Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 60%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.ZB-R-A16,0016,4016,0017,14%14,29%2.05032.80116,0016,40  
2.HPB-R-A498,00510,00500,796,69%4,77%5829.046498,00510,00  
3.ULJN-R-A0,350,330,316,45%-11,43%75.91923.5140,290,47  
4.VLEN-R-B4,244,684,496,36%2,28%1.7037.6394,224,68  
5.LKRI-R-A41,4041,4041,404,55%4,55%502.07041,4041,40  
6.VART-R-116,3016,9016,383,68%0,49%2303.76716,3016,90  
7.JDRN-R-B15,4015,6015,503,65%0,85%3.00046.50015,4015,60  
8.LRH-R-A3.580,003.640,003.583,531,68%0,10%1760.9203.580,003.640,00  
9.ZPKL-R-A62,5062,5062,501,63%1,63%322.00062,5062,50  
10.OPTE-R-A2,962,942,981,38%3,47%163.126486.6892,943,00  
11.KODT-R-A1.010,001.010,001.010,001,00%1,00%99.0901.010,001.010,00  
12.ADRS-R-A510,00510,00510,000,99%1,11%9246.920510,00510,00  
13.ADRS-P-A443,00445,00444,700,68%0,30%778345.978443,00445,00  
14.KABA-R-A8,408,408,400,60%0,60%655468,408,40  
15.PODR-R-A372,00375,00374,990,54%0,89%1.091409.114372,00376,00  
16.KODT-P-A1.000,001.000,001.000,000,50%0,46%1818.0001.000,001.000,00  
17.CROBEX 1.795,46 0,10%       
18.MAIS-R-A300,00300,00300,000,00%0,00%18154.300300,00300,00  
19.HT-R-A164,50164,00164,230,00%0,20%4.599755.290164,00165,00  
20.KOEI-R-A640,00640,00640,000,00%0,00%6340.320640,00640,00  
21.THNK-R-A121,00120,00120,580,00%0,48%23728.577120,00121,00  
22.LPLH-R-A148,00148,00148,000,00%0,00%91.332148,00148,00  
23.ZABA-R-A62,5061,5061,520,00%0,16%13.080804.70361,5062,50  
24.ARNT-R-A340,00340,00340,000,00%0,00%6421.760340,00340,00  
25.PBZ-R-A785,00785,00785,000,00%0,00%4535.325785,00785,00  
26.ATGR-R-A1.150,001.140,001.135,420,00%-0,04%2427.2501.130,001.150,00  
27.HIMR-R-A810,00810,00810,000,00%0,00%5040.500810,00810,00  
28.KTJV-R-A29,0029,0029,000,00%0,00%361.04429,0029,00  
29.INGR-R-A3,443,443,440,00%-0,29%5.24018.0263,443,44  
30.DDJH-R-A9,909,909,90-0,20%2,59%1081.0699,909,92  
31.ADPL-R-A176,00175,50176,00-0,28%0,13%29752.271175,50177,50  
32.RIVP-R-A33,8033,8033,78-0,29%-0,15%8.215277.53233,6033,80  
33.JNAF-R-A3.920,003.900,003.902,22-0,51%-0,45%935.1203.900,003.920,00  
34.INA-R-A3.140,003.120,003.126,67-0,64%-0,42%1237.5203.120,003.140,00  
35.ATPL-R-A281,00284,00280,20-0,70%-2,03%17749.595280,00284,00  
36.HPDG-R-A13,6013,5013,51-0,74%-0,66%1.50020.26413,5013,60  
37.SAPN-R-A234,00228,00231,00-0,87%0,43%204.620228,00234,00  
38.ERNT-R-A1.100,001.100,001.100,00-0,90%-0,90%4246.2001.100,001.100,00  
39.CROS-P-A6.100,006.100,006.100,00-3,17%-3,17%16.1006.100,006.100,00  
40.LKPC-R-A400,00400,00400,00-3,38%-2,60%135.200400,00400,00  
41.IMZV-R-A39,0039,0039,00-3,47%-3,47%2078039,0039,00  
42.IGH-R-A111,00108,00109,57-4,42%-6,07%12013.148108,00111,00  
43.ULPL-R-A36,0036,0036,00-5,26%-0,63%692.48436,0036,00  
44.DLKV-R-A6,926,706,73-6,94%-6,40%15.125101.7546,706,92  
45.PTKM-R-A18,9015,0016,63-18,92%-11,31%4.11768.45615,0018,90  
        4.075.132    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2019 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook