Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 33%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.SNHA-R-A73,0073,0073,003,55%3,55%1007.30073,0073,00  
2.AUHR-R-A665,00665,00665,003,10%3,10%2013.300665,00665,00  
3.MAIS-R-A298,00300,00298,042,04%2,16%339101.036298,00300,00  
4.PLJK-R-A1,871,871,871,63%1,63%1.0131.8941,871,87  
5.ADPL-R-A195,00198,00196,421,54%0,74%1.128221.565195,00198,00  
6.HUPZ-R-A3.660,003.700,003.682,001,09%0,86%80294.5603.660,003.700,00  
7.VART-R-110,6010,6010,600,95%0,95%1001.06010,6010,60  
8.JDGT-R-A1.100,001.110,001.100,020,91%0,00%561617.1101.100,001.110,00  
9.SAPN-R-A266,00266,00266,000,76%0,76%5013.300266,00266,00  
10.HT-R-A162,50163,00162,610,31%-0,76%2.045332.547162,00163,50  
11.KOKA-R-A100,00100,00100,000,00%0,00%424.200100,00100,00  
12.ERNT-R-A1.170,001.170,001.169,670,00%0,40%181211.7101.165,001.170,00  
13.VLEN-R-B11,0011,0011,000,00%0,00%3.70040.70011,0011,00  
14.PLCH-R-A122,00122,00122,000,00%0,00%24029.280122,00122,00  
15.INGR-R-A4,164,164,160,00%1,46%144,164,16  
16.SNBA-R-A32,0032,0032,000,00%0,00%601.92032,0032,00  
17.KODT-R-A1.810,001.810,001.810,000,00%0,00%35.4301.810,001.810,00  
18.ATLN-R-A171,00171,00171,000,00%0,00%6110.431171,00171,00  
19.LPLH-R-A185,00185,00185,000,00%0,00%9818.130185,00185,00  
20.LRH-R-A4.200,004.200,004.200,000,00%0,00%59247.8004.200,004.200,00  
21.JNAF-R-A5.550,005.550,005.550,000,00%0,00%527.7505.550,005.550,00  
22.HMST-R-A310,00310,00310,000,00%0,00%19359.830310,00310,00  
23.ULPL-R-A130,00130,00130,000,00%-0,02%1130130,00130,00  
24.MDKA-R-A16.900,0016.900,0016.900,000,00%0,00%116.90016.900,0016.900,00  
25.RIZO-R-A57,0057,0057,000,00%0,00%201.14057,0057,00  
26.KRAS-R-A442,00442,00442,000,00%0,01%11048.620442,00442,00  
27.PLAG-R-A1.770,001.770,001.770,000,00%0,00%160283.2001.770,001.770,00  
28.JDRN-R-B5,5016,6216,56-0,36%0,36%27.911154.0735,505,56  
29.ADRS-P-A434,00432,00434,13-0,46%0,50%735319.082432,00435,00  
30.DELT-R-A1.790,001.790,001.790,00-0,56%-0,56%11.7901.790,001.790,00  
31.ATPL-R-A642,00640,00640,42-0,62%0,98%186119.118636,00644,00  
32.SLRS-R-A785,00785,00785,00-0,63%-0,63%2318.055785,00785,00  
33.CROBEX 1.844,90 -0,69%       
34.KOEI-R-A695,00695,00693,50-0,71%-0,93%286198.340690,00695,00  
35.RIVP-R-A41,5041,4041,29-0,72%-0,65%10.213421.68241,0041,60  
36.PTKM-R-A12,8012,8012,80-0,78%-0,78%801.02412,8012,80  
37.ADRS-R-A492,00492,00492,00-0,81%-0,27%3517.220492,00492,00  
38.LKPC-R-A494,00490,00490,91-0,81%-0,63%9044.182490,00494,00  
39.OPTE-R-A2,282,262,26-0,88%-0,88%32.69973.8012,252,28  
40.ZB-R-A10,8010,7010,73-0,93%-0,65%6006.44010,7010,80  
41.ZABA-R-A59,8058,6058,92-1,01%-0,17%5.035296.63858,6059,80  
42.DLKV-R-A18,0017,9017,84-1,10%0,06%1.10119.64017,7018,00  
43.TUHO-R-A3.000,003.000,003.000,00-1,32%-0,72%1236.0003.000,003.000,00  
44.PODR-R-A264,00260,00264,75-1,52%0,28%1.805477.877259,00265,00  
45.LRHC-R-A1.900,001.950,001.920,00-1,52%0,10%59.6001.900,001.950,00  
46.INA-R-A3.060,003.060,003.060,00-1,92%-1,92%824.4803.060,003.060,00  
47.IGH-R-A182,00186,00179,32-3,13%-6,60%31656.665177,00186,00  
48.ARNT-R-A435,00424,00430,13-3,42%-1,45%920395.724424,00435,00  
49.DDJH-R-A15,2014,6014,70-4,58%-4,55%2.75540.48714,1515,20  
50.THNK-R-A109,00104,00106,41-7,14%-4,50%23024.474104,00112,00  
51.VIRO-R-A167,00160,00163,46-8,05%-2,40%31050.674160,00170,00  
        5.417.912    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook