Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 77%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.BRNK-R-A110,00110,00110,0023,17%23,17%9990110,00110,00  
2.HPB-R-A525,00590,00537,5012,38%2,48%17493.525524,00590,00  
3.PIKR-R-A78,0085,0084,108,97%7,82%21217.82878,0085,00  
4.SPNV-R-A700,00700,00700,007,69%7,69%21.400700,00700,00  
5.VDKT-R-A31,7734,8132,477,44%2,01%652.11131,7734,81  
6.RIZO-R-A67,8869,8068,687,22%5,50%1308.92867,8869,80  
7.LKRI-R-A47,9348,0047,995,49%5,47%1657.91947,9348,00  
8.SLPF-R-A49,8849,9949,904,12%3,46%53226.54849,8849,99  
9.LKPC-R-A535,00540,00538,133,43%3,08%168.610535,00540,00  
10.ADRS-R-A534,99534,99534,993,28%2,91%31.605534,99534,99  
11.VLEN-R-B10,6011,3411,073,09%3,07%4.99855.33410,4111,34  
12.PTKM-R-A15,5015,5015,502,99%2,99%1131.75215,5015,50  
13.LRHC-R-A1.630,001.698,001.635,652,91%-0,87%711.4501.621,771.698,00  
14.IKBA-R-A1.099,991.099,991.099,992,80%2,80%11.1001.099,991.099,99  
15.ULPL-R-A129,70133,01133,122,62%0,41%39252.184129,70134,50  
16.TPNG-R-A70,0070,0070,002,49%2,47%15010.50070,0070,00  
17.LRH-R-A3.755,003.800,003.798,452,01%1,97%29110.1553.755,003.800,00  
18.SAPN-R-A254,99260,00259,401,96%2,88%23460.699254,99260,00  
19.OPTE-R-A3,303,303,291,54%5,11%30.466100.3293,253,30  
20.ZABA-R-A55,0055,9355,211,32%-0,04%38621.31055,0055,93  
21.ADRS-P-A452,50452,50452,500,98%-0,14%12054.300452,50452,50  
22.MAIS-R-A319,00319,00319,000,95%1,06%113.509319,00319,00  
23.HT-R-A178,52181,50180,870,87%0,74%14.2782.582.512178,52181,50  
24.ARNT-R-A480,00483,99482,000,79%0,01%2.8141.356.340480,00483,99  
25.INGR-R-A4,444,464,420,45%0,23%2.79312.3514,404,46  
26.ATGR-R-A815,00811,10812,200,26%0,40%9173.910811,00815,00  
27.GAMA-R-A78,2078,2078,200,26%0,00%14611.41778,2078,20  
28.PVCM-R-A203,52203,51203,510,25%0,17%10421.165203,51203,52  
29.BCIN-R-A260,50260,50260,500,18%0,18%7820.319260,50260,50  
30.CROBEX 1.890,40 0,15%       
31.DLKV-R-A22,5022,8922,620,09%-0,79%1.03623.43022,3222,89  
32.PCTS-R-A56,0055,0155,950,02%1,71%23713.26155,0156,00  
33.PLAG-R-A7.000,001.750,001.750,000,00%0,43%18126.0007.000,007.000,00  
34.FMPS-R-A13,9813,9813,980,00%0,00%6008.38813,9813,98  
35.LULG-R-A22,6222,6222,620,00%0,00%51711.69522,6222,62  
36.IPKK-R-A115,98115,99115,990,00%0,00%101.160115,98115,99  
37.ZB-R-A15,5015,5015,500,00%0,19%6.500100.75015,5015,50  
38.KODT-P-A1.500,001.500,001.500,000,00%0,00%1624.0001.500,001.500,00  
39.HHLD-R-A3,503,503,500,00%0,00%3541.2393,503,50  
40.CKML-R-A6.150,006.150,006.150,000,00%0,00%55338.2506.150,006.150,00  
41.RIVP-R-A43,9043,9043,920,00%0,09%14.675644.56243,8143,99  
42.KRAS-R-A465,00460,02463,850,00%0,03%136.030460,02465,00  
43.HZLA-R-A150,00150,00150,000,00%0,00%2300150,00150,00  
44.KOEI-R-A717,00717,00717,000,00%-0,31%107.170717,00717,00  
45.ADPL-R-A172,22170,00171,81-0,29%1,36%16728.692170,00172,60  
46.PODR-R-A316,00315,00314,66-0,42%-1,06%880276.902314,00316,00  
47.ATPL-R-A415,00405,00409,55-1,23%-0,12%1.185485.316405,00415,00  
48.LURA-R-A400,00400,00400,00-1,23%-1,23%4016.000400,00400,00  
49.IGH-R-A281,08281,08281,08-1,38%-1,50%51.405281,08281,08  
50.DDJH-R-A33,0032,5332,11-1,42%-2,43%51916.66832,0033,00  
51.DELT-R-A1.801,101.801,101.801,10-2,64%-2,64%23.6021.801,101.801,10  
52.ERNT-R-A1.251,011.245,001.249,68-3,11%-1,30%7492.4761.245,001.251,01  
53.LPLH-R-A183,00183,00183,00-3,68%-3,68%1183183,00183,00  
54.BETA-R-A45,5643,0044,50-5,60%-2,31%34115.17543,0045,56  
55.HMDN-R-A60,0060,0060,00-9,09%-9,09%684.08060,0060,00  
56.JDPL-R-A30,5530,2830,50-10,94%-9,50%37811.52830,2830,55  
57.ULJN-R-A20,0222,0020,63-24,14%-28,86%2424.99120,0222,00  
        6.993.351    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook