Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 58%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.OPTE-R-A2,953,093,058,42%4,10%28.18985.8872,953,12  
2.JDOS-R-A3.050,003.050,003.050,006,98%7,01%13.0503.050,003.050,00  
3.PIKR-R-A75,0075,0075,005,63%5,63%80260.15075,0075,00  
4.DDJH-R-A31,3032,9031,514,44%-0,10%87727.63131,1132,90  
5.THNK-R-A550,01560,00553,343,13%1,76%158.300550,00560,00  
6.TKPR-R-A350,00350,00350,002,94%2,94%82.800350,00350,00  
7.LRH-R-A3.725,003.848,753.786,882,88%1,23%27.5743.725,003.848,75  
8.IGH-R-A280,01280,01280,012,48%2,48%10028.001280,01280,01  
9.PLAG-R-A6.712,011.678,001.678,002,32%1,39%213.4246.712,016.712,01  
10.SLRS-R-A1.020,001.020,001.020,002,00%1,45%7172.4201.020,001.020,00  
11.SAPN-R-A250,00255,00252,142,00%1,73%287.060250,00255,00  
12.HPB-R-A522,00525,00524,501,74%1,12%2412.588522,00525,00  
13.VART-R-116,2916,2916,291,18%1,24%11616,2916,29  
14.PODR-R-A316,00314,05314,980,92%0,19%6319.844314,05316,00  
15.ADRS-P-A455,99455,99455,990,66%0,32%135.928455,99455,99  
16.HTCP-R-A341,00341,00341,000,29%0,29%3010.230341,00341,00  
17.HT-R-A178,50179,00178,530,22%-0,08%911162.640178,50179,00  
18.CROBEX 1.892,97 0,16%       
19.RIVP-R-A43,8343,9443,930,09%0,46%4.674205.33943,7343,95  
20.ERNT-R-A1.274,741.275,001.278,040,02%0,57%105134.1951.274,001.285,00  
21.ARNT-R-A482,00482,00481,990,00%0,73%1.100530.184481,00482,00  
22.CKML-R-A6.150,106.150,006.150,010,00%0,00%50307.5016.150,006.150,10  
23.MAIS-R-A310,30310,00308,320,00%-0,54%354109.147305,50310,30  
24.ATLN-R-A148,85156,50149,120,00%-2,45%15222.667148,80156,50  
25.ATPL-R-A419,99419,99419,990,00%1,16%1420419,99419,99  
26.ZABA-R-A55,9955,9955,99-0,02%-0,04%1005.59955,9955,99  
27.ADRS-R-A549,00549,00549,00-0,18%-0,18%42.196549,00549,00  
28.ATGR-R-A826,74826,75826,75-0,39%0,58%75.787826,74826,75  
29.PVCM-R-A203,14203,00203,12-0,49%-0,43%19639.812203,00203,14  
30.ADPL-R-A170,99169,99170,86-0,58%-0,08%19032.463169,99171,00  
31.TUHO-R-A3.150,013.150,003.150,06-0,79%-0,79%68214.2043.150,003.151,00  
32.ULJN-R-A29,0029,0029,00-0,85%-3,14%351.01529,0029,00  
33.ULPL-R-A133,00129,62132,58-1,05%1,21%12116.042129,62133,00  
34.LKPC-R-A536,07535,30535,56-1,24%-1,19%158.033535,30536,07  
35.DLKV-R-A22,9922,4022,37-1,71%-2,10%5.062113.22022,0022,99  
36.ACI-R-A5.605,005.605,005.605,00-3,36%-3,36%15.6055.605,005.605,00  
37.SLPF-R-A48,4348,0148,23-3,94%-2,35%73835.59148,0149,98  
38.RIZO-R-A65,1065,1065,10-4,10%-4,10%319565,1065,10  
39.BRNK-R-A89,3189,3189,31-6,00%-6,00%998.84289,3189,31  
40.VDKT-R-A31,0530,0030,22-6,34%-5,65%52315.80528,2031,05  
41.PRFC-R-A20,7119,1420,27-7,58%-2,22%4028.14719,1420,71  
42.VIRO-R-A357,01357,01357,01-8,22%-7,93%103.570357,01357,01  
        2.353.120    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook