Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 70%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.JDOS-R-A3.990,003.990,003.990,0047,18%47,18%519.9503.990,003.990,00  
2.KRAS-R-A443,00476,99451,628,41%2,46%9844.259443,00476,99  
3.DDJH-R-A35,5637,4836,675,43%3,73%4.715172.91735,5637,94  
4.ADPL-R-A167,70167,70167,703,51%2,73%305.031167,70167,70  
5.INA-R-A3.250,003.350,003.319,153,08%2,13%80265.5323.250,003.350,00  
6.PTKM-R-A9,9410,2010,043,03%1,41%1.32813.3319,9410,20  
7.THNK-R-A348,27350,00349,092,94%3,85%196.633348,27350,00  
8.INGR-R-A3,603,753,582,74%1,13%5.50619.7173,483,75  
9.PODR-R-A300,00308,00306,952,67%2,47%1.183363.127300,00310,50  
10.PIKR-R-A74,0080,0075,492,56%-3,22%1148.60674,0080,00  
11.JDGT-R-A1.015,001.038,981.025,662,36%1,38%99.2311.015,001.038,98  
12.ATPL-R-A432,00448,20434,512,10%0,21%1.165506.209431,03448,20  
13.VLEN-R-B12,7112,9512,631,97%0,96%11.376143.68212,5012,98  
14.PCTS-R-A53,0154,0053,381,89%0,72%40821.78153,0154,00  
15.SAPN-R-A285,00285,00285,001,79%3,45%102.850285,00285,00  
16.HMAM-R-A305,00305,00305,001,67%1,67%14042.700305,00305,00  
17.ZB-R-A13,5513,5513,551,65%1,65%2736613,5513,55  
18.VIRO-R-A310,00324,98316,411,56%4,34%18959.801310,00324,98  
19.ERNT-R-A1.150,001.166,921.153,971,47%0,91%96110.7811.150,001.166,93  
20.ULPL-R-A148,00150,00151,281,35%6,33%40260.816148,00157,00  
21.ADRS-R-A519,90520,00519,951,17%1,67%2512.999519,90520,00  
22.CROBEX 1.863,29 0,75%       
23.ATGR-R-A816,01825,00825,050,47%-0,04%1.3041.075.864816,01826,00  
24.RIVP-R-A45,0245,6545,760,40%1,28%20.142921.72845,0246,30  
25.ILRA-R-A1.440,00180,00180,000,35%0,35%1014.4001.440,001.440,00  
26.KODT-P-A1.509,001.509,001.509,000,06%0,06%2131.6891.509,001.509,00  
27.ADRS-P-A445,10445,14445,830,03%-0,18%18783.369445,10448,81  
28.GAMA-R-A70,5070,5170,730,01%0,33%22415.84370,5070,99  
29.HHLD-R-A3,063,153,110,00%1,97%6041.8803,063,15  
30.JNAF-R-A5.300,005.300,005.300,000,00%0,00%15.3005.300,005.300,00  
31.LULG-R-A23,0022,0022,200,00%0,91%2495.52722,0023,00  
32.BCIN-R-A255,00255,00255,000,00%0,00%6416.320255,00255,00  
33.VDKT-R-A9,009,009,000,00%-1,32%3002.7009,009,00  
34.HIMR-R-A815,00815,00815,000,00%0,00%1814.670815,00815,00  
35.PBZ-R-A750,00750,00750,000,00%0,00%9772.750750,00750,00  
36.KOTR-P-A1.300,991.300,991.300,990,00%0,00%1013.0101.300,991.300,99  
37.HT-R-A174,10174,00173,93-0,06%-0,03%1.318229.241173,63174,50  
38.HTPK-R-A66,4466,4466,44-0,09%-0,09%251.66166,4466,44  
39.MAIS-R-A320,00319,00312,90-0,31%0,54%4112.829310,00320,00  
40.PVCM-R-A213,99213,00214,19-0,41%1,46%35676.252210,07215,00  
41.PRFC-R-A18,1218,0118,10-1,04%-1,74%3285.93618,0118,12  
42.PLAG-R-A6.810,101.700,001.701,41-1,45%-1,37%16108.8906.800,006.810,10  
43.KOEI-R-A685,47675,00688,76-1,56%0,67%450309.944675,00700,00  
44.DLKV-R-A21,6021,1321,45-1,90%1,61%8.652185.54521,1321,74  
45.TUHO-R-A3.150,003.150,003.150,00-2,17%-1,69%1134.6503.150,003.150,00  
46.IGH-R-A252,01250,00251,95-2,34%-1,58%28571.804250,00253,00  
47.TPNG-R-A58,2058,2058,20-3,00%-2,46%15858,2058,20  
48.HMST-R-A270,00270,00270,00-3,91%-3,91%3810270,00270,00  
49.ATLN-R-A157,15157,15157,15-4,00%-1,70%1157157,15157,15  
50.HPB-R-A521,04520,05520,79-4,23%-4,09%3618.749520,00521,04  
51.SNBA-R-A35,0035,0035,00-4,37%6,03%401.40035,0035,00  
52.OPTE-R-A2,952,872,89-4,65%-3,02%11.20132.3862,862,95  
53.HDEL-R-A34,2934,2934,29-4,75%-6,77%1505.14434,2934,29  
54.GRNL-R-A8,018,018,01-15,68%-15,68%1401.1218,018,01  
        5.261.946    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook