Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 44%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.BCIN-R-A200,00200,00200,0010,50%10,50%71.400200,00200,00  
2.KOTR-P-A1.400,001.400,001.400,007,69%7,69%57.0001.400,001.400,00  
3.OPTE-R-A2,242,242,246,16%6,16%1.2002.6882,242,242,112,24
4.JDRN-R-B5,1416,5016,054,96%3,88%7.05337.7375,125,50  
5.HUPZ-R-A3.680,003.600,003.632,172,86%3,69%2383.5403.600,003.700,00  
6.IMZV-R-A31,0031,0031,001,97%1,97%2307.13031,0031,00  
7.PRFC-R-A12,0012,0012,001,69%1,69%3834.59612,0012,00  
8.ADRS-P-A428,00432,00428,361,41%0,78%229.424427,00434,00427,00432,00
9.MAIS-R-A300,00304,00301,841,33%0,70%7422.336300,00304,00294,00308,00
10.INA-R-A3.300,003.300,003.300,001,23%1,23%2582.5003.300,003.300,003.060,003.340,00
11.INGR-R-A4,094,134,101,23%2,24%11.61447.5984,084,134,014,14
12.KODT-R-A1.820,001.820,001.820,001,11%1,11%3054.6001.820,001.820,00  
13.VLEN-R-B10,8010,5010,760,96%2,67%1.66717.92910,5011,0010,4010,90
14.THNK-R-A119,00119,00121,940,85%3,92%25030.486119,00128,00  
15.ARNT-R-A424,00426,00425,640,71%0,55%13055.333423,00426,00424,00427,00
16.HMST-R-A304,00304,00304,000,66%0,66%206.080304,00304,00300,00306,00
17.DLKV-R-A16,3016,3016,300,31%1,88%3054.97216,3016,3016,1016,30
18.LKRI-R-A47,0047,0047,000,00%0,00%44220.77447,0047,0047,0048,00
19.ZABA-R-A58,4058,4058,400,00%0,00%66738.95358,4058,4058,2058,40
20.LKPC-R-A460,00460,00460,000,00%0,00%9141.860460,00460,00460,00480,00
21.ADPL-R-A189,00189,00188,800,00%-0,23%607114.602187,50189,00187,50189,00
22.IKBA-R-A1.320,001.320,001.320,000,00%0,00%11.3201.320,001.320,00  
23.ADRS-R-A500,00500,00500,000,00%-1,17%268134.000500,00500,00498,00505,00
24.SLPF-R-A34,0034,0034,000,00%0,00%1695.74634,0034,00  
25.JDGT-R-A1.110,001.110,001.110,000,00%0,00%11.1101.110,001.110,001.110,001.120,00
26.LRHC-R-A1.830,001.830,001.825,560,00%-0,24%4582.1501.820,001.830,00  
27.JNAF-R-A5.500,005.500,005.500,000,00%0,00%1055.0005.500,005.500,00  
28.GAMA-R-A60,0060,0060,000,00%0,00%1207.20060,0060,00  
29.LRH-R-A4.000,004.180,004.120,000,00%-1,67%312.3604.000,004.180,00  
30.SAPN-R-A264,00264,00264,000,00%0,00%307.920264,00264,00  
31.ATLN-R-A164,00164,00164,000,00%0,00%111.804164,00164,00  
32.HT-R-A161,50161,50161,860,00%-0,09%7.2361.171.242161,00162,50161,50162,00
33.CROBEX 1.801,44 -0,26%       
34.ERNT-R-A1.175,001.160,001.162,50-0,43%-0,61%1213.9501.160,001.175,001.160,001.175,00
35.PLAG-R-A1.740,001.740,001.740,00-0,57%-0,57%1220.8801.740,001.740,001.740,001.750,00
36.PODR-R-A260,00260,00260,02-0,76%-0,20%35091.006259,00261,00260,00262,00
37.KRAS-R-A424,00424,00424,00-0,93%-0,10%11347.912424,00424,00424,00438,00
38.RIVP-R-A41,0040,6040,66-0,98%-0,25%6.390259.83840,6041,0040,5040,90
39.ATGR-R-A955,00955,00953,38-1,04%-1,20%4038.135950,00955,00955,00960,00
40.DDJH-R-A15,8015,4515,60-1,59%-0,64%2.28335.62415,4515,90  
41.ULPL-R-A114,50118,00116,25-1,67%-1,87%202.325114,50118,00114,50118,00
42.TUHO-R-A2.980,002.940,002.944,62-2,00%-1,85%91267.9602.940,002.980,002.940,003.000,00
43.VART-R-111,7011,7011,70-2,50%-2,50%861.00611,7011,70  
44.IGH-R-A168,00167,00167,50-3,47%-3,18%142.345167,00168,00165,00173,00
45.SNHA-R-A62,0062,0062,00-4,62%-4,62%1257.75062,0062,00  
46.AMDN-R-A75,0075,0075,00-6,25%-6,25%860075,0075,00  
47.HMAM-R-A268,00268,00268,00-6,94%-6,94%12834.304268,00268,00  
48.ATPL-R-A546,00514,00514,11-7,55%-5,93%266136.752500,00552,00  
49.RIZO-R-A41,0041,0041,00-10,87%-10,87%401.64041,0041,00  
        3.133.416    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook