Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 60%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.RIZO-R-A33,0033,0033,009,27%9,27%1003.30033,0033,00  
2.LURA-R-A370,00370,00370,005,71%5,71%519192.030370,00370,00  
3.DDJH-R-A15,3015,9515,554,25%2,71%65010.10815,3015,95  
4.HTCP-R-A332,00332,00332,001,84%1,84%3611.952332,00332,00  
5.ADPL-R-A196,50196,50196,501,81%1,75%407.860196,50196,50195,00196,50
6.PLAG-R-A1.700,001.720,001.700,381,78%0,61%104176.8401.700,001.720,001.700,001.720,00
7.ZABA-R-A60,2062,0061,471,64%0,79%1.697104.31460,2062,0059,2062,00
8.PBZ-R-A760,00760,00760,001,33%1,33%107.600760,00760,00760,00765,00
9.VLEN-R-B9,659,659,651,05%0,00%2302.2209,659,659,509,65
10.HPB-R-A530,00530,00530,000,95%0,95%2312.190530,00530,00  
11.ADRS-P-A434,00439,00438,980,92%0,84%3.3351.464.000434,00440,00  
12.VIRO-R-A115,00115,00115,000,88%0,92%5575115,00115,00115,00122,00
13.DLKV-R-A11,9011,9011,910,85%5,21%2.60431.02011,8512,0511,6012,15
14.KOEI-R-A670,00675,00670,350,75%0,05%4328.825670,00675,00670,00690,00
15.ATPL-R-A400,00407,00404,570,25%0,02%239.305400,00407,00  
16.CROBEX 1.838,74 0,04%       
17.LPLH-R-A161,00161,00161,000,00%0,00%284.508161,00161,00  
18.JDGT-R-A1.030,001.030,001.030,000,00%0,00%44.1201.030,001.030,00  
19.MAIS-R-A300,00300,00300,000,00%0,00%8024.000300,00300,00300,00304,00
20.GAMA-R-A57,0057,0057,000,00%0,00%40723.19957,0057,00  
21.LKRI-R-A46,0046,0046,000,00%0,00%1727.91246,0046,0046,0046,40
22.MDKA-R-A16.000,0016.000,0016.000,000,00%0,00%116.00016.000,0016.000,00  
23.ATGR-R-A1.050,001.030,001.049,690,00%2,28%191200.4901.030,001.050,001.030,001.050,00
24.HT-R-A155,00154,50154,510,00%-0,01%9.8121.516.053154,00155,00  
25.ERNT-R-A1.065,001.065,001.065,000,00%0,00%2324.4951.065,001.065,001.060,001.070,00
26.SNHA-R-A64,0064,0064,000,00%0,00%855.44064,0064,00  
27.PRFC-R-A11,0011,0011,000,00%0,00%1231.35311,0011,00  
28.ARNT-R-A400,00400,00398,74-0,25%-1,52%19075.760397,00400,00398,00400,00
29.ADRS-R-A490,00488,00488,41-0,41%-0,37%758370.216488,00490,00486,00488,00
30.LRHC-R-A1.990,001.990,001.990,00-0,50%-0,50%59.9501.990,001.990,00  
31.OPTE-R-A1,851,831,85-0,54%1,65%11.31520.9161,831,89  
32.VART-R-18,008,008,00-0,62%-0,62%1.55412.4328,008,00  
33.RIVP-R-A41,7041,4041,63-0,72%0,07%11.005458.10941,4041,80  
34.LRH-R-A4.060,004.040,004.050,00-1,46%-1,22%1248.6004.040,004.060,003.940,004.100,00
35.PODR-R-A338,00339,00338,63-1,74%-0,81%8027.090338,00339,00339,00345,00
36.TUHO-R-A2.900,002.900,002.900,00-2,03%-2,03%50145.0002.900,002.900,002.900,002.940,00
37.INGR-R-A4,024,094,08-2,39%-0,24%11454,024,09  
38.SPNV-R-A520,00520,00520,00-5,45%-5,45%2010.400520,00520,00  
39.THNK-R-A41,0041,0041,00-8,89%-5,27%2309.43041,0041,0038,0042,80
        5.077.656    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook