Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 57%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ULJN-R-A10,0011,0010,5822,22%17,56%1972.08410,0011,00  
2.JDPL-R-A30,8035,0032,8619,86%9,57%5.013164.73030,8037,40  
3.TISK-R-A30,0030,0030,0019,05%19,05%1253.75030,0030,00  
4.ZABA-R-A55,0058,0057,875,45%4,80%50.9302.947.52354,8058,40  
5.VLEN-R-B14,0014,7014,435,00%2,49%2.59737.48614,0014,70  
6.ULPL-R-A148,00155,50150,474,36%4,07%46169.369148,00156,00  
7.JDGT-R-A1.140,001.140,001.140,003,64%3,76%11.1401.140,001.140,00  
8.ATPL-R-A678,00684,00677,323,32%0,55%827560.146668,00686,00  
9.LKPC-R-A505,00520,00510,252,97%1,04%4020.410500,00520,00  
10.BETA-R-A42,0042,2042,162,93%1,25%28411.97542,0042,20  
11.LKRI-R-A47,8049,4048,922,92%1,92%1316.40847,8049,40  
12.TPNG-R-A55,5055,5055,502,78%2,78%1266655,5055,50  
13.SNHA-R-A73,5073,0073,072,10%-1,51%27319.94973,0073,50  
14.KODT-P-A1.580,001.580,001.580,001,94%1,94%2031.6001.580,001.580,00  
15.ERNT-R-A1.200,001.200,001.196,121,69%0,92%152181.8101.190,001.200,00  
16.LPLH-R-A161,00161,00161,001,26%1,26%264.186161,00161,00  
17.PCTS-R-A52,5053,0052,670,95%0,42%58830.97252,5055,00  
18.DELT-R-A1.770,001.770,001.770,000,57%0,57%35.3101.770,001.770,00  
19.LRHC-R-A1.890,001.890,001.890,000,53%0,36%35.6701.890,001.890,00  
20.PODR-R-A275,00276,00271,130,36%-0,61%1.750474.469270,00276,00  
21.CROBEX 1.849,71 0,30%       
22.RIVP-R-A43,2043,3043,270,23%0,14%8.793380.48343,0043,40  
23.KOEI-R-A700,00700,00700,000,00%-0,18%1812.600700,00700,00  
24.HT-R-A165,00165,00165,650,00%-0,09%2.990495.303165,00166,50  
25.ADPL-R-A169,50169,50169,760,00%0,01%46278.430169,50170,00  
26.IPKK-R-A84,0084,0084,000,00%0,00%1149.57684,0084,00  
27.LRH-R-A4.400,004.400,004.400,000,00%1,99%1252.8004.400,004.400,00  
28.IKBA-R-A1.190,001.190,001.190,000,00%0,00%910.7101.190,001.190,00  
29.PIVK-R-A12,1012,1012,100,00%0,00%7084712,1012,10  
30.ACI-R-A5.250,005.250,005.250,000,00%0,00%210.5005.250,005.250,00  
31.HPB-R-A525,00525,00525,000,00%0,00%2714.175525,00525,00  
32.MAIS-R-A280,00280,00280,000,00%0,10%277.560280,00280,00  
33.OPTE-R-A2,902,902,900,00%1,75%5.16014.9642,902,90  
34.BDSS-R-A105,00105,00105,000,00%0,00%101.050105,00105,00  
35.ATGR-R-A865,00865,00865,000,00%0,00%3126.815865,00865,00  
36.HMST-R-A310,00310,00310,000,00%0,00%92.790310,00310,00  
37.PBZ-R-A750,00750,00750,000,00%0,00%3425.500750,00750,00  
38.GAMA-R-A74,5074,5074,500,00%-0,57%15411.47374,5074,50  
39.SNBA-R-A28,2028,0028,000,00%0,00%1564.36928,0028,20  
40.IGH-R-A187,00190,00186,560,00%-1,73%7113.246180,50190,00  
41.INGR-R-A3,523,773,60-0,26%1,98%8.29929.9053,503,77  
42.ADRS-R-A484,00484,00484,00-0,41%-1,53%4521.780484,00484,00  
43.HHLD-R-A2,642,602,61-0,76%-7,45%2346102,602,64  
44.HDEL-R-A20,0020,0020,00-0,99%-0,99%53010.60020,0020,00  
45.AMDN-R-A95,5095,5095,50-1,04%-1,04%403.82095,5095,50  
46.VPIK-R-A5,925,925,92-1,33%-1,33%1005925,925,92  
47.ARNT-R-A442,00438,00439,33-1,35%-1,64%416182.761438,00442,00  
48.SAPN-R-A260,00256,00258,61-1,54%-0,53%4611.896256,00260,00  
49.ZVZD-R-A225,00225,00225,00-2,17%-2,17%35780.325225,00225,00  
50.DLKV-R-A18,3017,9017,91-2,19%-3,03%10.150181.82117,7018,35  
51.DDJH-R-A18,9018,4518,01-2,89%-5,85%11.563208.30617,3518,90  
52.PTKM-R-A13,4013,0013,07-2,99%-4,81%1.37617.99113,0013,40  
53.ADRS-P-A431,00417,00418,38-3,02%-0,39%2.134892.818417,00431,00  
54.MIV-R-A3.380,003.380,003.380,00-3,43%-3,43%13.3803.380,003.380,00  
55.VIRO-R-A230,00230,00230,00-6,50%-2,42%255.750230,00230,00  
56.JMNC-R-A5.800,005.500,005.389,44-6,78%-9,02%90485.0505.000,005.800,00  
57.THNK-R-A178,00163,00168,16-7,91%-3,18%32053.811163,00178,00  
58.VART-R-111,7011,0011,47-8,33%-8,75%1.04311.96811,0011,70  
59.LEDO-R-A385,50343,50355,96-9,61%-7,22%1.511537.850336,00385,50  
60.BLJE-R-A3,492,963,10-15,19%-14,60%57.539178.3372,923,49  
61.RIZO-R-A41,2042,0041,57-15,32%-16,19%32613.55141,2042,20  
        8.685.763    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook