Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 43%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.IGH-R-A168,50169,00166,139,03%3,92%10417.277163,00169,00163,00172,00
2.LULG-R-A2.100,002.100,002.100,003,96%3,96%12.1002.100,002.100,00  
3.PCTS-R-A49,0049,0049,002,94%2,94%2098049,0049,00  
4.HMST-R-A306,00306,00306,002,00%2,00%9829.988306,00306,00300,00306,00
5.ATPL-R-A510,00516,00508,621,98%0,67%11357.474504,00516,00500,00516,00
6.LRH-R-A4.180,004.180,004.180,001,95%1,95%14.1804.180,004.180,004.020,004.180,00
7.JDRN-R-B5,585,705,581,79%-0,89%2.86315.9845,585,70  
8.ZABA-R-A58,0058,8058,361,38%0,22%6.420374.69457,8059,0058,0058,80
9.GAMA-R-A57,0057,0057,000,88%0,88%1045.92857,0057,00  
10.SLRS-R-A660,00660,00660,000,76%0,76%53.300660,00660,00  
11.DLKV-R-A16,2516,0016,050,63%0,06%2.99648.08315,9016,3515,9516,05
12.HT-R-A161,00161,50161,230,31%-0,33%885142.687161,00161,50161,50162,00
13.ERNT-R-A1.160,001.165,001.164,170,00%-0,33%3641.9101.160,001.170,001.165,001.170,00
14.PODR-R-A260,00261,00260,600,00%0,16%25065.150260,00261,00  
15.ADRS-R-A492,00492,00491,890,00%-0,74%17787.064490,00492,00488,00492,00
16.INA-R-A3.260,003.260,003.260,000,00%0,00%2788.0203.260,003.260,003.260,003.300,00
17.RIVP-R-A40,0039,8039,920,00%-0,03%2.877114.86239,8040,00  
18.JNAF-R-A5.500,005.500,005.500,000,00%0,00%1055.0005.500,005.500,00  
19.PBZ-R-A800,00800,00800,000,00%0,00%108.000800,00800,00800,00805,00
20.TKPR-R-A320,00320,00320,000,00%0,00%2640320,00320,00  
21.SNHA-R-A62,0062,0062,000,00%0,00%63939.61862,0062,00  
22.HBRL-R-A14,1014,1014,100,00%0,00%3042314,1014,10  
23.JDPL-R-A28,0028,0028,000,00%-0,46%514028,0028,0028,0029,00
24.AMDN-R-A75,0075,0075,000,00%0,00%645075,0075,00  
25.HUPZ-R-A3.620,003.620,003.620,000,00%0,46%27.2403.620,003.620,003.620,003.680,00
26.CROBEX 1.782,45 -0,35%       
27.ADRS-P-A421,00421,00421,00-0,47%-0,63%10544.205421,00421,00  
28.ADPL-R-A183,00181,50182,12-0,55%-0,49%49089.241181,50184,00181,00183,50
29.MAIS-R-A300,00300,00293,84-0,66%-2,42%440129.290290,00300,00290,00300,00
30.VART-R-111,6011,6011,60-0,85%-0,85%3263.78211,6011,60  
31.ULPL-R-A113,50111,00111,61-0,89%-0,95%21123.549111,00114,00103,00114,00
32.INGR-R-A3,944,054,02-0,98%0,50%2.86411.5173,944,05  
33.VLEN-R-B9,809,909,54-1,00%-4,70%2.18020.7879,409,909,3010,00
34.PLAG-R-A1.720,001.700,001.712,86-1,16%-0,42%2847.9601.700,001.720,001.700,001.740,00
35.PIKR-R-A79,0079,0079,00-1,25%-1,25%56844.87279,0079,00  
36.ATGR-R-A935,00935,00935,00-1,58%-2,37%5147.685935,00935,00930,00950,00
37.JDGT-R-A1.080,001.080,001.080,00-1,82%-2,32%11.0801.080,001.080,001.000,001.090,00
38.KRAS-R-A424,00424,00424,00-1,85%-1,85%104.240424,00424,00424,00436,00
39.DDJH-R-A14,7014,5014,59-2,03%-2,08%3.79055.28814,5014,7014,1515,00
40.KOEI-R-A650,00645,00647,40-2,27%-0,95%7347.260645,00650,00645,00655,00
41.MGMA-R-A0,290,290,29-3,33%-3,33%17.4805.0690,290,29  
42.RIZO-R-A47,2047,2047,20-5,22%-5,22%502.36047,2047,20  
43.OPTE-R-A2,202,052,08-6,82%-9,57%21.37544.5492,052,202,062,26
44.THNK-R-A145,00126,00131,24-10,00%-11,14%1.032135.440125,00150,00126,00128,00
        1.969.365    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook