Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 57%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ZPKL-R-A50,0050,0050,0056,25%56,25%1.70085.00050,0050,00  
2.ULJN-R-A3,984,004,0333,33%32,57%4.54118.2813,985,50  
3.SNBA-R-A50,5050,5050,5032,89%32,89%20010.10050,5050,50  
4.HMAM-R-A254,00254,00254,0015,45%15,45%18246.228254,00254,00  
5.ULPL-R-A42,2051,6046,8613,16%-0,70%24911.66841,1051,6048,0054,60
6.ATLN-R-A170,00170,00170,002,41%2,41%81.360170,00170,00166,00170,00
7.ADPL-R-A177,00180,50177,031,98%-0,28%10618.766177,00180,50177,00180,50
8.KOEI-R-A625,00630,00628,361,61%1,37%1.257789.850625,00630,00620,00630,00
9.ERNT-R-A1.075,001.085,001.080,371,40%0,97%148159.8951.075,001.085,001.080,001.085,00
10.LRH-R-A3.740,003.740,003.740,001,08%0,67%2074.8003.740,003.740,003.640,003.800,00
11.ATPL-R-A295,00290,00293,911,05%-0,64%29586.702290,00299,00285,00290,00
12.SLRS-R-A560,00560,00560,000,90%0,76%73.920560,00560,00555,00585,00
13.JDRN-R-B14,5014,6014,620,69%0,83%1.05515.42814,4014,70  
14.INGR-R-A3,613,613,610,28%-1,10%9843.5523,613,613,613,70
15.ADRS-P-A442,00442,00442,000,23%0,23%3013.260442,00442,00442,00443,00
16.CROBEX 1.766,20 0,15%       
17.MAIS-R-A300,00300,00300,000,00%0,00%14142.300300,00300,00300,00302,00
18.HPDG-R-A13,0013,0013,000,00%-0,23%1924713,0013,0013,0014,00
19.VLEN-R-B5,305,305,300,00%-2,93%1437585,305,305,305,75
20.PODR-R-A368,00368,00368,050,00%-0,16%2.444899.508368,00369,00368,00370,00
21.LKPC-R-A410,00410,00410,000,00%0,00%41.640410,00410,00410,00420,00
22.HPB-R-A500,00500,00500,000,00%0,00%31.500500,00500,00  
23.ATGR-R-A1.120,001.120,001.120,000,00%0,21%500560.0001.120,001.120,001.110,001.130,00
24.SAPN-R-A230,00230,00230,000,00%0,00%4911.270230,00230,00228,00242,00
25.AUHR-R-A720,00715,00715,380,00%0,05%4028.615715,00720,00715,00745,00
26.HT-R-A159,50158,00158,790,00%0,15%6.7141.066.149158,00159,50  
27.HZLA-R-A100,00100,00100,000,00%0,00%505.000100,00100,00  
28.LKRI-R-A42,0042,0042,000,00%0,00%51021.42042,0042,0040,0043,60
29.HTCP-R-A252,00252,00252,000,00%0,00%317.812252,00252,00  
30.PLAG-R-A1.610,001.610,001.610,000,00%0,00%58.0501.610,001.610,001.610,001.650,00
31.RIVP-R-A33,3033,3033,510,00%1,15%11.461384.05933,3033,6033,3033,60
32.HMST-R-A416,00414,00414,26-0,48%-0,78%386159.904414,00416,00414,00418,00
33.PBZ-R-A795,00795,00795,00-0,63%-0,63%3023.850795,00795,00  
34.INA-R-A3.160,003.140,003.142,50-0,63%-0,55%825.1403.140,003.160,003.140,003.200,00
35.ARNT-R-A329,00326,00326,29-0,91%-0,89%4113.378326,00329,00326,00330,00
36.JDGT-R-A1.060,001.060,001.060,00-0,93%-0,93%1718.0201.060,001.060,001.040,001.070,00
37.PTKM-R-A31,0030,5030,85-0,97%0,16%1855.70730,5031,0029,3031,00
38.OPTE-R-A1,651,621,62-1,22%-1,22%24.03138.8681,611,651,621,64
39.ZABA-R-A64,0063,2063,60-1,25%-0,44%3.162201.11263,2064,0063,2063,80
40.VIRO-R-A74,0070,0071,83-1,41%2,03%59042.38070,0074,0065,0073,00
41.KRAS-R-A390,00384,00382,67-1,54%-1,58%19273.472380,00390,00380,00386,00
42.PDBA-R-A200,00200,00200,00-1,96%-1,96%2400200,00200,00  
43.DDJH-R-A11,3011,0011,07-4,76%-1,95%1.92621.31611,0011,3011,0011,30
44.DLKV-R-A7,307,087,14-6,84%-8,93%6.35745.3687,027,307,127,48
45.VART-R-117,6015,7016,15-10,80%-4,89%3.04949.24115,6017,6015,7016,50
46.GRNL-R-A12,0013,0012,01-13,33%-19,93%5186.21912,0013,00  
47.ZVCV-R-A29,8029,8029,80-13,37%-13,37%1750729,8029,80  
        5.102.018    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2019 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook