Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 61%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.PIKR-R-A78,0078,0078,0016,14%16,09%131.01478,0078,00  
2.PVCM-R-A205,00205,00205,005,13%4,85%16133.005205,00205,00  
3.HHLD-R-A2,913,152,915,00%-3,32%2557422,913,15  
4.LKPC-R-A510,00510,00510,004,32%2,11%2010.200510,00510,00  
5.CROS-R-A5.600,005.600,005.600,003,70%3,00%211.2005.600,005.600,00  
6.ADRS-R-A492,14518,95498,313,17%-0,94%6532.390492,05519,04  
7.PTKM-R-A10,0010,0010,003,09%0,50%4554.55010,0010,00  
8.ATPL-R-A416,99429,70422,452,89%1,15%1.212512.004416,99434,28  
9.ZABA-R-A51,0051,1051,002,59%1,92%1.03052.53351,0051,10  
10.HMST-R-A281,00281,00281,002,12%2,12%4011.240281,00281,00  
11.OPTE-R-A2,882,962,912,07%1,04%6.69019.4772,882,96  
12.PODR-R-A291,99293,95293,622,06%1,94%30088.087291,99293,95  
13.ARNT-R-A466,50466,50465,711,82%1,65%7635.394458,52466,50  
14.LRHC-R-A1.675,001.675,001.627,001,76%-0,05%1016.2701.615,001.675,00  
15.HPB-R-A540,00543,00540,631,32%0,88%1910.272540,00543,00  
16.DLKV-R-A20,0820,2720,161,00%0,35%1.66833.62020,0720,39  
17.JDGT-R-A1.001,171.010,001.001,970,89%0,09%1111.0221.001,171.010,00  
18.IGH-R-A264,90257,00262,790,78%3,05%297.621257,00264,90  
19.SAPN-R-A273,00273,00273,000,74%1,55%205.460273,00273,00  
20.ADRS-P-A439,00445,00443,130,69%0,69%21896.602439,00445,00  
21.CROBEX 1.813,27 0,68%       
22.SNHA-R-A72,5072,5072,500,68%0,68%1047.54072,5072,50  
23.HT-R-A173,30174,00173,670,40%0,20%1.928334.842173,26174,00  
24.JDOS-R-A2.710,002.710,002.710,000,37%0,15%12.7102.710,002.710,00  
25.RIVP-R-A43,5343,6743,670,30%0,05%10.850473.84443,5043,97  
26.DELT-R-A1.815,001.815,001.815,000,28%0,28%11.8151.815,001.815,00  
27.VART-R-115,0015,0014,900,00%-0,67%1702.53314,7215,00  
28.AMDN-R-A50,0050,0050,000,00%0,00%27013.50050,0050,00  
29.IKBA-R-A1.150,001.150,001.150,000,00%0,00%1011.5001.150,001.150,00  
30.HRDH-R-A70,0070,0070,000,00%0,00%251.75070,0070,00  
31.LULG-R-A22,0022,0022,000,00%0,00%2244.92822,0022,00  
32.HIMR-R-A815,00815,00815,000,00%0,00%108.150815,00815,00  
33.ATLN-R-A158,90158,90158,900,00%0,00%375.879158,90158,90  
34.VDKT-R-A8,508,508,500,00%0,00%2892.4578,508,50  
35.ZB-R-A13,1313,1213,120,00%-0,68%1952.55913,1213,13  
36.HTCP-R-A370,00370,00370,000,00%0,00%3512.950370,00370,00  
37.HTPK-R-A66,5066,5066,50-0,02%-0,02%1006.65066,5066,50  
38.JDPL-R-A33,6934,2933,70-0,12%7,22%2759.26933,6934,29  
39.LKRI-R-A49,8049,8049,80-0,20%-0,20%1205.97649,8049,80  
40.KOEI-R-A670,51660,03661,13-0,75%-0,71%194128.259660,03670,51  
41.ERNT-R-A1.120,041.120,041.120,04-0,79%-0,24%33.3601.120,041.120,04  
42.ULPL-R-A145,95140,52141,09-1,04%-0,60%27038.093140,52145,95  
43.KRAS-R-A435,01440,00438,43-1,12%-0,37%7030.690435,00440,00  
44.INGR-R-A3,593,803,66-1,30%0,27%2.6239.5903,593,80  
45.DDJH-R-A36,2835,5136,53-1,36%2,50%17.285631.41334,4538,90  
46.MGMA-R-A0,390,380,39-2,56%0,00%10.0003.8600,380,39  
47.PLJK-R-A4,004,004,00-2,68%-2,68%341364,004,00  
48.BD62-R-A18,0018,0018,00-4,26%-3,95%4275618,0018,00  
49.MAIS-R-A315,00315,00315,00-4,55%-3,06%1315315,00315,00  
50.SLPF-R-A42,9942,0042,71-5,55%1,42%873.71542,0042,99  
51.THNK-R-A302,00310,00301,68-13,89%-16,20%365110.114300,00310,00  
52.GRNL-R-A10,0010,0010,00-16,60%-16,60%12.130121.30010,0010,00  
53.ULJN-R-A13,3813,3813,38-23,10%-13,68%1.20016.05613,3813,38  
        2.999.212    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook