Pregled dnevnog trgovanja

Optimizam*: 41%
RBOznakaPrvaZadnjaProsječnaPromj.
zadnje
Promj.
prosj.
KolicinaPrometNajnižaNajvišaKupnjaProdaja
1.THNK-R-A147,00177,00173,6822,07%19,96%2.529439.230147,00192,00  
2.VART-R-112,8012,0012,5720,00%25,32%2.15227.05012,0013,00  
3.ZVZD-R-A230,00230,00230,0012,20%12,20%43299.360230,00230,00  
4.ULJN-R-A9,009,009,0010,29%1,24%908109,009,00  
5.CROS-P-A5.700,005.700,005.700,009,51%9,51%15.7005.700,005.700,00  
6.VIRO-R-A240,00246,00235,707,89%1,92%4711.078226,00246,00  
7.RIZO-R-A49,6049,6049,607,83%8,13%1004.96049,6049,60  
8.OPTE-R-A2,622,902,857,41%6,74%33.44495.2002,622,90  
9.AUHR-R-A635,00635,00635,005,66%5,66%4025.400635,00635,00  
10.MGMA-R-A0,470,470,534,44%10,42%5953160,470,65  
11.INGR-R-A3,533,783,534,13%-4,08%9.23132.5713,503,82  
12.JDGT-R-A1.090,001.100,001.098,703,77%4,27%2325.2701.090,001.100,00  
13.ADRS-P-A420,00430,00420,032,38%-0,60%11548.304418,00430,00  
14.LRH-R-A4.240,004.400,004.314,292,33%-0,34%1460.4004.240,004.400,00  
15.HPB-R-A525,00525,00525,001,94%1,94%21.050525,00525,00  
16.ATLN-R-A177,00177,00177,001,73%1,73%5885177,00177,00  
17.HDEL-R-A20,2020,2020,201,51%1,51%3366720,2020,20  
18.PLAG-R-A6.900,001.750,001.744,261,45%1,77%61425.6006.900,007.000,00  
19.PODR-R-A272,00275,00272,791,10%0,47%1.121305.802270,00275,00  
20.LKPC-R-A505,00505,00505,001,00%1,00%2110.605505,00505,00  
21.IKBA-R-A1.190,001.190,001.190,000,85%0,85%1113.0901.190,001.190,00  
22.PIVK-R-A12,1012,1012,100,83%0,83%96711.70112,1012,10  
23.TISK-R-A25,2025,2025,200,80%0,80%1303.27625,2025,20  
24.ATGR-R-A865,00865,00865,000,58%0,50%1714.705865,00865,00  
25.ADRS-R-A484,00486,00491,510,41%0,97%17887.488484,00500,00  
26.RIVP-R-A43,0043,2043,210,23%0,79%7.173309.91443,0043,60  
27.CROBEX 1.844,20 0,18%       
28.ULPL-R-A145,00149,00144,580,00%-1,95%19628.337144,00150,00  
29.MAIS-R-A278,00280,00279,730,00%1,49%367102.660278,00280,00  
30.HPDG-R-A19,5019,5019,500,00%0,00%1001.95019,5019,50  
31.SUKC-R-A190,00190,00190,000,00%0,00%519.690190,00190,00  
32.ZABA-R-A55,8055,0055,220,00%-0,40%1.13162.45255,0055,80  
33.DELT-R-A1.760,001.760,001.760,000,00%0,00%11.7601.760,001.760,00  
34.BDSS-R-A105,00105,00105,000,00%0,00%747.770105,00105,00  
35.SLPF-R-A33,0032,6032,740,00%-1,39%33110.83732,6033,00  
36.KOEI-R-A705,00700,00701,250,00%0,18%4028.050700,00705,00  
37.LKRI-R-A48,0048,0048,000,00%0,00%1517.24848,0048,00  
38.IGH-R-A190,00190,00189,840,00%-0,90%16932.083187,50199,00  
39.DLKV-R-A18,3018,3018,470,00%0,82%2.41844.67018,2518,70  
40.ILRA-R-A1.320,00162,50162,810,00%0,00%120156.3001.300,001.320,00  
41.ADPL-R-A170,00169,50169,74-0,29%-0,01%27045.830169,50170,50  
42.ERNT-R-A1.185,001.180,001.185,16-0,42%-0,63%6374.6651.180,001.190,00  
43.LRHC-R-A1.880,001.880,001.883,16-0,53%-0,25%1935.7801.880,001.890,00  
44.PBZ-R-A750,00750,00750,00-0,66%-0,66%12896.000750,00750,00  
45.IPKK-R-A84,0084,0084,00-1,18%-1,18%665.54484,0084,00  
46.TUHO-R-A3.160,003.160,003.160,00-1,25%-1,25%1856.8803.160,003.160,00  
47.HT-R-A166,50165,00165,80-1,49%-0,58%4.827800.334164,50166,50  
48.ATPL-R-A666,00662,00673,63-1,78%1,19%952641.298662,00686,00  
49.HMST-R-A310,00310,00310,00-1,89%-1,85%2620310,00310,00  
50.DDJH-R-A19,1019,0019,13-2,06%-0,26%3.67770.33518,8019,40  
51.LEDO-R-A396,00380,00383,64-2,06%-3,14%3.6911.416.033360,00415,00  
52.VLEN-R-B14,4014,0014,08-2,10%-0,07%1.55321.86314,0014,50  
53.CROS-R-A5.200,005.200,005.200,00-2,44%-2,44%15.2005.200,005.200,00  
54.PRFC-R-A16,0016,0016,00-3,03%-3,03%5008.00016,0016,00  
55.GAMA-R-A75,0074,5074,93-3,25%-0,86%35026.22574,5075,00  
56.ZB-R-A10,5010,5010,50-3,49%-0,47%2002.10010,5010,50  
57.INA-R-A3.260,003.260,003.260,00-4,12%-0,33%2684.7603.260,003.260,00  
58.PCTS-R-A52,5052,5052,45-4,55%-4,27%1.45676.36452,0053,00  
59.SNHA-R-A74,5071,5074,19-5,91%-2,28%35025.96871,5074,50  
60.BETA-R-A42,0041,0041,64-6,80%-5,34%31212.99241,0042,00  
61.LULG-R-A2.660,002.660,002.660,00-8,28%3,10%12.6602.660,002.660,00  
62.JDPL-R-A32,4029,2029,99-10,43%-3,66%1.02530.74429,0032,40  
63.BLJE-R-A4,003,493,63-10,51%-7,87%74.506270.4253,244,04  
64.JMNC-R-A6.500,005.900,005.924,00-12,59%-8,86%100592.4005.550,006.500,00  
65.PTKM-R-A13,7013,4013,73-16,25%-14,19%5170013,4013,80  
66.SNBA-R-A28,0028,0028,00-18,34%-1,06%1564.36828,0028,00  
        6.962.321    
*Optimizam je izračunat na temelju broja dionica s porastom/padom prosječne cijene, te dnevnog prometa.
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza niti MojeDionice.com ne odgovaraju za točnost objavljenih podataka.
Copyright © 2008-2018 Uvjeti korištenja   Kontakt Facebook