Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 68%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.THNK-R-A35,2045,0043,2827,84%23,55%2.631113.86535,2048,6043,0047,80
2.QUNE-R-A14,0014,0014,007,69%7,69%5007.00014,0014,00  
3.SNBA-R-A29,0029,0029,006,62%6,62%391.13129,0029,00  
4.JDPL-R-A23,8023,8023,805,31%4,85%511.21423,8023,8020,0026,60
5.INGR-R-A3,824,194,094,49%5,14%8.96936.6813,824,19  
6.DLKV-R-A11,2011,8011,323,51%1,43%20.499232.08611,0012,4511,3511,80
7.JDRN-R-B5,305,485,193,40%-2,08%6.97336.1695,185,48  
8.PODR-R-A339,00345,00341,392,68%1,44%847289.156339,00345,00  
9.ZABA-R-A60,8061,0060,991,67%1,70%11.125678.54060,0061,0060,0062,00
10.ADRS-P-A433,00435,00435,321,64%1,71%1.185515.852433,00439,00434,00438,00
11.HTPO-R-A74,0074,0074,001,37%1,37%50037.00074,0074,00  
12.RIVP-R-A41,4041,7041,601,21%1,09%87.9353.658.37541,2041,7041,2041,70
13.AUHR-R-A715,00715,00715,000,70%0,70%107.150715,00715,00  
14.MAIS-R-A300,00300,00300,000,67%0,67%103.000300,00300,00298,00302,00
15.CROBEX 1.838,02 0,55%       
16.OPTE-R-A1,801,841,820,55%1,68%69.465126.3821,771,841,801,88
17.DDJH-R-A15,2015,3015,140,33%-1,11%4747.17715,1015,3015,3015,90
18.ATPL-R-A405,00406,00404,470,25%-1,13%4919.819398,00407,00  
19.JDGT-R-A1.030,001.030,001.030,000,00%0,00%2222.6601.030,001.030,00  
20.SNHA-R-A64,0064,0064,000,00%0,00%94860.67264,0064,00  
21.TSHC-R-A11.000,0011.000,0011.000,000,00%0,00%999.00011.000,0011.000,00  
22.LULG-R-A2.000,002.000,002.000,000,00%0,00%24.0002.000,002.000,00  
23.PLAG-R-A1.690,001.690,001.690,000,00%0,00%1016.9001.690,001.690,001.690,001.710,00
24.ATGR-R-A1.020,001.030,001.026,250,00%0,64%88.2101.020,001.030,001.030,001.040,00
25.HT-R-A154,50154,50154,530,00%-0,21%783120.999154,50155,00154,50155,00
26.LKRI-R-A46,0046,0046,000,00%-0,37%2092046,0046,0046,0046,40
27.GAMA-R-A57,0057,0057,000,00%0,00%5.422309.05457,0057,00  
28.BETA-R-A40,0040,0040,000,00%0,00%2.38095.20040,0040,00  
29.ULPL-R-A100,00100,00100,000,00%-0,99%505.000100,00100,0098,00106,00
30.ADRS-R-A494,00490,00490,21-0,41%-0,50%289141.670488,00494,00  
31.ERNT-R-A1.065,001.065,001.065,00-0,47%-0,02%22.1301.065,001.065,001.050,001.065,00
32.LPLH-R-A161,00161,00161,00-0,62%-0,62%182.898161,00161,00  
33.MDKA-R-A16.000,0016.000,0016.000,00-0,62%-0,62%116.00016.000,0016.000,00  
34.KOEI-R-A670,00670,00670,00-0,74%-0,74%85.360670,00670,00660,00670,00
35.ARNT-R-A407,00401,00404,89-1,23%-0,32%4.2831.734.142394,00407,00397,00401,00
36.LRH-R-A4.100,004.100,004.100,00-1,44%-0,03%28.2004.100,004.100,004.080,004.160,00
37.ADPL-R-A196,00193,00193,12-1,53%-1,61%787151.987193,00196,00193,00197,00
38.VLEN-R-B9,709,559,65-1,55%0,52%2.46923.8329,559,70  
39.LURA-R-A350,00350,00350,00-6,91%-6,91%103.500350,00350,00  
40.KODT-P-A1.950,002.000,001.954,55-8,26%-10,34%1121.5001.950,002.000,001.960,002.100,00
        8.624.429    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook