%2.25032.20914,2514,5014,0514,50
4.PLAG-R-A1.720,001.740,001.728,572,35%1,68%2136.3001.720,001.740,001.700,001.740,00
5.ATGR-R-A945,00955,00949,382,14%0,91%4845.570940,00955,00940,00960,00
6.KOEI-R-A705,00720,00714,032,13%1,76%1.000714.030705,00720,00685,00720,00
7.ADRS-P-A436,00441,00439,221,85%1,15%607266.608436,00441,00439,00441,00
8.PCTS-R-A48,0048,0048,001,69%1,69%33015.84048,0048,00  
9.SLRS-R-A710,00710,00710,001,43%1,43%13394.430710,00710,00  
10.INA-R-A3.300,003.340,003.333,331,21%1,44%1240.0003.300,003.340,003.300,003.400,00
11.INGR-R-A4,464,554,481,11%0,45%5.04622.6304,454,554,484,58
12.ERNT-R-A1.080,001.080,001.081,290,93%1,06%3537.8451.080,001.085,00  
13.MAIS-R-A304,00304,00304,000,66%1,56%1304304,00304,00300,00304,00
14.JDRN-R-B5,685,745,680,35%0,18%5.37230.5255,685,74  
15.HT-R-A156,50158,00157,850,32%1,04%10.4821.654.617156,50158,00157,50158,50
16.CROBEX 1.846,43 0,18%       
17.KODT-R-A1.870,001.870,001.870,000,00%0,00%1120.5701.870,001.870,00  
18.THNK-R-A129,00129,00129,000,00%0,00%101.290129,00129,00128,00132,00
19.HIMR-R-A810,00810,00810,000,00%0,00%1310.530810,00810,00  
20.SLPF-R-A32,8032,8032,800,00%0,00%1374.49432,8032,80  
21.HUPZ-R-A3.920,003.920,003.920,000,00%0,00%110431.2003.920,003.920,003.920,003.940,00
22.ATLN-R-A170,00170,00170,000,00%0,00%12120.570170,00170,00166,00174,00
23.VIRO-R-A145,00150,00148,460,00%-1,03%8112.025145,00150,00146,00156,00
24.VART-R-110,8010,8010,800,00%0,00%1962.11710,8010,80  
25.KODT-P-A1.860,001.860,001.860,000,00%0,00%3768.8201.860,001.860,00  
26.TUHO-R-A2.920,002.900,002.906,900,00%0,24%2984.3002.900,002.920,002.900,002.920,00
27.HPB-R-A530,00530,00530,000,00%0,00%21.060530,00530,00  
28.JNAF-R-A5.300,005.300,005.300,000,00%0,00%842.4005.300,005.300,00  
29.VLEN-R-B9,309,709,650,00%0,73%4814.6399,309,709,509,70
30.ARNT-R-A423,00421,00421,15-0,47%-0,44%324136.454421,00423,00421,00429,00
31.LRHC-R-A1.800,001.860,001.804,29-0,53%-3,51%1425.2601.800,001.860,00  
32.BD62-R-A17,0017,0017,00-0,58%-0,58%601.02017,0017,00  
33.DLKV-R-A15,9015,9015,83-0,63%-1,00%80012.66715,8015,9015,9016,00
34.AUHR-R-A675,00675,00675,00-0,74%-0,74%2617.550675,00675,00675,00695,00
35.ATPL-R-A506,00500,00500,34-1,19%-1,63%294147.101497,00512,00  
36.RIVP-R-A41,6041,3041,48-1,20%-0,81%11.665483.87841,3041,80  
37.ADPL-R-A195,00195,00195,00-1,27%-0,34%12323.985195,00195,00194,50197,50
38.KRAS-R-A424,00424,00424,00-1,40%-1,27%11448.336424,00424,00424,00430,00
39.JDPL-R-A28,0027,6027,87-1,43%-2,38%3218.94727,6028,0027,6028,80
40.LRH-R-A4.040,004.100,004.044,83-1,44%-2,38%29117.3004.000,004.100,003.920,004.100,00
41.LKRI-R-A46,0045,0045,92-2,17%-0,17%2059.41345,0046,0045,0047,00
42.ULPL-R-A115,00115,00114,15-2,54%-3,26%616.963113,00115,00113,50117,00
43.ZABA-R-A59,6058,0058,90-3,33%-1,83%1.818107.08258,0059,6057,8059,60
44.OPTE-R-A2,062,082,08-5,02%0,48%10.29021.4472,062,102,092,13
45.SAPN-R-A240,00240,00240,00-7,69%-7,69%7217.280240,00240,00  
46.KTJV-R-A30,6030,6030,60-12,57%-12,57%927530,6030,60  
        4.982.930    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook