Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 55%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.PTKM-R-A10,0110,8010,728,00%7,20%3.30035.38310,0110,80  
2.SNBA-R-A33,0036,6033,015,78%-4,60%50116.53733,0036,60  
3.ZB-R-A13,3313,3313,331,60%1,60%4005.33213,3313,33  
4.KRAS-R-A435,02444,90435,551,11%-0,66%3716.115435,00444,90  
5.BETA-R-A40,4740,4740,471,10%1,10%351.41640,4740,47  
6.ZABA-R-A51,1051,5051,360,78%0,71%21911.24951,1051,50  
7.ATGR-R-A807,00815,00812,770,62%0,33%6452.017807,00815,00  
8.ILRA-R-A1.415,00178,13177,340,35%-0,09%3955.3301.415,001.425,00  
9.RIVP-R-A43,7543,8243,950,34%0,64%16.175710.82843,7544,00  
10.HTCP-R-A370,10370,10370,100,03%0,03%145.181370,10370,10  
11.ADPL-R-A161,89161,93161,440,02%-0,28%12219.696161,00161,93  
12.PODR-R-A293,20294,00296,690,02%1,05%3.170940.500293,20300,00  
13.BCIN-R-A255,13255,13255,130,00%0,00%102.551255,13255,13  
14.INA-R-A3.250,003.250,003.250,000,00%-1,08%1135.7503.250,003.250,00  
15.HZVG-R-A19,0019,0019,000,00%0,00%1019019,0019,00  
16.CKML-R-A6.100,006.100,006.100,000,00%0,00%424.4006.100,006.100,00  
17.SLPF-R-A41,9942,0042,000,00%-1,66%40216.88341,9942,00  
18.ATLN-R-A152,11158,90152,850,00%-3,81%578.712152,11158,90  
19.ADRS-P-A445,00445,00444,700,00%0,35%6127.127442,00445,00  
20.AUHR-R-A700,00679,00680,910,00%0,28%2214.980679,00700,00  
21.MAIS-R-A315,00315,00315,000,00%0,00%3310.395315,00315,00  
22.PVCM-R-A205,00205,00205,000,00%0,00%61.230205,00205,00  
23.ERNT-R-A1.120,031.120,001.120,000,00%0,00%2932.4801.120,001.120,03  
24.GRNL-R-A10,009,9910,00-0,10%0,00%2001.9999,9910,00  
25.CROBEX 1.811,06 -0,12%       
26.DDJH-R-A35,7335,4535,77-0,17%-2,08%2.64694.64535,2436,95  
27.HT-R-A173,55173,56174,10-0,25%0,25%3.316577.315173,51174,45  
28.DLKV-R-A20,1320,2020,13-0,35%-0,15%76215.33820,1220,20  
29.SNHA-R-A72,0172,0072,01-0,69%-0,68%634.53772,0072,01  
30.KOTR-P-A1.301,121.301,121.301,12-0,76%-0,76%33.9031.301,121.301,12  
31.ARNT-R-A458,55462,20459,49-0,92%-1,34%2310.568458,52462,20  
32.ATPL-R-A420,24417,00417,05-2,96%-1,28%22895.087415,00420,24  
33.ADRS-R-A503,00503,00503,00-3,07%0,94%52.515503,00503,00  
34.OPTE-R-A2,932,852,89-3,72%-0,69%6.50018.7892,852,93  
35.KODT-R-A1.503,011.503,011.503,01-4,57%-4,57%4669.1381.503,011.503,01  
36.LPLH-R-A175,00167,00174,20-4,57%-0,46%101.742167,00175,00  
37.IGH-R-A250,00245,10245,92-4,63%-6,42%8520.903245,10256,00  
38.LURA-R-A400,00400,00400,00-4,76%-4,76%72.800400,00400,00  
39.ULJN-R-A13,3812,1512,42-9,19%-7,17%1.59619.81912,1513,38  
        2.983.383    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook