Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 65%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.FMPS-R-A13,9813,9813,9816,50%16,50%2.19130.63013,9813,98  
2.MDKA-R-A14.620,0015.499,7714.904,9711,51%7,23%8119.24014.620,0015.499,77  
3.HHLD-R-A3,503,503,508,36%8,36%3331.1663,503,50  
4.VDKT-R-A30,9732,4031,838,00%5,33%1.18037.56430,9732,40  
5.VLEN-R-B10,3511,0010,746,80%4,27%9.602103.12110,0711,00  
6.JDPL-R-A32,0034,0033,706,25%5,31%401.34832,0034,00  
7.HTCP-R-A360,00360,00360,005,57%5,57%31.080360,00360,00  
8.OPTE-R-A3,003,253,135,18%2,62%15.60648.8913,003,25  
9.PLAG-R-A6.725,011.750,001.742,474,29%3,84%93648.1996.725,017.000,00  
10.PIKR-R-A78,0078,0078,004,00%4,00%20015.60078,0078,00  
11.HZLA-R-A150,00150,00150,003,44%3,44%527.800150,00150,00  
12.BETA-R-A45,5545,5545,553,36%3,36%1.22755.89245,5545,56  
13.AUHR-R-A680,00700,00693,332,94%1,95%3020.800680,00700,00  
14.THNK-R-A575,00575,00575,002,68%3,91%1575575,00575,00  
15.SNHA-R-A79,0079,0079,002,58%2,58%52541.47579,0079,00  
16.DLKV-R-A22,5022,8722,802,10%1,92%3738.50422,5022,87  
17.PTKM-R-A15,0515,0515,052,03%0,33%4226.35115,0515,05  
18.MAIS-R-A315,00316,00315,661,94%2,38%15849.874315,00316,00  
19.IGH-R-A285,00285,00285,351,78%1,91%14441.090285,00286,00  
20.TPNG-R-A68,3068,3068,311,49%1,50%80054.64968,3068,36  
21.LURA-R-A405,00405,00405,001,00%1,00%8032.400405,00405,00  
22.ERNT-R-A1.275,001.284,971.266,120,78%-0,93%150189.9181.250,001.284,97  
23.PODR-R-A314,60316,33318,020,73%0,97%8025.442314,60318,50  
24.HT-R-A177,99179,94179,550,53%0,57%5.446977.835177,90180,00  
25.HUPZ-R-A2.950,003.011,002.988,200,43%-0,33%207618.5582.950,003.011,00  
26.ILRA-R-A1.380,00172,50172,500,36%0,36%34.1401.380,001.380,00  
27.DDJH-R-A32,9033,0032,910,30%4,44%58319.18732,9033,00  
28.ADPL-R-A171,69170,50169,510,30%-0,79%1.023173.409169,00172,59  
29.INGR-R-A4,404,444,410,00%1,38%4.74820.9514,404,44  
30.CKML-R-A6.150,006.150,006.150,000,00%0,00%25153.7506.150,006.150,00  
31.INA-R-A3.195,003.195,003.195,000,00%0,00%39.5853.195,003.195,00  
32.PVCM-R-A205,00203,00203,160,00%0,02%295.892203,00205,00  
33.BPBA-R-A6,906,906,900,00%0,00%10696,906,90  
34.TUHO-R-A3.150,003.150,003.150,000,00%0,00%928.3503.150,003.150,00  
35.KOEI-R-A720,00717,00719,200,00%0,30%12892.058717,00730,00  
36.KRAS-R-A460,02460,02463,73-0,01%0,79%13763.531460,02465,00  
37.BCIN-R-A260,03260,03260,03-0,02%-0,02%5915.342260,03260,03  
38.RIVP-R-A43,8543,9043,88-0,09%-0,11%2.12593.23843,8543,95  
39.GAMA-R-A78,3078,0078,20-0,26%-0,20%82364.35678,0078,30  
40.CROBEX 1.887,56 -0,29%       
41.ARNT-R-A482,00480,21481,96-0,37%-0,01%473227.966480,21484,00  
42.JDGT-R-A1.015,001.015,001.015,00-1,41%-1,38%5555.8251.015,001.015,00  
43.ZABA-R-A55,9855,2055,23-1,41%-1,36%985.41255,2055,98  
44.ADRS-P-A455,99448,11453,14-1,73%-0,63%919416.434448,11455,99  
45.ATGR-R-A809,00809,00809,00-2,15%-2,15%1411.326809,00809,00  
46.ATPL-R-A410,03410,03410,03-2,37%-2,37%62.460410,03410,03  
47.LKPC-R-A522,07522,07522,07-2,47%-2,52%52.610522,07522,07  
48.IPKK-R-A115,99115,99115,99-2,51%-2,51%171.972115,99115,99  
49.LRH-R-A3.725,003.725,003.725,00-3,22%-1,63%1037.2503.725,003.725,00  
50.ATLN-R-A150,00150,00150,00-4,15%0,59%101.500150,00150,00  
51.LRHC-R-A1.650,001.650,001.650,00-4,62%1,90%34.9501.650,001.650,00  
52.ADRS-R-A530,15518,00519,85-5,65%-5,31%1.180613.417518,00530,15  
        5.262.980    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook