Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 43%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.MGMA-R-A0,380,380,3811,76%11,76%4.0001.5200,380,38  
2.VLEN-R-B9,759,759,785,41%5,73%2.12120.7529,709,859,309,75
3.PCTS-R-A47,2047,2047,201,72%1,72%281.32247,2047,20  
4.THNK-R-A125,00128,00127,211,59%-0,41%739.286124,00128,00125,00130,00
5.ATPL-R-A512,00522,00516,431,56%-0,73%16987.276508,00524,00  
6.KRAS-R-A424,00430,00429,111,42%1,19%297127.446424,00430,00  
7.DLKV-R-A15,9016,1015,851,26%-0,50%2.01031.86715,8016,10  
8.INA-R-A3.300,003.300,003.300,001,23%1,23%47155.1003.300,003.300,003.300,003.400,00
9.BD62-R-A17,1017,1017,101,18%1,18%2003.42017,1017,10  
10.HTPK-R-A58,5058,5058,500,86%0,86%1481958,5058,50  
11.IKBA-R-A1.280,001.280,001.280,000,79%0,79%7393.4401.280,001.280,00  
12.JDRN-R-B5,565,605,570,72%-0,18%8.62448.0785,565,60  
13.ZABA-R-A57,2057,4057,050,70%0,09%7.955453.84057,0057,40  
14.OPTE-R-A2,112,122,120,47%0,47%5.53911.7382,112,122,062,11
15.ADRS-P-A429,00433,00429,930,23%0,35%2.7881.198.631429,00433,00431,00434,00
16.ILRA-R-A190,00190,00190,000,00%0,00%10019.000190,00190,00  
17.QUNE-R-A9,909,909,900,00%0,00%2001.9809,909,90  
18.VART-R-111,5011,5011,500,00%0,00%1.16513.39811,5011,50  
19.HUPZ-R-A3.660,003.660,003.654,290,00%-0,16%77281.3803.640,003.660,003.620,003.680,00
20.PDBA-R-A200,00200,00200,000,00%0,00%4800200,00200,00  
21.GAMA-R-A59,0059,0059,000,00%0,00%20011.80059,0059,00  
22.KOEI-R-A680,00680,00683,530,00%0,01%8558.100680,00690,00680,00690,00
23.PODR-R-A300,00305,00304,920,00%0,14%7.4212.262.789300,00306,00304,00306,00
24.PBZ-R-A785,00785,00785,000,00%0,00%7659.660785,00785,00785,00790,00
25.PRFC-R-A12,1012,1012,100,00%0,00%1001.21012,1012,10  
26.SNBA-R-A33,0033,0033,000,00%0,00%3099033,0033,00  
27.ADPL-R-A189,50190,00189,840,00%0,13%637120.930189,50190,00189,00190,00
28.PLAG-R-A1.670,001.670,001.696,140,00%-0,21%207351.1001.670,001.720,001.670,001.720,00
29.RIZO-R-A45,8045,8045,800,00%0,00%221.00845,8045,80  
30.ARNT-R-A424,00423,00423,02-0,24%-0,34%666281.728423,00424,00423,00428,00
31.CROBEX 1.824,75 -0,32%       
32.ERNT-R-A1.060,001.055,001.058,96-0,47%0,38%480508.3001.050,001.070,001.055,001.065,00
33.ATGR-R-A945,00945,00945,00-0,53%-1,11%2422.680945,00945,00945,00950,00
34.RIVP-R-A42,4041,9042,16-0,71%-0,38%22.224937.00741,9042,40  
35.INGR-R-A4,604,604,57-0,86%2,47%25.597117.0914,424,76  
36.BETA-R-A38,6038,6038,60-1,03%-1,03%281.08138,6038,60  
37.IGH-R-A154,50154,50154,50-1,28%-1,48%213.245154,50154,50  
38.HMST-R-A292,00296,00293,00-1,33%-2,46%123.516292,00296,00292,00306,00
39.TUHO-R-A2.900,002.860,002.899,37-1,38%-0,02%63182.6602.860,002.900,002.860,002.920,00
40.LRH-R-A4.040,004.040,004.040,00-1,46%-1,46%28.0804.040,004.040,004.040,004.160,00
41.TPNG-R-A49,0049,0049,00-2,00%-2,00%251.22549,0049,00  
42.ULPL-R-A117,00117,00117,00-2,50%-2,39%354.095117,00117,00115,00119,50
43.AUHR-R-A680,00680,00680,00-2,86%-2,86%106.800680,00680,00675,00700,00
44.HT-R-A159,00158,00158,47-3,07%-3,22%6.5731.041.632158,00159,00157,50158,50
45.LKPC-R-A420,00420,00420,54-3,23%-3,10%3715.560420,00430,00420,00430,00
46.HPB-R-A530,00530,00530,00-3,64%-3,64%21.060530,00530,00  
47.KOKA-R-A90,0090,0090,00-5,26%-5,26%1090090,0090,00  
48.JDPL-R-A28,4028,4028,40-5,96%-3,10%401.13628,4028,4028,4029,40
        8.566.474    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook