Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 77%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.THNK-R-A35,0035,2035,0310,00%15,12%40614.22432,4038,4035,2037,80
2.JDOS-R-A2.760,002.760,002.760,006,15%6,15%25.5202.760,002.760,00  
3.PCTS-R-A46,0046,0046,004,07%4,07%50423.18446,0046,00  
4.HPDG-R-A14,5014,5014,502,84%2,84%2303.33514,5014,50  
5.DLKV-R-A10,8511,4011,162,70%-0,89%12.162135.69510,6511,5011,2011,40
6.BETA-R-A40,0040,0040,002,56%2,56%3.351134.04040,0040,00  
7.INA-R-A3.300,003.300,003.300,002,48%2,48%1652.8003.300,003.300,003.300,003.400,00
8.ATGR-R-A1.000,001.030,001.019,691,98%1,53%3232.6301.000,001.030,001.010,001.030,00
9.GAMA-R-A57,0057,0057,001,79%1,79%40022.80057,0057,00  
10.ZABA-R-A59,4060,0059,971,69%1,64%3.220193.11059,4060,0059,4061,00
11.KRAS-R-A404,00410,00408,001,49%0,99%3012.240404,00410,00406,00414,00
12.INGR-R-A4,014,013,891,01%3,18%2288873,774,01  
13.RIVP-R-A40,7041,2041,150,98%1,23%78.2083.218.21340,3041,30  
14.KOEI-R-A675,00675,00675,000,75%0,52%74.725675,00675,00670,00675,00
15.PODR-R-A336,00336,00336,530,60%0,76%14849.807336,00339,00336,00339,00
16.PLAG-R-A1.690,001.690,001.690,000,60%0,60%58.4501.690,001.690,001.680,001.720,00
17.ADPL-R-A196,00196,00196,290,51%1,37%844165.669196,00197,50194,00196,00
18.CROBEX 1.827,88 0,28%       
19.CROS-R-A5.900,005.900,005.900,000,00%0,00%17100.3005.900,005.900,00  
20.VART-R-18,058,058,050,00%0,00%2001.6108,058,05  
21.OPTE-R-A1,791,831,790,00%-1,65%5.91410.6011,761,831,781,83
22.DELT-R-A1.700,001.700,001.700,000,00%0,00%11.7001.700,001.700,00  
23.TPNG-R-A47,0047,0047,000,00%0,00%221.03447,0047,00  
24.SNHA-R-A64,0064,0064,000,00%0,00%1.911122.30464,0064,00  
25.JDRN-R-B5,305,305,300,00%0,00%9.66951.2455,285,30  
26.ADRS-P-A428,00428,00428,00-0,23%-0,25%10042.800428,00428,00428,00431,00
27.HT-R-A155,00154,50154,86-0,32%0,06%1.477228.731154,50156,00155,00156,00
28.KODT-R-A2.160,002.160,002.160,00-0,92%-0,92%12.1602.160,002.160,00  
29.ADRS-R-A494,00492,00492,65-1,20%-1,07%20098.530492,00494,00490,00496,00
30.DDJH-R-A15,4515,2515,31-1,29%-1,98%4757.27215,2515,4515,2515,95
31.ARNT-R-A407,00406,00406,21-1,46%-1,41%4819.498406,00407,00406,00411,00
32.TSHC-R-A11.000,0011.000,0011.000,00-1,79%-1,79%111.00011.000,0011.000,00  
33.ERNT-R-A1.075,001.070,001.065,23-1,83%-2,17%2223.4351.045,001.075,001.050,001.070,00
34.ATPL-R-A410,00405,00409,11-2,17%0,74%6225.365405,00410,00398,00407,00
35.ZB-R-A12,0012,0012,00-7,69%-7,69%1001.20012,0012,00  
        4.826.114    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook