Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 50%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.HIMR-R-A910,00910,00910,0012,35%12,35%3027.300910,00910,00810,001.000,00
2.SLPF-R-A19,0019,0019,005,56%5,56%3486.61219,0019,00  
3.SNBA-R-A38,0038,0038,005,56%5,56%1666.30838,0038,00  
4.VART-R-116,9017,6016,984,14%-1,22%2.02934.46016,7017,60  
5.DDJH-R-A11,3011,5511,292,21%-0,27%2.17524.55211,1011,5510,9511,55
6.MDKA-R-A16.000,0016.000,0016.000,001,91%1,91%116.00016.000,0016.000,0015.500,0016.100,00
7.ARNT-R-A330,00329,00329,220,92%0,95%185.926329,00330,00329,00330,00
8.ZABA-R-A64,0064,0063,880,63%0,25%1.24679.59063,4064,00  
9.OPTE-R-A1,621,641,640,61%1,23%15.70425.7311,621,641,631,65
10.KRAS-R-A388,00390,00388,830,52%-0,79%317123.260384,00390,00  
11.ERNT-R-A1.070,001.070,001.070,000,47%0,45%4548.1501.070,001.070,001.065,001.075,00
12.ADRS-P-A441,00441,00441,000,46%0,23%305134.505441,00441,00  
13.RIVP-R-A33,1033,3033,130,30%-0,33%44.2271.465.10332,9033,6033,2033,50
14.CROBEX 1.763,53 0,03%       
15.SAPN-R-A230,00230,00230,000,00%-0,89%173.910230,00230,00230,00242,00
16.KOEI-R-A615,00620,00619,870,00%0,36%1.130700.450615,00620,00605,00625,00
17.HTCP-R-A252,00252,00252,000,00%0,00%317.812252,00252,00  
18.JDGT-R-A1.070,001.070,001.070,000,00%0,00%6569.5501.070,001.070,001.050,001.080,00
19.MAIS-R-A300,00300,00300,000,00%0,00%4.6891.406.710300,00302,00300,00302,00
20.JDRN-R-B14,5014,5014,500,00%-1,36%1.50021.75014,5014,50  
21.ADPL-R-A177,00177,00177,520,00%0,12%2.925519.235177,00179,00177,00179,00
22.PIKR-R-A70,0070,0070,000,00%0,00%151.05070,0070,00  
23.ATGR-R-A1.120,001.120,001.117,670,00%-0,21%867969.0201.110,001.120,00  
24.LKPC-R-A410,00410,00410,000,00%0,00%3413.940410,00410,00410,00420,00
25.HMST-R-A418,00416,00417,52-0,48%-0,11%303126.508416,00418,00416,00420,00
26.PODR-R-A368,00368,00368,63-0,54%-0,35%1.230453.412368,00370,00368,00370,00
27.HT-R-A158,50158,00158,56-0,63%-0,25%4.259675.311158,00160,00158,00158,50
28.HPDG-R-A13,1013,0013,03-0,76%-0,69%2803.64913,0013,1013,0014,00
29.INGR-R-A3,653,603,65-1,37%3,69%1.0233.7343,603,703,603,72
30.ATPL-R-A292,00287,00295,79-1,71%0,39%11734.608287,00299,00  
31.IGH-R-A138,50137,00137,12-2,14%-3,42%10013.712137,00138,50137,00148,50
32.LKRI-R-A42,0042,0042,00-2,33%-2,33%512.14242,0042,0042,0043,80
33.ATLN-R-A166,00166,00166,00-2,35%1,16%508.300166,00166,00166,00170,00
34.PLAG-R-A1.610,001.610,001.610,00-2,42%-2,42%2032.2001.610,001.610,001.610,001.650,00
35.JDTC-R-A15,2015,2015,20-3,80%-3,80%751.14015,2015,20  
36.HPB-R-A500,00500,00500,00-3,85%-3,85%2010.000500,00500,00494,00520,00
37.VIRO-R-A72,0071,0070,40-4,05%-4,86%20014.08070,0072,00  
38.HMAM-R-A220,00220,00220,00-4,35%-4,35%29063.800220,00220,00  
39.JDPL-R-A13,0013,0013,00-4,41%-4,41%1331.72913,0013,0012,3014,90
40.VLEN-R-B5,505,305,46-7,02%-4,88%1.3317.2635,305,50  
41.ULPL-R-A49,2045,6047,19-18,57%-7,67%70133.08045,6049,2042,3049,00
42.ULJN-R-A4,023,003,04-28,57%-40,16%8.95027.2342,104,022,603,50
        7.222.825    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2019 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook