Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 52%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.KOES-R-A550,00550,00550,0010,00%10,00%1.087597.850550,00550,00  
2.JDPL-R-A31,0034,3331,439,58%0,32%87327.43431,0034,33  
3.VLEN-R-B12,8612,8312,495,77%0,16%5016.25712,2012,86  
4.ULPL-R-A136,00139,50137,774,10%2,77%26035.819136,00139,50  
5.HUPZ-R-A3.267,943.267,943.267,944,07%4,07%26.5363.267,943.267,94  
6.OPTE-R-A2,732,902,882,84%3,60%10.41329.9502,732,90  
7.PTKM-R-A10,3010,2510,271,79%1,88%3103.18310,2510,30  
8.RIZO-R-A58,0058,0058,001,75%3,31%42824.82458,0058,00  
9.HMST-R-A275,18275,16275,171,49%0,41%267.154275,16275,18  
10.PODR-R-A289,00292,99289,231,38%0,08%15344.252288,00292,99  
11.ADPL-R-A160,00161,97160,181,23%0,06%1.246199.589160,00161,97  
12.LKPC-R-A495,00500,00499,811,01%1,44%15979.470495,00500,00  
13.SNHA-R-A71,5272,0071,720,69%-0,24%17712.69471,5272,00  
14.SLRS-R-A1.000,001.005,001.006,330,50%0,63%1515.0951.000,001.010,00  
15.GAMA-R-A70,5070,5070,500,36%0,36%1047.33270,5070,50  
16.DDJH-R-A34,4034,5034,700,29%1,17%2.19176.02134,4035,86  
17.LRHC-R-A1.620,001.646,001.627,780,24%-0,87%914.6501.620,001.646,00  
18.ATPL-R-A412,00414,00414,980,24%0,54%429178.029412,00418,68  
19.LULG-R-A21,1021,1021,100,14%0,14%521.09721,1021,10  
20.ZABA-R-A51,9450,2550,650,10%0,72%30515.44750,2551,94  
21.KODT-P-A1.508,131.508,131.508,130,07%0,07%1928.6541.508,131.508,13  
22.ADRS-P-A438,00438,00438,380,07%0,16%251110.034438,00441,95  
23.CKML-R-A6.100,006.100,006.100,000,00%0,00%16.1006.100,006.100,00  
24.VART-R-115,0015,0015,000,00%0,00%4060015,0015,00  
25.INA-R-A3.250,003.250,003.250,000,00%0,00%2065.0003.250,003.250,00  
26.BETA-R-A40,0340,0340,030,00%0,00%1044.16340,0340,03  
27.ATLN-R-A158,90158,90158,900,00%0,21%2318158,90158,90  
28.BPBA-R-A7,207,207,200,00%0,00%177,207,20  
29.KRAS-R-A440,00440,00440,000,00%0,00%3013.200440,00440,00  
30.HTPK-R-A66,5066,5066,50-0,02%-0,02%25817.15766,5066,50  
31.RIVP-R-A43,9843,7243,51-0,11%-0,34%5.980260.19543,3843,98  
32.PLAG-R-A6.752,001.747,501.697,92-0,14%-1,21%640.7506.752,006.990,00  
33.LKRI-R-A49,0249,0249,02-0,18%-0,26%803.92249,0249,02  
34.CROBEX 1.801,34 -0,22%       
35.INGR-R-A3,843,843,84-0,26%-0,26%1154423,843,84  
36.HT-R-A173,10173,18173,14-0,41%-0,47%921159.458173,10173,83  
37.ADRS-R-A503,11503,11503,11-0,58%-0,81%5829.180503,11503,11  
38.PVCM-R-A196,44195,00195,51-0,69%-0,53%8616.814195,00196,44  
39.ATGR-R-A810,00810,00810,00-0,74%-0,74%1411.340810,00810,00  
40.JDGT-R-A1.001,121.001,101.001,11-0,88%-0,13%6363.0701.001,101.001,12  
41.CROS-R-A5.455,005.400,005.436,67-1,01%-0,34%632.6205.400,005.455,00  
42.SAPN-R-A260,20257,00259,74-1,23%-0,77%6617.143257,00260,20  
43.ARNT-R-A458,00458,00458,00-1,51%-1,51%832381.060458,00458,08  
44.ACI-R-A5.505,055.505,055.505,05-1,70%-1,70%15.5055.505,055.505,05  
45.TUHO-R-A3.110,003.100,023.101,00-1,87%-1,58%71220.1713.100,023.110,00  
46.ERNT-R-A1.142,001.122,061.139,59-2,17%-0,84%3944.4441.122,061.142,00  
47.DLKV-R-A20,0520,0620,08-2,24%-2,14%1.15023.09220,0520,09  
48.PCTS-R-A50,5250,2650,86-4,27%-4,81%25512.96950,2652,51  
49.VDKT-R-A9,0110,108,79-4,45%-6,29%5154.5268,5110,10  
50.ZB-R-A13,5113,1213,21-6,49%-4,00%1612.12813,1213,51  
        2.956.743    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook