Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 54%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.PLJK-R-A4,904,904,9024,37%24,37%602944,904,90  
2.SAPN-R-A260,00278,93263,177,28%1,45%8321.843260,00278,93  
3.VLEN-R-B11,3412,1011,796,70%6,50%16.834198.49311,3212,29  
4.JDPL-R-A30,0032,2030,866,34%1,18%85526.38630,0032,20  
5.VART-R-116,8316,8316,833,31%3,31%1016816,8316,83  
6.KOEI-R-A730,00730,00730,001,81%1,81%32.190730,00730,00  
7.ADRS-R-A542,90542,97542,921,49%1,48%6032.575542,90542,97  
8.LRHC-R-A1.699,001.719,001.700,821,24%3,98%1118.7091.699,001.719,00  
9.ADPL-R-A169,70171,89171,361,11%-0,26%32555.693169,50172,00  
10.ATPL-R-A417,00409,35400,661,07%-2,17%403161.465399,00419,85  
11.LKRI-R-A48,0048,5048,491,04%1,04%1065.14048,0048,50  
12.BCIN-R-A263,02263,02263,020,97%0,97%7619.990263,02263,02  
13.PODR-R-A311,95318,00316,710,95%0,65%20966.193311,80318,00  
14.PVCM-R-A205,00205,00205,000,73%0,73%102.050205,00205,00  
15.PBZ-R-A763,00763,00763,000,39%0,39%21.526763,00763,00  
16.ARNT-R-A483,99485,00483,910,21%0,40%535258.892483,01485,00  
17.ATGR-R-A812,01812,01812,010,11%-0,02%21.624812,01812,01  
18.CROBEX 1.892,34 0,10%       
19.RIVP-R-A43,9943,9443,910,09%-0,02%2.753120.87943,8643,99  
20.KRAS-R-A464,00460,15460,330,03%-0,76%2712.429460,01464,00  
21.IGH-R-A281,10281,13282,730,02%0,59%9025.445281,10284,00  
22.JDOS-R-A3.050,003.050,003.050,000,00%0,00%13.0503.050,003.050,00  
23.DDJH-R-A32,0032,5332,190,00%0,25%32910.59232,0032,53  
24.KTJV-R-A34,1034,1034,100,00%0,00%1551234,1034,10  
25.HJDR-R-A400,00400,00400,000,00%0,00%52.000400,00400,00  
26.HPDG-R-A16,0016,0016,000,00%0,00%721.15216,0016,00  
27.PTKM-R-A15,5015,5015,500,00%0,00%3745.79715,5015,50  
28.CROS-P-A5.499,975.499,975.499,970,00%0,00%15.5005.499,975.499,97  
29.ADRS-P-A451,50451,90450,72-0,13%-0,39%827372.745450,00452,01  
30.ULPL-R-A132,01132,76132,66-0,19%-0,35%466.102132,01132,76  
31.ERNT-R-A1.244,991.240,001.235,75-0,40%-1,11%336415.2111.230,001.244,99  
32.HT-R-A180,80180,22180,36-0,71%-0,28%626112.903180,05180,80  
33.JDGT-R-A1.010,001.005,001.008,57-0,99%-0,63%77.0601.005,001.010,00  
34.DLKV-R-A22,3922,6022,42-1,27%-0,88%1.19526.78922,3722,60  
35.TPNG-R-A69,0069,0069,00-1,43%-1,43%28819.87269,0069,00  
36.TUHO-R-A3.130,003.100,013.123,63-1,59%-0,84%618.7423.100,013.130,00  
37.ZABA-R-A55,9254,9555,63-1,75%0,76%1226.78754,9555,92  
38.KODT-R-A1.600,001.600,001.600,00-1,78%-1,78%34.8001.600,001.600,00  
39.LKPC-R-A530,15530,12530,14-1,83%-1,48%2010.603530,12530,15  
40.HTPK-R-A66,0066,0066,00-2,22%-2,22%342.24466,0066,00  
41.OPTE-R-A3,253,213,24-2,73%-1,52%3221.0433,133,25  
42.HPB-R-A560,00560,00560,00-5,08%4,19%95.040560,00560,00  
43.RIZO-R-A68,0065,9866,85-5,47%-2,66%704.67965,9868,00  
        2.075.206    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook