Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 44%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.AMDN-R-A55,0055,0055,0032,21%32,21%15555,0055,00  
2.DDJH-R-A16,0016,0516,027,00%6,80%4116.58616,0016,0515,3016,05
3.INGR-R-A4,404,494,403,46%1,62%2.0348.9514,404,494,354,49
4.PLAG-R-A1.750,001.780,001.747,861,14%-0,69%2848.9401.740,001.780,001.710,001.780,00
5.ADPL-R-A198,00198,50198,231,02%0,68%1.483293.975198,00199,00198,00198,50
6.ERNT-R-A1.025,001.030,001.032,560,98%0,36%4142.3351.025,001.035,001.030,001.035,00
7.ZABA-R-A62,2062,8062,520,96%0,24%2.821176.35862,2062,8062,2062,80
8.SAPN-R-A226,00226,00226,000,89%0,89%4904226,00226,00  
9.DLKV-R-A12,5512,6012,660,80%0,80%7409.36512,5512,7012,6013,25
10.LRHC-R-A1.930,001.970,001.962,350,51%1,85%3466.7201.930,001.970,00  
11.ADRS-P-A415,00419,00418,710,48%0,79%820343.340415,00421,00416,00421,00
12.OPTE-R-A1,982,052,030,00%0,00%11.44023.1901,952,051,952,05
13.INA-R-A3.200,003.200,003.200,000,00%2,24%46147.2003.200,003.200,003.200,003.260,00
14.VART-R-18,908,908,900,00%0,00%3803.3828,908,90  
15.AGMM-R-A250,00250,00250,000,00%0,00%71.750250,00250,00  
16.HT-R-A148,50148,50148,080,00%0,14%65697.143147,50148,50148,00148,50
17.TPNG-R-A47,0047,0047,000,00%0,00%30014.10047,0047,00  
18.KRAS-R-A400,00400,00400,000,00%0,01%249.600400,00400,00400,00408,00
19.BETA-R-A39,0039,0039,000,00%0,00%1034.01739,0039,00  
20.CKML-R-A6.200,006.200,006.200,000,00%0,00%20124.0006.200,006.200,00  
21.JDGT-R-A1.010,001.010,001.010,000,00%0,00%2020.2001.010,001.010,00  
22.JDRN-R-B5,705,705,700,00%0,00%25.723146.6215,705,70  
23.SNHA-R-A63,0063,0063,000,00%0,00%20012.60063,0063,00  
24.CROBEX 1.799,90 -0,21%       
25.PODR-R-A324,00322,00323,89-0,62%0,18%1.686546.084322,00324,00320,00324,00
26.VIRO-R-A130,00129,00129,20-0,77%-1,48%546.977129,00130,00129,00135,00
27.ULPL-R-A105,00109,00105,16-0,91%-4,40%222.314104,50109,00  
28.RIVP-R-A40,2040,1040,14-0,99%-0,25%9.334374.69940,0040,20  
29.VLEN-R-B9,259,259,25-1,07%-1,07%2.02018.6859,259,259,259,35
30.SLPF-R-A25,0025,0025,00-1,57%-1,57%1.00025.00025,0025,00  
31.HPDG-R-A11,8011,8011,80-1,67%-1,67%2202.59611,8011,80  
32.ATPL-R-A473,00464,00454,24-1,90%-3,86%20693.573451,00473,00  
33.LKPC-R-A412,00404,00405,30-1,94%-0,47%208.106404,00412,00404,00428,00
34.ATGR-R-A960,00960,00960,00-2,04%-1,96%54.800960,00960,00960,00990,00
35.JDPL-R-A27,2027,2027,20-2,86%0,63%1143.10127,2027,2025,0027,40
36.HUPZ-R-A3.020,002.960,002.976,57-4,52%-4,17%105312.5402.960,003.020,002.860,003.000,00
        2.999.806    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook