Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 63%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.HHLD-R-A2,762,762,7617,95%17,95%3751.0352,762,76  
2.JDPL-R-A30,2032,6031,908,67%6,33%86327.53330,2032,60  
3.VIRO-R-A165,00174,00167,487,41%1,07%24741.368163,00174,00  
4.THNK-R-A109,00112,00111,425,66%2,17%11913.259109,00114,00  
5.ACI-R-A5.250,005.250,005.250,005,00%5,00%315.7505.250,005.250,00  
6.HPB-R-A525,00525,00525,005,00%3,70%105.250525,00525,00  
7.IGH-R-A192,00192,00192,004,92%4,63%101.920192,00192,00  
8.LRHC-R-A1.910,001.980,001.918,004,21%0,95%59.5901.900,001.980,00  
9.HPDG-R-A20,2020,2020,203,59%3,59%501.01020,2020,20  
10.LKRI-R-A47,0048,0046,382,13%-1,32%32415.02745,0048,00  
11.VJSN-R-A7,657,657,652,00%2,00%251917,657,65  
12.VLEN-R-B11,0011,0011,001,85%-0,45%3143.45411,0011,00  
13.MDKA-R-A16.900,0016.900,0016.900,001,81%1,81%116.90016.900,0016.900,00  
14.ERNT-R-A1.160,001.170,001.165,001,74%0,60%5766.4051.160,001.170,00  
15.INGR-R-A4,094,164,101,46%1,23%27.746113.7954,084,17  
16.JDRN-R-B5,485,565,501,46%0,36%4.31723.7345,465,56  
17.MAIS-R-A290,00294,00291,731,38%1,01%759221.424290,00294,00  
18.ADRS-R-A492,00496,00493,331,22%0,68%15074.000492,00496,00  
19.ADRS-P-A429,00434,00431,971,17%0,69%568245.359429,00434,00  
20.PLJK-R-A1,841,841,841,10%1,10%2374361,841,84  
21.KRAS-R-A440,00442,00441,940,91%0,90%1.065470.670440,00442,00  
22.LKPC-R-A494,00494,00494,000,82%0,78%2110.374494,00494,00  
23.IKBA-R-A1.310,001.310,001.310,000,77%0,77%33.9301.310,001.310,00  
24.ZABA-R-A59,0059,2059,020,68%0,68%87851.81559,0059,20  
25.ATPL-R-A644,00644,00634,180,63%-1,23%1.364865.022628,00646,00  
26.ATLN-R-A171,00171,00171,000,59%0,59%15526.505171,00171,00  
27.HUPZ-R-A3.660,003.660,003.650,770,55%0,30%39142.3803.600,003.660,00  
28.ATGR-R-A955,00960,00960,540,52%0,13%230220.925955,00970,00  
29.ARNT-R-A435,00439,00436,450,46%-0,12%5524.005435,00439,00  
30.CROBEX 1.857,70 0,25%       
31.PLAG-R-A1.770,001.770,001.770,000,00%-0,11%1526.5501.770,001.770,00  
32.LPLH-R-A185,00185,00185,000,00%0,00%11821.830185,00185,00  
33.HMST-R-A310,00310,00310,000,00%0,00%2620310,00310,00  
34.LRH-R-A4.200,004.200,004.200,000,00%0,18%729.4004.200,004.200,00  
35.ADPL-R-A195,50195,00194,980,00%0,19%10520.473193,50195,50  
36.KODT-R-A1.810,001.810,001.810,000,00%0,00%916.2901.810,001.810,00  
37.BETA-R-A40,0040,0040,000,00%-0,37%1064.24040,0040,00  
38.OPTE-R-A2,282,282,280,00%-1,30%5.98513.6462,282,28  
39.SNBA-R-A32,0032,0032,000,00%0,00%601.92032,0032,00  
40.PODR-R-A264,00264,00264,00-0,38%-0,38%37799.528264,00264,00  
41.RIVP-R-A41,5041,7041,56-0,48%-0,07%13.619565.94141,4042,00  
42.DLKV-R-A17,8018,1017,83-0,55%0,39%60810.83817,8018,10  
43.HT-R-A163,50162,50163,85-0,61%0,21%6.3611.042.247162,50164,00  
44.HBRL-R-A14,1014,1014,10-0,70%-0,70%1201.69214,1014,10  
45.KOEI-R-A700,00700,00700,00-0,71%-0,69%32.100700,00700,00  
46.SAPN-R-A264,00264,00264,00-0,75%-0,75%123.168264,00264,00  
47.CKML-R-A6.450,006.450,006.450,00-0,77%-0,77%16103.2006.450,006.450,00  
48.PTKM-R-A12,9012,9012,90-0,77%-0,77%2025812,9012,90  
49.DDJH-R-A15,6015,3015,40-0,97%-2,16%1.11617.18615,3015,60  
50.ULPL-R-A130,00130,00130,03-2,26%-0,76%16921.975130,00130,50  
51.VART-R-110,5010,5010,50-3,67%-3,67%8008.40010,5010,50  
52.HDEL-R-A13,0013,0013,00-7,14%-7,14%5065013,0013,00  
53.PLCH-R-A122,00122,00122,00-38,99%-38,99%40048.800122,00122,00  
        4.774.018    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook