Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 17%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.THNK-R-A130,00132,00131,853,13%3,65%202.637130,00132,00127,00132,00
2.LPLH-R-A181,00181,00181,001,69%1,69%274.887181,00181,00  
3.BETA-R-A39,0039,0039,001,04%1,04%85833.46239,0039,00  
4.PBZ-R-A790,00790,00790,000,64%0,64%21.580790,00790,00785,00790,00
5.PLAG-R-A1.680,001.680,001.686,090,60%-0,59%4677.5601.680,001.700,001.680,001.710,00
6.ATGR-R-A955,00950,00950,350,53%0,57%5754.170950,00955,00940,00960,00
7.ERNT-R-A1.055,001.060,001.057,410,47%-0,15%8791.9951.055,001.060,00  
8.RIVP-R-A41,8042,0041,990,24%-0,40%19.085801.39041,6042,1041,9042,00
9.ADPL-R-A190,00190,00190,000,00%0,08%7313.870190,00190,00188,00192,00
10.ATPL-R-A524,00522,00522,110,00%1,10%5428.194514,00530,00  
11.VART-R-111,5011,5011,500,00%0,00%5664411,5011,50  
12.KOEI-R-A690,00680,00681,800,00%-0,25%6141.590680,00690,00680,00690,00
13.TUHO-R-A2.860,002.860,002.860,000,00%-1,36%2057.2002.860,002.860,002.860,002.920,00
14.AUHR-R-A680,00680,00680,000,00%0,00%32.040680,00680,00675,00695,00
15.INGR-R-A4,454,604,460,00%-2,41%5202.3174,454,604,414,60
16.ARNT-R-A425,00423,00424,960,00%0,46%2.4021.020.750423,00425,00423,00428,00
17.JNAF-R-A5.300,005.300,005.300,000,00%0,00%45238.5005.300,005.300,00  
18.HT-R-A159,00158,00158,200,00%-0,17%2.059325.730158,00159,00158,00158,50
19.HPB-R-A530,00530,00530,000,00%0,00%105.300530,00530,00  
20.JDRN-R-B5,585,605,590,00%0,36%11.09762.0015,565,60  
21.SPNV-R-A500,00500,00500,000,00%0,00%199.500500,00500,00  
22.SUKC-R-A190,00190,00190,000,00%0,00%5950190,00190,00  
23.CROBEX 1.821,36 -0,19%       
24.ZABA-R-A57,2057,2057,20-0,35%0,26%422957,2057,2057,2057,40
25.ADRS-P-A433,00430,00430,22-0,69%0,07%3.7691.621.506429,00433,00429,00430,00
26.SNHA-R-A63,5063,5063,50-0,78%-0,78%49531.43363,5063,50  
27.PODR-R-A302,00302,00302,00-0,98%-0,96%15546.810302,00302,00  
28.INA-R-A3.300,003.260,003.279,61-1,21%-0,62%51167.2603.260,003.300,003.260,003.300,00
29.KRAS-R-A424,00424,00424,00-1,40%-1,19%3514.840424,00424,00424,00432,00
30.ATLN-R-A167,00175,00167,45-1,69%-5,72%10617.750167,00175,00169,00175,00
31.ULPL-R-A115,00115,00115,00-1,71%-1,71%5575115,00115,00115,00122,00
32.TPNG-R-A48,0048,0048,00-2,04%-2,04%803.84048,0048,00  
33.SLPF-R-A33,8033,8033,80-2,31%-2,31%1033833,8033,80  
34.HTCP-R-A332,00332,00332,00-2,35%-2,35%309.960332,00332,00  
35.DDJH-R-A14,2513,9514,04-2,45%-0,57%5217.31413,9514,2513,6514,20
36.GAMA-R-A57,0057,0057,00-3,39%-3,39%20011.40057,0057,00  
37.JDOS-R-A2.600,002.600,002.600,00-3,70%-3,70%37.8002.600,002.600,00  
38.OPTE-R-A2,062,042,05-3,77%-3,30%7.00014.3782,042,062,042,10
39.HTPO-R-A76,0076,0076,00-5,00%-5,00%906.84076,0076,00  
40.VLEN-R-B9,309,259,25-5,13%-5,42%760.4007.033.7419,259,309,259,50
41.VIRO-R-A150,00148,00148,36-6,33%-3,79%8412.462148,00150,00145,00158,00
42.AGMM-R-A298,00298,00298,00-6,88%-6,88%18555.130298,00298,00  
43.RIZO-R-A42,2042,2042,20-7,86%-7,86%702.95442,2042,20  
44.KTJV-R-A30,2030,2030,20-13,71%-13,71%421.26830,2030,20  
45.IPKK-R-A57,5057,5057,50-15,44%-15,44%573.27857,5057,50  
46.MGMA-R-A0,320,320,32-15,79%-15,79%4001280,320,32  
47.PTKM-R-A11,0011,0011,00-21,99%-21,99%33311,0011,00  
        11.947.532    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook