Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 47%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.PRFC-R-A11,8011,8011,807,27%7,27%1982.33611,8011,80  
2.SLRS-R-A725,00725,00725,006,62%6,62%1725725,00725,00  
3.LRH-R-A4.200,004.180,004.190,004,50%4,75%28.3804.180,004.200,004.000,004.180,00
4.DLKV-R-A15,7016,2516,003,83%1,46%1.75128.01315,7016,2516,1016,25
5.KOEI-R-A660,00660,00660,002,33%2,33%1.013668.580660,00660,00645,00665,00
6.ADPL-R-A189,50189,00189,241,61%1,74%33262.828189,00189,50188,00189,00
7.ATGR-R-A 965,00965,001,58%1,57%2.2002.123.000965,00965,00  
8.KRAS-R-A424,00428,00424,430,94%0,10%11247.536424,00428,00424,00428,00
9.THNK-R-A117,00118,00117,340,85%1,52%445.163117,00118,00110,00118,00
10.TUHO-R-A3.000,003.000,003.000,000,67%0,67%515.0003.000,003.000,002.980,003.020,00
11.LPLH-R-A176,00176,00176,000,57%0,57%9917.424176,00176,00  
12.ADRS-P-A425,00426,00425,050,47%0,23%2.3951.017.994425,00429,00425,00428,00
13.RIVP-R-A40,7041,0040,760,24%0,54%12.185496.60740,5041,00  
14.CROBEX 1.806,05 0,07%       
15.ATLN-R-A164,00164,00164,000,00%0,00%355.740164,00164,00  
16.JNAF-R-A5.500,005.500,005.500,000,00%0,00%20110.0005.500,005.500,00  
17.HPB-R-A500,00500,00500,000,00%0,00%63.000500,00500,00490,00505,00
18.INGR-R-A4,014,084,010,00%-0,99%2.72510.9264,004,094,004,08
19.VIRO-R-A160,00160,00160,150,00%0,09%38561.658159,00161,00157,00167,00
20.MAIS-R-A296,00300,00299,740,00%-0,09%10732.072296,00300,00296,00302,00
21.LRHC-R-A1.830,001.830,001.830,000,00%0,00%916.4701.830,001.830,00  
22.TKPR-R-A320,00320,00320,000,00%0,00%206.400320,00320,00  
23.LULG-R-A2.200,002.200,002.200,000,00%0,00%48.8002.200,002.200,00  
24.DDJH-R-A15,7015,7015,700,00%-0,32%5087.97615,7015,7015,5016,15
25.SAPN-R-A264,00264,00264,000,00%0,00%338.712264,00264,00  
26.LKPC-R-A460,00460,00460,000,00%0,00%1460460,00460,00460,00488,00
27.CKML-R-A6.450,006.450,006.450,000,00%0,00%532.2506.450,006.450,00  
28.PCTS-R-A49,8049,8049,80-0,40%-0,40%30014.94049,8049,80  
29.INA-R-A3.260,003.260,003.260,00-0,61%-0,43%36117.3603.260,003.260,003.260,003.300,00
30.HT-R-A162,00161,50162,00-0,62%-0,25%5.950963.925161,50162,50161,50162,00
31.ATPL-R-A560,00556,00546,50-0,71%-2,69%5630.604540,00562,00538,00554,00
32.JDPL-R-A28,0027,8027,85-0,71%-0,78%1794.98627,8028,0027,8029,20
33.PODR-R-A260,00262,00260,55-0,76%-0,25%542141.220260,00262,00260,00263,00
34.JDGT-R-A1.110,001.110,001.110,00-0,89%-0,89%1112.2101.110,001.110,001.080,001.110,00
35.VLEN-R-B10,5010,4010,48-0,95%-0,19%1.35514.20510,4010,5010,4010,80
36.ZABA-R-A58,4058,4058,40-1,02%-1,23%905.25658,4058,4058,2058,40
37.ERNT-R-A1.175,001.165,001.169,62-1,27%-1,64%340397.6701.165,001.175,001.160,001.175,00
38.ADRS-R-A510,00500,00505,93-1,96%-0,80%676342.010500,00510,00500,00510,00
39.VART-R-112,0012,0012,00-2,44%-2,44%1001.20012,0012,00  
40.IGH-R-A173,00173,00173,00-3,08%-2,07%32556.225173,00173,00  
41.BETA-R-A37,0035,6035,65-3,78%-3,65%1987.05935,6037,00  
42.JDRN-R-B5,465,245,15-4,03%-6,87%20.211104.1705,105,50  
43.OPTE-R-A2,112,112,11-6,22%-6,22%2.0464.3232,112,252,112,24
44.GAMA-R-A60,0060,0060,00-7,69%-7,69%75045.00060,0060,00  
45.BCIN-R-A181,00181,00181,00-8,12%-8,12%305.430181,00181,00  
        7.065.840    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook