Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 38%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.THNK-R-A129,00155,00150,6820,16%18,66%3.166477.056129,00178,00  
2.LKPC-R-A434,00478,00440,9411,16%2,50%177.496432,00478,00432,00478,00
3.RIZO-R-A50,0050,0050,005,93%5,93%673.35050,0050,00  
4.LRH-R-A4.200,004.200,004.200,005,00%5,00%1667.2004.200,004.200,004.000,004.200,00
5.OPTE-R-A2,252,322,313,11%2,67%33.57577.6242,252,402,262,39
6.JDRN-R-B5,645,685,631,43%0,54%9.92955.9005,605,68  
7.JDPL-R-A29,0028,8028,951,41%2,26%41912.12928,8029,4028,2029,00
8.BETA-R-A35,6035,6035,600,56%-2,57%1043.70235,6035,60  
9.HUPZ-R-A3.600,003.620,003.603,330,56%0,09%1864.8603.600,003.620,003.620,003.680,00
10.HPB-R-A494,00494,00494,000,41%0,41%3818.772494,00494,00  
11.PODR-R-A260,00264,00261,850,38%-0,42%31883.267260,00264,00260,00264,00
12.ADRS-P-A430,00434,00430,840,23%-0,52%426183.537429,00434,00429,00434,00
13.ATGR-R-A960,00950,00957,740,00%0,16%261249.970950,00960,00950,00960,00
14.KODT-R-A1.830,001.830,001.830,000,00%0,00%2240.2601.830,001.830,00  
15.LURA-R-A378,00378,00378,000,00%0,00%41.512378,00378,00  
16.KODT-P-A1.820,001.820,001.820,000,00%0,00%2341.8601.820,001.820,00  
17.ZABA-R-A59,0059,0059,000,00%0,82%211859,0059,0058,6059,00
18.JNAF-R-A5.500,005.500,005.500,000,00%0,00%211.0005.500,005.500,00  
19.HT-R-A162,00162,00162,000,00%-0,01%5.843946.575161,50163,00162,00163,00
20.INGR-R-A4,024,124,050,00%1,00%1.2244.9514,024,124,014,12
21.ERNT-R-A1.170,001.165,001.167,990,00%-0,06%216252.2851.160,001.170,001.160,001.170,00
22.DELT-R-A1.700,001.700,001.700,000,00%0,00%23.4001.700,001.700,00  
23.PIKR-R-A80,5080,5080,500,00%0,00%26421.25280,5080,50  
24.LKRI-R-A47,0047,0047,000,00%0,00%1.92290.33447,0047,00  
25.PLAG-R-A1.730,001.740,001.733,750,00%-0,36%2441.6101.730,001.740,001.720,001.740,00
26.LPLH-R-A175,00175,00175,000,00%0,00%6811.900175,00175,00  
27.PBZ-R-A800,00800,00800,000,00%0,00%250200.000800,00800,00780,00800,00
28.VART-R-111,7011,7011,700,00%0,00%5997.00811,7011,70  
29.ATPL-R-A524,00544,00527,49-0,37%0,16%9851.694520,00546,00  
30.CROBEX 1.805,03 -0,38%       
31.ADRS-R-A498,00498,00498,00-0,40%-0,40%3316.434498,00498,00498,00500,00
32.RIVP-R-A40,5040,2040,40-0,50%-0,27%11.108448.80740,1041,00  
33.ARNT-R-A421,00420,00421,32-0,71%-0,44%387163.052420,00423,00420,00423,00
34.SAPN-R-A262,00262,00262,00-0,76%-0,76%205.240262,00262,00  
35.ADPL-R-A186,50184,50185,15-0,81%-1,04%1.392257.730184,50186,50185,00186,00
36.ULPL-R-A114,00115,00114,28-0,86%-0,63%364.114114,00115,00113,50115,00
37.GAMA-R-A56,0056,0056,00-0,88%-0,88%63635.61656,0056,00  
38.INA-R-A3.260,003.260,003.260,00-1,21%-1,21%722.8203.260,003.260,003.260,003.300,00
39.HMST-R-A300,00300,00300,00-1,32%-1,32%5015.000300,00300,00268,00306,00
40.AUHR-R-A700,00705,00700,47-1,40%-2,03%5337.125700,00705,00700,00720,00
41.SNHA-R-A63,0063,0063,00-1,56%-1,56%1046.55263,0063,00  
42.HTCP-R-A330,00330,00330,00-1,79%-1,79%19363.690330,00330,00  
43.KOEI-R-A655,00650,00650,16-2,26%-1,05%3120.155650,00655,00645,00665,00
44.VIRO-R-A160,00160,00160,00-2,44%-0,03%528.320160,00160,00153,00160,00
45.SNBA-R-A31,0031,0031,00-3,13%-3,13%2783731,0031,00  
46.LRHC-R-A1.840,001.830,001.830,37-3,17%-3,25%5498.8401.830,001.840,00  
47.DLKV-R-A16,2516,2516,38-3,56%-1,09%2.77645.45816,2016,5016,2516,45
48.PCTS-R-A47,0047,0047,00-4,08%-4,08%1044.88847,0047,00  
49.SLRS-R-A680,00680,00680,00-4,23%-4,23%1680680,00680,00  
50.VLEN-R-B10,4010,0010,16-4,76%-3,24%8.82289.64610,0010,4010,0010,30
51.IGH-R-A170,00155,00159,87-8,82%-5,96%20232.294152,50170,00155,00168,50
52.MGMA-R-A0,300,300,30-38,78%-38,78%25.4027.6210,300,30  
        4.415.542    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook